Се гнасите ли од другите?

Blackout

An emotional retard
Член од
14 мај 2009
Мислења
1.690
Поени од реакции
451
не се гнасам да пијам вода од иста чаша со другарките или домашните.....со некој што не го познавамне сакам да делам ни садови, ни прибор..............
не сум гнаслива кога познавам некого и кога ги знам неговите навики...
ако се на ниво:smir:
 
Член од
23 мај 2009
Мислења
788
Поени од реакции
23
не се гнасам само од бебиња и од партнерот а од други да и најмногу грдо ми е некој да пие од шише вода сок и после тоа мене да ми стави ми се лоши од тоа
 
Z

Zoza

Гостин
ne sakam nikoj da mi pie od casa ni da mi jadi od isti pribor ...doma se si imam posebno i taka :pipi: a nema sansi da pijam od necije sise sok/voda ili pa kolku mi e samo gadno koga nekoj ke ponudi cokolado i on namesto da si skrsi ke si apne (otstatoci od zabite ke ostavi duri :nesvest: )
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Не се гнасам од никој освен ако не е некоја тешка лигла ...Не планирам да му ги јадам/пијам лигите.
 
Член од
10 април 2009
Мислења
337
Поени од реакции
16
Најчесто не се гнасам за пиење вода или сок или некое јадење, освен ако е од некој ептен гаден, секако да не претеруваме, сладолед и лижафче не би лижела од туѓа личност
 
T

theTinule

Гостин
Гад ми е од тие што знам дека не одржуваат хигиена бе...коа знам дека не ги измил забите цела недела како да не се гнасам...ми се повраќа!!Не да се гнасам...се прегнасувам!
Од тие што знам дека одржуваат хигиена и шо ги мијат забоите најмалце 2пута дневно, се тушираат сваки дан, и мијат раце после секое ракување и слично не се гнасам. Зашто и би кога нема од што?
 
Член од
24 февруари 2009
Мислења
196
Поени од реакции
3
Се гнасам и тоа премногу
ОД сите.И од родители и од другарки и од се буквално
Ептен сум цепидлака за такви ствари:pipi:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
256
Од никој не се гнасам освен ако не е некој гад и се лигави.
 
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.345
Поени од реакции
75
Па така и така,а сестра ми,да не зборууваме.Еднаш се напив од нејзината чаша по грешка и го истури сокот
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Не ама баш ич не се гадам!
 

bama

† Револуционер †
Член од
1 февруари 2007
Мислења
2.040
Поени од реакции
362
зависи од кој как шо ама у повеке ситуации не се гнасам... сите сме исто срање
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
да многу, од сите без разлика дали ми е родена мајка или обична тетка. нема шанси некој пр. да пие од чаша и после ја од истата :uvo::ija: бљак
 

Kajgana Shop

На врв Bottom