Србите повторно солат ум!

ogledalo

провинцијалец
Член од
12 мај 2008
Мислења
3.198
Поени од реакции
173
Nie i Srbite braca koga e tesko ama mnogu tesko brat ke ti pomogne
a vaka kako ja sto mislam kosovo ne e legalna drzava zasto sto golem del od svetot ne priznava e sega ke reces ti deka i tajvan e primer kako kosovo no tajvan ima pari kosovo pari ima od kriminal nema kriminal nema kosovo




Dojden sum na forumot za cela nervoza ja frlite na mene. sakam da zborime kako lude i da cuete koj e Grcki stav. preeska ti pisaat deka bugarite se okupatori ti sega mene mi pises toa. dali taka si ja lecis ranata ili sakas da im se doblioze na makedoncite zatoa sto tebe ne te pocituvaayt

sakam da dodama nestyo na gorniot post. nie srbite gi sakame od uste edna pricina. utre muslimanite ako trgnat na evropa nie prvi na udar. zaedno so srbi nie mozeme protiv site.
аферим бе ``грку`` сега сме начисто ))))))), убо рече Мисирков да се посмееме малку
 
Член од
11 јуни 2009
Мислења
92
Поени од реакции
0
Dojden sum na forumot za cela nervoza ja frlite na mene. sakam da zborime kako lude i da cuete koj e Grcki stav. preeska ti pisaat deka bugarite se okupatori ti sega mene mi pises toa. dali taka si ja lecis ranata ili sakas da im se doblioze na makedoncite zatoa sto tebe ne te pocituvaayt

sakam da dodama nestyo na gorniot post. nie srbite gi sakame od uste edna pricina. utre muslimanite ako trgnat na evropa nie prvi na udar. zaedno so srbi nie mozeme protiv site.
Jaс рана немам бре гркомане, нито сакам да се доближа до некоj :helou:
Утре муслиманитe ако тргнaт кон Европа ке ги сопрат БГ и ГР ,а не сервите :smir:Ти мапа на Балканот виждал ли си ,де е Сервиja ,де е Турциja :toe:
П.С. А и шо стана со Кипар ? Видехме ви како ке ги сопрете,избегахте како пи.. :toe: А ние 1989 пратихме 500.00 турци од БГ во Турциja .
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
Jaс рана немам бре гркомане, нито сакам да се доближа до некоj :helou:
Утре муслиманитe ако тргнaт кон Европа ке ги сопрат БГ и ГР ,а не сервите :smir:Ти мапа на Балканот виждал ли си ,де е Сервиja ,де е Турциja :toe:
П.С. А и шо стана со Кипар ? Видехме ви како ке ги сопрете,избегахте како пи.. :toe: А ние 1989 пратихме 500.00 турци од БГ во Турциja .
Абе бугарофил од каде знаеш дали тој е гркоман или грк.Да појдат муслиманите вие бугарите први ке им се придружите.:tapp:Тоа сте го докажале во сите војни.:tapp:
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Абе бугарофил од каде знаеш дали тој е гркоман или грк.Да појдат муслиманите вие бугарите први ке им се придружите.:tapp:Тоа сте го докажале во сите војни.:tapp:

Залажиго со Македонија и ко мало дете по лижавче ќе се фане.
 

hotmail

GiO
Член од
1 февруари 2008
Мислења
1.333
Поени од реакции
426
Nie i Srbite braca koga e tesko ama mnogu tesko brat ke ti pomogne
a vaka kako ja sto mislam kosovo ne e legalna drzava zasto sto golem del od svetot ne priznava e sega ke reces ti deka i tajvan e primer kako kosovo no tajvan ima pari kosovo pari ima od kriminal nema kriminal nema kosovo




Dojden sum na forumot za cela nervoza ja frlite na mene. sakam da zborime kako lude i da cuete koj e Grcki stav. preeska ti pisaat deka bugarite se okupatori ti sega mene mi pises toa. dali taka si ja lecis ranata ili sakas da im se doblioze na makedoncite zatoa sto tebe ne te pocituvaayt

sakam da dodama nestyo na gorniot post. nie srbite gi sakame od uste edna pricina. utre muslimanite ako trgnat na evropa nie prvi na udar. zaedno so srbi nie mozeme protiv site.
О гомнар иста судбина ве очекуваа како србија:smir:, можете да плачете колку сакате после, никој кур нема да го боли. Албанците таму во грција ке го направаат тоа што мораат да го направаат, и тоа многу брзо. Да не те боли курац тебе кој го признаел косово или не, тоа е процес кој што продолжува.

пс. За кои муслимани збориш, ако мислиш на турците, они само еден налет да направаат вие ке се мочате од страв.
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
166
Поени од реакции
18
Beograd -- Ministar spoljnih poslova Srbije Vuk Jeremić izjavio je da će odluka Makedonije da uspostavi diplomatske odnose sa Kosovom ugroziti odnose Beograda i Skoplja
Jeremić je upozorio da je odluka Vlade Makedonije nanela udarac odnosima Beograda i Skoplja i da nema nikakvog smisla pregovarati o granici Srbije sa bilo kojim drugim sagovornikom osim sa Vladom Srbije.



Колку се добри овие наши соседи?Не ни ја признават Македонската црквата и треба секоја година да молиме за влез во манастирот кој патем Лазар Колишевски им го поклонува?
А во последно време треба се нив да ги прашаме за нашите работи?
Апсолутно се согласувам со изјавата на министерот за надворешни работи на Србија затоа што Македонија нема никакво право да преговара со Приштина за границата со Србија.Кога еден ден Приштина и Тетово ќе преговараат за границата тогаш да ве видам како ќе реагирате,уствари никако нема да реагирате навикнати сте на отстапувања и порази тогаш ќе го признаете прекројувањето и готово нема шо да се замарате:smir:ама за сметка на тоа како награда може ќе добиете пристапни преговори за влез во ЕУ
 
Член од
21 февруари 2009
Мислења
1.315
Поени од реакции
47
Апсолутно се согласувам со изјавата на министерот за надворешни работи на Србија затоа што Македонија нема никакво право да преговара со Приштина за границата со Србија.Кога еден ден Приштина и Тетово ќе преговараат за границата тогаш да ве видам како ќе реагирате,уствари никако нема да реагирате навикнати сте на отстапувања и порази тогаш ќе го признаете прекројувањето и готово нема шо да се замарате:smir:ама за сметка на тоа како награда може ќе добиете пристапни преговори за влез во ЕУ
Ako srbija go resese razgranicuvanjeto, togas nemase potreba da pregovarame so Pristina, ama Belgrad go ostavi toa prasanje otvoreno ( tie si sznaat dobro zosto) i nie morame da si goresime toj problem na nekoj nacin, zatoa ne gledajte problem kaj nas tuku kaj vas samite, ama mnogu ste samobendisani i ne mozite da gledate realno.
 

LordDragonII

Dr.Strangelove
Член од
15 август 2008
Мислења
10.995
Поени од реакции
5.725
Србија затоа што Македонија нема никакво право да преговара со Приштина за границата со Србија.
А ќе имаме ли право да садиме листопадни или зимзелени Срби?



или за тоа се задолжени "Косовски Шуми" ?
 

ACHQ

hawk
Член од
18 јули 2009
Мислења
702
Поени од реакции
73
А ќе имаме ли право да садиме листопадни или зимзелени Срби?



или за тоа се задолжени "Косовски Шуми" ?
Ајде првпат беше интересно си направил шега но гледам ти се уарни па почна да замараш.:tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom