Топ 100 најкул Facebook групи и статуси

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од експерт, 4 февруари 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Кумановец1995

  Кумановец1995

  Член од:
  23 јануари 2012
  Мислења:
  803
  Допаѓања:
  844
  Кога бев малечок...
  Кога ме ранеа со мала лажичка...
  И кога мајка ми ке ми кажеше ајде зини да видам се ли изеде...
  Јас и правев вака...
  [​IMG]

  Фати син на татка пироќанца девојку, ама татко примети дека син много много не се интересира да гу милује девојку, па му вика:

  Синко, а бре, водија ли си гу девојку на излет?

  Не сам, татко...

  Епа ајде, земи кола и качи девојче, па идите малко на ваздух, да се зарадује и она

  И добро, син земе кола, качи девојче, застане пред шуму и вика:

  Може ли да те прашам нешто, онакој малце срамотно?

  Ма може, вика девојче цела узбудена дека ќе падне прв секс

  Ама да не ми се наљутиш, вика дечко...

  Ма нема, немаааа, само ти прашај

  Епа добро, вика дечко, онда кажи ми сакаш ли да си поделимо паре за гориво?
  На dragonsky и Кико Д. им се допаѓа ова.
 2. Chiksy^

  Chiksy^

  Член од:
  27 април 2009
  Мислења:
  1.666
  Допаѓања:
  1.429
  [​IMG]

  Edit: Охриѓани ке знаеТ :D
  [​IMG]
  Matador :), dragonsky, WizKhalifa и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Peja989

  Peja989 Сеоски Фил Џонс

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  12.174
  Допаѓања:
  20.248
 4. mona999

  mona999

  Член од:
  9 октомври 2012
  Мислења:
  706
  Допаѓања:
  955
  Си грмамм..кого удрив со лампионите нека ми прости..
 5. cige

  cige abdal

  Член од:
  6 ноември 2008
  Мислења:
  3.551
  Допаѓања:
  1.410
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 6. karamela123

  karamela123

  Член од:
  7 април 2013
  Мислења:
  185
  Допаѓања:
  163
  :pos: [​IMG][​IMG]
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ФиљанЧоек

  ФиљанЧоек

  Член од:
  28 јануари 2012
  Мислења:
  4.410
  Допаѓања:
  8.637
  Не се бре пеперутки,од гравот ти е!!
  На dragonsky му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Nino Manchester

  Nino Manchester Oŋce α RED, αlwαys α RED

  Член од:
  4 јуни 2009
  Мислења:
  8.320
  Допаѓања:
  6.989
  [​IMG]
  На Маск, LetMeSea, zelenko и уште 22 други им се допаѓа ова.
 9. Limena

  Limena

  Член од:
  18 јули 2009
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  34
  Толку сум сингл што наскоро очекувам да се појавам у ТОП 5 синглови за месецов.
  На Ines R, Velvet She, Andrew и уште 18 други им се допаѓа ова.
 10. Пропалица

  Пропалица Мртов/а

  Член од:
  25 јуни 2011
  Мислења:
  2.844
  Допаѓања:
  1.377
  Да кажеше за љубовта на братучетка ти ќе постирам уште еднаш :icon_mrgr:
 11. Bojan Van Buuren

  Bojan Van Buuren Колектор

  Член од:
  11 април 2008
  Мислења:
  3.450
  Допаѓања:
  4.277
  за тоа не бива уште едно постирање, за тоа ќе треба малку појче :D
  На Пропалица му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Epics™

  Epics™ Академски граѓанин

  Член од:
  29 септември 2011
  Мислења:
  1.552
  Допаѓања:
  3.835
  Влага мафијаш во автобус и се дере:
  - Сите на земја ова е вооружен грабеж !
  Сите исплашени легнуваат на земја,а од последното седиште се слуша:
  - Пичка ти матер, ме исплаши јас си помислив контрола влезе !

  :pos:
  На Wyatt Earp, LetMeSea, Velvet She и уште 30 други им се допаѓа ова.
 13. HristijanWR10

  HristijanWR10 Axwell Λ Ingrosso

  Член од:
  11 април 2012
  Мислења:
  9.710
  Допаѓања:
  17.126
  Где је плата, стигле пичке.
  На Кико Д. и Epics™ им се допаѓа ова.
 14. Kallista

  Kallista

  Член од:
  13 август 2008
  Мислења:
  1.127
  Допаѓања:
  884
  Зошто се вика Антена 5?
  -Затоа што вртат 5 исти песни цело време.
  На Маск, Velvet She, Voice of Jericho и уште 20 други им се допаѓа ова.
 15. Epics™

  Epics™ Академски граѓанин

  Член од:
  29 септември 2011
  Мислења:
  1.552
  Допаѓања:
  3.835
  [​IMG]
  На Picanto, LetMeSea, Samurai Jack и уште 9 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели преку: