Секс на првата вечер

Секс на првата вечер?


  • Вкупно гласачи
    316

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.051
Поени од реакции
21.628
за малку трпение, не му бега то
Абе шо те гледам чудна. Ако дајш дајш, ако не ќе се почека (ако е за чекање работата). Ама пак ако не си побараш сигурно нема да добиеш освен ако самата не се понуди. Врти сучи најубо одма побарај си да си на сигурно, па ако дај дај, ако не здравје, утре , другиден.....
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
991
Абе шо те гледам чудна. Ако дајш дајш, ако не ќе се почека (ако е за чекање работата). Ама пак ако не си побараш сигурно нема да добиеш освен ако самата не се понуди. Врти сучи најубо одма побарај си да си на сигурно, па ако дај дај, ако не здравје, утре , другиден.....
ако се напали и та ако дај, али преглупо во секој случај со велење...
дали некој после секс на прва средба останал со таа личност во врска, ме интересира онака
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
18.051
Поени од реакции
21.628
ако се напали и та ако дај, али преглупо во секој случај со велење...
дали некој после секс на прва средба останал со таа личност во врска, ме интересира онака
А кој зборна за велење. Мислам стварно , шо ке и речиш. Дај ми дај ми жити се?
Па многу јасно дека за напалвање мислиме и дали барем да проба на првата вечер.
Инаку од кај да знам, ке се најди некоја таква врска сигурно. Не дека се чести, ама се менва времето.
 

.:MadMan:.

Ретардиран
Член од
20 август 2010
Мислења
843
Поени од реакции
1.781
Овде од девојките само Џинџерот е реална...
 

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
Нормално, ја лично би на првата вечер да се исексам,на првиот состанок. Мислам,секако ќе проценам од ситуацијата,ако планирам пример да му дам на втората вечер, оти да не му дам на првата? Коа ја и онака ќе се сексам со него, не би должела многу,во никој случај.
 
C

Castiel

Гостин
Све си тоа индивидуално зависно кој како размислува сеа ептен да не се дешава често пошо се си има граници...ипак и ризикот е голем..јас лично никогаш не би имал секс со некоја на прва вечер...секогаш сум успевал да се воздржам и бар малку да ја упознаам дур се деси такво нешто..можеби малку покензервативно се однесувам ама сепак...ипак сметам дека е пребрзо да имаш секс со некој за кој знаеш многу малку...ама ипак па ќе кажам нема ништо лошо и да се случи таква работа доколку ептен се погодите или па се привлекувате еден со друг толку...или па едноставно сакате само да се издувате и опуштите...
 
Член од
11 ноември 2014
Мислења
11
Поени од реакции
10
Сум имал многу прилики, но никогаш не сум имал секс со некоја баш првата вечер кога сум ја запознал, обично тогаш флертувам и ја барам повторно :) Повеќе ме пали тоа кога чекам некое време. Неколку пати сум имал секс истата вечер после првото мување, но тие девојки сум ги познавал од претходно, или сум трчал по нив или тие по мене некое време :)
 

aleksandarreal

Sport fanatic
Член од
15 мај 2009
Мислења
905
Поени од реакции
276
зашто да не сум имал повеќе пати ако се погоди атмосферата , алкохолот, страстите нормално има и бурна ноќ, е сеа овој секс ја би рекол понекат е и десет пати по возбудлив мада и кратко да трае на неколку минути да биде у некое ќоше ја поише уживам и сум презадоволен однего досаден секс со партнерката кој би траел и пола саат сепак со помало задоволсто и страсти....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom