Студентски домови

A

Alexander Nevsky

Гостин
Дечки приговорот треба да си го пишам сам така? И треба административна такса за пригиворот или?
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Онака прашувам:D Знаеш како е за некој има завршено,за некого не.
Знам тоа, само што за тие што не заврши не попoлнуваат приговори :)
Инаку за време на предвидениот рок имаше напишани приговори во Кузман и нема потреба од административна такса.
 
Член од
24 август 2011
Мислења
17
Поени од реакции
4
има потреба од такса... мене ме вратија па уплаќав такса итн., итн.
 
A

Alexander Nevsky

Гостин
Знам тоа, само што за тие што не заврши не попoлнуваат приговори :)
Инаку за време на предвидениот рок имаше напишани приговори во Кузман и нема потреба од административна такса.
Знам знам,затоа онака прашав да не притреба случајно.
 
Член од
8 април 2010
Мислења
1.182
Поени од реакции
281
^ Ааа да, и за Кузман истото ме интересира o_O
Лани го имаше септември и до средина октомври и пред избори, download тешко , страните си отвора брзо , тие што ги отвара, ако не ти чини не се секирај ќе има друг нет почеток на окотмври ама тој ќе се плаќа.
 
Член од
5 април 2008
Мислења
24
Поени од реакции
1
Дечки глеам нешо по форумов и сеа неможам да сватам .. Значи откако излегоја прелиминарните листи во Кузман ги однесов потребните документи кои беа прикажани на www.smestuvanje.mon.gov.mk .. Е сеа откако излегоја конечните ме има значи и треба да појдам во СТив да се сместам !!! ДАЛИ УТРЕ КОГА ЌЕ ОДАМ ТРЕБА ДА ГИ НОСАМ ПАК ИСТИТЕ ДОКУМЕНТИ кои беа објавени на сместување.мон.гов.мк ???? И што треба поконкретно да однесам .. ВЕ молам за помош ... ПОЗДРАВ
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Дечки глеам нешо по форумов и сеа неможам да сватам .. Значи откако излегоја прелиминарните листи во Кузман ги однесов потребните документи кои беа прикажани на www.smestuvanje.mon.gov.mk .. Е сеа откако излегоја конечните ме има значи и треба да појдам во СТив да се сместам !!! ДАЛИ УТРЕ КОГА ЌЕ ОДАМ ТРЕБА ДА ГИ НОСАМ ПАК ИСТИТЕ ДОКУМЕНТИ кои беа објавени на сместување.мон.гов.мк ???? И што треба поконкретно да однесам .. ВЕ молам за помош ... ПОЗДРАВ

Потребни документи за во Гоце се:
- Обврска за жиранти
- Копии од личните карти на жирантите
- Меница од 100 денари пополнета
- Kопија од лична карта на студентот
- Платена станарија за месец септември
- Платено КЗЖ (културно забавен живот кој го немаме) 250 денари
- Три слики со големина колку за на пасош
- Тој картонот за вселување, домска легитимација, картончето кое стои на портирница, друго исто како него и договорот ги купувате 200 денари од портирница.

* да ви се подмирени сите долгови кон студентскиот центар

Памтете го постов за до година.
За во Стив што е различно?
 
Член од
26 јуни 2011
Мислења
7
Поени од реакции
0
Дали се потребни истите документи како и за Никола Карев од Охрид...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom