Сам свој мајстор реално шоу на Канал 5

В

Вори

Гостин
A,дали гледавте кога се караа за Халф и Центар-Халф?
Најјако беше коа ја кажуваа задната линија на Манчестер...Стам,Видиќ и Фердинанд :pos:
 
P

PewDiePie

Гостин
Нека убацат бе некое женско аман,све пендраци ги опнале,па ќе се караат за халф,центар халф нормално. :tv:
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.536
Поени од реакции
5.768
Читам, нешто табу тема, секс, ова она... Сите имаме, барем мислам, и ќе имаме... Ама, ај за машко можам да разбреам, дури и вака пред камера... Ама, мене не ми е јасно, како таа ке си оди таа дома и како ке го погледне татко и во очи ?? Јас, не би ја примил.... Како, сега, татко и пушта канал5 да ја гледа керка си, и да ја гледа како се ебе, со некој кој го знае 48 часа ?! Мене ми е тоа глупо, и невоспитано, а не табу тема... Сексот и разговорот за него, има посебни теми и повелете.... Можиме да дискутраме... Али тие, т.е таа, таму не мисли.... воопшто... Тоа е крајно крајно идиотско.... Тешко на родителите... Ако некои тоа го одобруваат, нека помислат дека дека еден ден тоа може да е нивна ќерка и да ја гледаат онака.... Тоа не е табу тема.....
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.940
Читам, нешто табу тема, секс, ова она... Сите имаме, барем мислам, и ќе имаме... Ама, ај за машко можам да разбреам, дури и вака пред камера... Ама, мене не ми е јасно, како таа ке си оди таа дома и како ке го погледне татко и во очи ?? Јас, не би ја примил.... Како, сега, татко и пушта канал5 да ја гледа керка си, и да ја гледа како се ебе, со некој кој го знае 48 часа ?! Мене ми е тоа глупо, и невоспитано, а не табу тема... Сексот и разговорот за него, има посебни теми и повелете.... Можиме да дискутраме... Али тие, т.е таа, таму не мисли.... воопшто... Тоа е крајно крајно идиотско.... Тешко на родителите... Ако некои тоа го одобруваат, нека помислат дека дека еден ден тоа може да е нивна ќерка и да ја гледаат онака.... Тоа не е табу тема.....
Не го знае 48ч.
Се запознале на почетокот од шоуво и идат веќе 4 месеци
 
Член од
1 ноември 2008
Мислења
7.396
Поени од реакции
1.880
Ретко кое дете како ова ќе има можност да си види снимка од моментот на зачнување :pos:
Само нека откријат кој е татко да знаат која снимка да ја тргнат настрана :)
 
T

Tetro

Гостин
Ретко кое дете како ова ќе има можност да си види снимка од моментот на зачнување :pos:
Само нека откријат кој е татко да знаат која снимка да ја тргнат настрана :)
Сакаш да кажеш дека мајката спиеше со повеќе мажи додека да го најде вистинскиот? :pos:
 
T

Tetro

Гостин
Па штом не знаат кој е татко што може да биде друго :pos:
:nesvest: и после криво било општеството за девијантните појави кога јавно се рекламира проституција и групен секс на национална телевизија.

Не, не сум љубител на шоу-а од ваков калибар, читај: не се` што лета се јаде. :)
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
14.974
Поени од реакции
7.619
Девојката која остана трудна мислам дека немаше секс во куќата туку имала со некој надвор од шоуто се гледале еден месец онака чат пат
 
P

PewDiePie

Гостин
А можно е и да се фолира Анџела Платон за да се качи гледаност на шоуто :raz:
 
Член од
30 март 2010
Мислења
1.441
Поени од реакции
400
Како се викаат двајцава ?
Едвис и Елена Гаќеша :)

--- надополнето ---

А можно е и да се фолира Анџела Платон за да се качи гледаност на шоуто :raz:
Абе какво фолирање вистина е. Никој за џабе не го прави тоа пред цела Македонија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom