Секс на првата вечер

Секс на првата вечер?


  • Вкупно гласачи
    316

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
i palam svetlo ja fativ drugarka mi se ebe so nekoj na veliko znaci rastur se pravat udiranje jako do besvest
Ти знаеш ли бе шо е ебење на велико и до бесвест?
Тие да се ебеле на велико и до бесвест, немаше ни да отвориш вратата, 2 куќи подолу се слуша такво ебење, ја ко ќе ебам до бесвест и ептен јако, рикам и викам МАКЕДОНИЈАА ОБЕДИНЕТААААААА, ПИРИИИН ЕГЕЕЕЕЕЈЈЈ ВАРДАА А АААА РРР ... а женската вреска:МАЈКО УМИРААААМ УМИРАААМ ПОЗДРАВЕТЕ ЈА МАЈКА МИИИИИИ НЕКА МИ ПРОСТИ ЗА СЕЕЕ, кревето чкрипи, федерите пукаат, кучињата на комшиите завиваат и се палат алармите на паркираните коли под џам.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
^
pijana rabota batka.
и то не бива да беше толку пијана да не слушнеш звуци на похота страст и оргазми значи нема ни да знаеш шо точно си видела внатре, од една страна викаш дрво пијана си била па до детали опишуваш шо праеле, муабетите кои се одвивале, кој како изгледал, а не си забележала дека се случува ептен јак растур до бесвес секс зад вратата....
невина си?
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
321
Поени од реакции
314
У нашава Македонија малце потешко да бидеме реални , за на страна Србија,Грција, Бугарија , да може да падне .
 
Член од
12 август 2014
Мислења
101
Поени од реакции
173
Се поднапивате повеке од доволно, повеке она од тоа шо треба и после све иде као подмачкано..
Сама ке си го побара, само да има кај да се изврши дејството :sneaky:
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
321
Поени од реакции
314
Се поднапивате повеке од доволно, повеке она од тоа шо треба и после све иде као подмачкано..
Сама ке си го побара, само да има кај да се изврши дејството :sneaky:
Лош филм бате ,неизводливо кај нас
 
Член од
31 јули 2014
Мислења
321
Поени од реакции
314
Валда не си дораснат, ке биде не му се секирај ;)
ahahaha само гледај American Pie и ке пишуваш вакви статуси[DOUBLEPOST=1415733714][/DOUBLEPOST]
без да е чупето сметано за радодајка и курвиче
точно одма ке биде курва со сите спие ,и сите ке ја гледаат само да ја искористат за секс
 
Член од
12 август 2014
Мислења
101
Поени од реакции
173
ahahaha само гледај American Pie и ке пишуваш вакви статуси[DOUBLEPOST=1415733714][/DOUBLEPOST]
точно одма ке биде курва со сите спие ,и сите ке ја гледаат само да ја искористат за секс
На која планета живееш?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom