Топ 100 најкул Facebook групи и статуси

Статус
Затворена за нови мислења.

Хакет Мен

Juventus Till I Die
Член од
23 јануари 2009
Мислења
10.227
Поени од реакции
3.414
Центарот за болка и центарот за оргазам се сместени на исто место во нашите мали мозоци. Затоа не чувствуваме болка кога не ебат во здрав памет.
 
Член од
11 јули 2011
Мислења
1.725
Поени од реакции
1.997
  • 8.Дневник на една 8мо одделенка: (MOДЕРНО ВРЕМЕ)
    Драг дневнику, денеска се случи нешто ужасно, ставав статуси цел ден али никој значи ниеден не ми лајкуваше. Не знам што се случува. Што да правам сега?, очајна сум, дали да се сликам повторно полугола?.
    ДА!, ќе го направам тоа, едвај чекам, пак ќе бидам популарна.Али не е само во тоа проблемот, утре со Марко правам 5 ДЕНА. Го сакам неопишливо, не знам како да му кажам, али знам само едно нешто, дека ќе умрам ако во случај ме остави или ако ме изневери со друга. Сакам да му родам деца, ќе умрам без него стварно.
    Отидов сега во школо, ќе ти се јавам кога ќе дојдам
    Уф, еве ме пак, не можам да верувам што се случи денеска на школо, значи ужас!
    МАРКО МЕ ОСТАВИ! и тоа заради онаа овцана, не сакам ни името да и го спомнам, замисли, денеска облекла чорапи од Теранова, и маица од Њујоркер, и носеше некоја ташна што изгледа дека ја купила од некоја кинеска продавница. ПА КАЈ ГО ИМА ТОА АЛОООООООООООО ГЛУПАЧО ЕДНА!!!!!! Пффффф!
    Али нема врска, јас после часови се смував со Теодор, Го сакам неопишливо, не знам како да му кажам, али знам само едно нешто, дека ќе умрам ако во случај ме остави или ако ме изневери со друга. Сакам да му родам деца, ќе умрам без него стварно. Имам уште еден проблем драг дневнику, ми снема пудра, КАТАСТРОФА!!!!!!!!! ми идеше да пропаднам во земја, цел ден бев на школо без пудра, а немав пари да си купам.Значи катастрофа!!!! Дури се сликавме денеска за во алманах. КАТАСТРОФА ЌЕ СЕ УБИЈАМ! Ма нема врска, не се секирам воопште, 2 килограми фотошоп ќе средат све, еве сега само што ја завршив, ја ставив сликата на Фејсбук и ПРЕДОБРА Е.. Во описот ја ставив онаа песнана од Елитни Одреди, хихиххи.
    Драг дневнику, 21.30 е, отидов да си легнам, али ќе го навијам алармот на телефонот да ме разбуди за 2-3 саата, да проверам лајкови, коментар и прашања на Ask.
 
Член од
9 октомври 2012
Мислења
763
Поени од реакции
1.018
Sta je plavusa sa crnom kosom?
-Vestacka inteligencija
 

Goxyto

#FinoAllaFine
Член од
31 јануари 2010
Мислења
2.589
Поени од реакции
2.534
Не ги знам. Ги најдев така, на срет пут. И ги ставив овде.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom