Сам свој мајстор реално шоу на Канал 5

P

PewDiePie

Гостин
Добар е тој Гоце,асален муабет знае да направи а и не е сељачиште од страна. Ако сакаат да не е тотален фејл шоуто би требало тој да биде победник на крај.
 
Член од
22 март 2009
Мислења
2.356
Поени од реакции
454
Ајдее паднале три “секса“ у куќата :) се очекуваше дека ќе се деси ова, зашто 24 саата да бидеш затворен едноставно не се издржува.
На 2-3 пати го имам фатено, интересно е..само одвартен ми е многу Слаѓан, а Мима и Анѓела :drk::drk:
 
Член од
12 март 2010
Мислења
203
Поени од реакции
74
Гледа ли некој што се случува вечерва?лелелеле овие вљубениве појаки се и од Кај ми е сонцето
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Леле, вчера не е возможно.. Во директен пренос кај 04 00 сабајлево, како се викаат оние двајцата, демек шо се заедно, на крајот шо спијат во собата ?!

Тој ја имаше легнато и ја имаше буквално соблечено, и се гледаше цел газ, а она му го дркаше.... Свака част на мајка и и на татко и ко ке ја видат.... И то не беа покриени, а немаше ниту цензура оти одеше во живо.... Свака част, свака част.... Па и тој пендракот, го изваде курлакот и мафта.... Си мисли не се гледа..... Ама таа и рачно му го зеде, е не знам дали и го закачи оти таа праеше такви гримаси...


Свака част на нејзината фамилија, свака част...
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673
Еве гледам, Сам свој мајстор се викаше шоуво или Сам свој е*ач? :pos:
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Ептен јако се испукаа или онака?:nenene:
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.783
Поени од реакции
4.019
Ајдее паднале три “секса“ у куќата :) се очекуваше дека ќе се деси ова, зашто 24 саата да бидеш затворен едноставно не се издржува.
Aбе ај, знаеш дека нема да имаш секс долго време коа се пријавуваш..
Вчера во живо кога имаше ноќта - пуштив малце и ми се згади. Не знам, некои двајца се пипкаа, оваа се тртеше со гзот, овој демек ја закача, оваа сака ама неќе...
ГАДНО!
На ништо не личеше. Ај, ќе сфатам за машкото, ама нека иде у веце со десанка..
Ама девојче е бе, аман...
Катастрофа.
 

Ивица ЈМК

Forza Juve Per Sempre!!!!
Член од
28 март 2010
Мислења
1.399
Поени од реакции
270
Пошто вчера тепал момаков 2:0, а денес девојкава исто 2:0,ќе има два пати по 15 минути или утре се игра мајсторка???:D:D:D:D:D
 

bRutal savaGe

ಠ_ಠ
Член од
10 јули 2009
Мислења
4.213
Поени од реакции
88
Пред некој ден случајно налетав на ова... се е кажано да не се повторувам.

Онаа малана фуфица(сељчко исшатирана) ми се виде позната, и после ми текна дека уствари иам неколку пати налетано на неа во Сенатор :)
Според нејзините предиспозиции можам да предпоставам дека и останатите се од нејзин калибар.
 
Член од
20 август 2007
Мислења
2.252
Поени од реакции
312
Ајде ајде,кај и да е и канал 5 ќе си го покачат рејтингот со вакви клошарско-потревџиски "шоуа" по теркот на Сител и А1 на времето.

Али тоа е,ваков неписмен народ се пали на потревџиство и воајеризам. Кај нас очигледно функционираат само клошарски сѕтвари кои што го интригираат некого што прави другиот,а самиот себеси не се гледа. Е па дур му ја мислиме кој со кого се ебе и кој на кого му го дрка,фафла,дудла и таканатаму,светов замина у курац. Али тоа е,ние сакаме да бидеме ФЕНСИ и ТРЕНДИ пошто ние сме демек во ЕУРОПА,а исто така верни пријатели ни се и ЈУЕСЕЈ па ради тоа мора да се огледаме на нив.

Толку многу неписмен народ во вкупно 2 милиони.......просто да не си поверуваш!
 
P

PewDiePie

Гостин
Али тоа е,ние сакаме да бидеме ФЕНСИ и ТРЕНДИ пошто ние сме демек во ЕУРОПА,а исто така верни пријатели ни се и ЈУЕСЕЈ па ради тоа мора да се огледаме на нив.

Толку многу неписмен народ во вкупно 2 милиони.......просто да не си поверуваш!
Што врска има USA,Европа или незнам уште кој со реално шоу????? :tapp:

Па не биди фенси и тренди,остани сељак,спиј со слика од Тито над глава.

Крај краева биди паметен не гледај ако не ти се свиѓа. :toe:..................................Јас затоа не го гледам тиња се и ништо не се дешава му го шљакала некоја па голем К. онаа Вики прва ноќ само што се смува со тој дегенот повеќе прашина се дигна од колку што ќе се дигне овие и да се издупат таму,јбг до шоуто е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom