Семинарски, состави, есеи, задачи

Член од
14 април 2007
Мислења
793
Поени од реакции
6
ако има некој нешто заСлавко јаневски и шекерна приказна нека прати по пп.позз
 
Член од
8 април 2011
Мислења
17
Поени од реакции
3
Ми треба некој што има добри познавања од Германскиот јазик, за состав на есеј од 180 - 200 збора. За цена ќе се договориме . :)
 

Божана

Morning sun
Член од
17 август 2009
Мислења
226
Поени од реакции
111
Некој материјал за парцијални диференцијални равенки? :)
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
Ми треба состав за Екологија во моето училиште , Ве молам ако можи некој да ми најди или неш слично ми треба до вечер да ми го дај пошто за утре ми е..?
 
Член од
5 септември 2011
Мислења
40
Поени од реакции
11
Ми треба некој што има добри познавања од Германскиот јазик, за состав на есеј од 180 - 200 збора. За цена ќе се договориме . :)
Немај мака на Аајгана е бесплатно,наскоро ќе пратам по ПП.
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.459
Поени од реакции
10.156
Дајте 5-6 хемиски равенки и 2-3 хемиски процеси,ајде итно ми требат !!!! :)
 
Член од
13 октомври 2010
Мислења
47
Поени од реакции
5
Некој есеј на тема „Компјутеризацијата (не) може да го победи вербалниот јазик“ :)
 
N

nikola2004mkd

Гостин
Здраво. Дали некој знае дали е пуштен во употреба софверот кој требаше да препознава плагијати на семинарски, магистерски и докторски. Дали некој знае како ќе функционира воопшто? Јас сум вонредно на факултет и имам зададена тема за семинарска, е сега имам неколку семинарски од предходните генерации кои може да ги искористам, но не сакам да имам никакви проблеми.
 
T

Tetro

Гостин
Здраво. Дали некој знае дали е пуштен во употреба софверот кој требаше да препознава плагијати на семинарски, магистерски и докторски. Дали некој знае како ќе функционира воопшто? Јас сум вонредно на факултет и имам зададена тема за семинарска, е сега имам неколку семинарски од предходните генерации кои може да ги искористам, но не сакам да имам никакви проблеми.
Не во наредните 10 години.
 
Член од
8 февруари 2009
Мислења
911
Поени од реакции
173
Ми треба материјал за вовед, дефинирање и цели на маркетингот, ако му се наоѓа на некој нешто би му бил благодарен :)
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Pisuvam sostavi po makedonski jazik i literatura, esei seminarski, sekakvi trudovi od oblasta na fiolozofijata i etikata, a i od sociologijata, se razbira za pari poso sea e kapitalizam a u kapitalizmot nisto ne e besplatno,. Koj saka bujrum na PP.
 
Член од
21 април 2009
Мислења
32
Поени од реакции
1
Потребна ми е семинарска работа за Пабло Пикасо доколку има такви пишете да се договориме подетално
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
1
Поени од реакции
0
Луѓе ни дадоа на секој по една теорија за настанок на државата. Мене ми се падна Теолошка теорија. Ај напишете што знаете за да ми биде полесно да го сватам чудово :) однапред благодарна
--- надополнето: Sep 25, 2011 1:15 PM ---
Mi treba za teorii za nastanok na drzavata potocno za Teoloska teorija ima nekoj? :) Odnapred blagodaram
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Луѓе ни дадоа на секој по една теорија за настанок на државата. Мене ми се падна Теолошка теорија. Ај напишете што знаете за да ми биде полесно да го сватам чудово :) однапред благодарна
--- надополнето: Sep 25, 2011 1:15 PM ---
Mi treba za teorii za nastanok na drzavata potocno za Teoloska teorija ima nekoj? :) Odnapred blagodaram
Ако имаш Вовед во право од Балајџиев имаш таму доста материјал што може да го искористиш ,еве ти едно линкче од мене http://teon.blog.mk/2007/08/07/metafizika-na-politichkoto/ :)
 
Член од
13 март 2011
Мислења
42
Поени од реакции
12
Ми треба нешто за „Развој на словенската писменост„.. Некој за помош??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom