Секс школо

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
Bas ti fala ke se potrudam da vidam so ke bide i kako ke bide.Vo sekoj slucaj FALA mnogu
што ќе биде... па ќе биде дугачко и заморно. ама барем партнерката ќе ти биде задоволна и насмеана до уши. :D види како изгледа Long Love кондомот.
 

A.O

Член од
19 мај 2007
Мислења
51
Поени од реакции
0
HELP

.Sram :icon_redfmi e za prasanjevo ama.. mora negde.Dali mozi nekoj/a da mi kazi kako se baknuva na francuski nacin {lapajne}? PLEASE pomos. Inaku sum totalen pocetnik vo ovaa tema:icon_redf :icon_redf .
 
Член од
2 април 2007
Мислења
2.875
Поени од реакции
4
ke gi doblizite usnite eden do drug. ce si gi otvorite ustinjata i so jezicinjata ce meshata vnatre . ednostavno ke si gi brkate organite vo ustata(jazicite)
ne pitaj druze, samo lapaj ke naucis sam !!!
 
J

Johnny Stulic

Гостин
.Sram :icon_redfmi e za prasanjevo ama.. mora negde.Dali mozi nekoj/a da mi kazi kako se baknuva na francuski nacin {lapajne}? PLEASE pomos. Inaku sum totalen pocetnik vo ovaa tema:icon_redf :icon_redf .
Земаш една чаша со нормални димензии и во нејзе клаваш една маслинка и се обидуваш да ја ловнеш со јазикот,после едночасовен тренинг мислам дека ќе бидиш способен.
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Штулич кажа најубав пример за вежба.
И за другите работи кои си ги пишувавте тука, има ПП, јасно?
И не реплицирајте надвор од темата, бидејќи наредниот пат станувам репресивен!
 

Super boy

Juventino
Член од
5 јуни 2007
Мислења
478
Поени од реакции
0
Me interesira...moze li devojka da svrsi so mlaz od voda...mislam koga se banja so tusot :)??
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Me interesira...moze li devojka da svrsi so mlaz od voda...mislam koga se banja so tusot :)??
Силниот млаз вода ги стимулира нервните завршетоци, па во зависност од тоа колку силно ги стимулира, би требало да може. :)
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Me interesira...moze li devojka da svrsi so mlaz od voda...mislam koga se banja so tusot :)??
Да, нормално.

Силниот млаз вода ги стимулира нервните завршетоци, па во зависност од тоа колку силно ги стимулира, би требало да може. :)
Би требало? Нормално дека може!
Тоа е THE ULTIMATE начин за самозадоволување кај жените. Ме чуди како до сега не си доживеала оргазам од туш... :)
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
72
Поени од реакции
1
Do zenskiot pol:Aj sea kazite nekoj drug brz i efikasen nacin kako bi svrsile?


P.S The CLEANER is The BEST
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.184
Поени од реакции
34.407
Do zenskiot pol:Aj sea kazite nekoj drug brz i efikasen nacin kako bi svrsile?


P.S The CLEANER is The BEST
Клинекс, аман со тоа "P.S The CLEANER is The BEST" во секој пост.
Што е ова, не те фалеле родителите како мал, па мора да се фалиш самиот?

PS: Да беше "The BEST", сигурно ќе го знаеше одговорот на прашањето.

Назад на темата сега.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Можеееееее! Особено ако имаш разни подесувања на интензитетот на млазот...мх, мх, мх.
Точно дека може. За тушот нема да коментирам, бидејќи ќе испадне реклама и ќе треба да барам процент од зголемена продажба.
И да не е туш со подесувања - може. Лесно е со раката да го фатиш тушот и да затвориш неколку дупчиња, па млазот ќе биде посилен низ останатите дупчиња. Останатиот дел не го коментирам.
Нека не ве лаже она дека со вода не се играло.
Пфффф и тоа како се игра:huh:
 

mALEFACTOr

..:[iluzionist]:..
Член од
30 април 2007
Мислења
512
Поени од реакции
24
Точно дека може. За тушот нема да коментирам, бидејќи ќе испадне реклама и ќе треба да барам процент од зголемена продажба.
И да не е туш со подесувања - може. Лесно е со раката да го фатиш тушот и да затвориш неколку дупчиња, па млазот ќе биде посилен низ останатите дупчиња. Останатиот дел не го коментирам.
Нека не ве лаже она дека со вода не се играло.
Пфффф и тоа како се игра:huh:
cool. Ваква сцена имаше и во книгата Крвна Врска од Синди Шелдон.
btw што не си земете вибро јајце или клиторален стимулатор господ да ве види. :helou:
 

Insomniac

Evil Macedonian
Член од
27 мај 2007
Мислења
1.799
Поени од реакции
27
Kлецкање со кутон ти е како туширање со кабаница, ама пусти ризик....
 

Божино

4815162342
Член од
27 јуни 2007
Мислења
8.590
Поени од реакции
13.278
не ми е јасно дали може девојката да забремени ако немате секс туку само спермата се ... мхххм става во нејзината вагина без да заврши таа ! да речиме има на врвот од пенисот сперма и уште од почетокот таа се внесува во вагината !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom