Руската војска соборила НЛО (Слика)

Bitcoin

Член од
24 мај 2005
Мислења
5.530
Поени од реакции
13.903
Идеата дека вселенските летала би изгледале во вид на чинија е човечка... така да многу е тешко да се поверува во вакви приказни со оглед на тоа дека 99% од нив се резултат на нашата фантазија. (аеродинамика + концепт за вселенски дизајн)
А доколку некој интелегентен свет има моќ да патува до кај нас (со физичко присуство:rolleyes:) тогаш сигурно нема да се страми да слета на Александар Велики :pos: зошто највероватно енергијата која го движи неговото летало е нешто што за нас е тотално непознато, а за верниците автоматски е Господ. :cuc:
 
B

Black Guard

Гостин
Поголема е веројатноста да станува збор за руски таен проект отколку за вонземски НЛО.
 

deXterche

тадаммм
Член од
12 февруари 2006
Мислења
4.920
Поени од реакции
941
Идеата дека вселенските летала би изгледале во вид на чинија е човечка... така да многу е тешко да се поверува во вакви приказни со оглед на тоа дека 99% од нив се резултат на нашата фантазија. (аеродинамика + концепт за вселенски дизајн)
А доколку некој интелегентен свет има моќ да патува до кај нас (со физичко присуство:rolleyes:) тогаш сигурно нема да се страми да слета на Александар Велики :pos: зошто највероватно енергијата која го движи неговото летало е нешто што за нас е тотално непознато, а за верниците автоматски е Господ. :cuc:
И изгледаат како бубачки + се голи хахаха

Ако не е фејк видеово ондак сигурно русиве тестираат летала во вид на чинии. Логиката не ми дава друго објаснување.
Му доаѓа исто како маринец со тенк да биде совладан од племе во африка :)
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Изгледа дека ова возилово на вонземјаниве им останало без плин, па русиве тука се да ги однесат на бензинска и да го наполнат. А ова кај што го "носи" изгледа го палат со влечење:pos:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131
Еее голема работа, јас ко бев мал во Киндер јајце ми се падна.
 

Wizz.

TheBest
Член од
27 септември 2009
Мислења
262
Поени од реакции
69
Прво, доколку е некаква тајна, ќе биде носено ноќе, не преку бел ден цел свет да гледа. Дај не се филмајте мн. Тие во Русија нафта кркаат мислите.
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
5.296
Поени од реакции
5.864
Имам прочитано дека за време на 2-ра светска војна во Русија паднало НЛО и дека рускиве научници го копирале металот од НЛО-то и дека поради тоа сега имаат најдобри авиони и воена опрема воопшто. Колку е вистина ова тешко е да се каже.
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
6.138
Поени од реакции
5.259
Не трипајте, соборено летало бла бла бла. Погрешно паркирале им викнале пајак и то е то.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.620
Интересно е што на ваквите теми секојпат се појавуват ликови кои пробуват да ликуват со некоја "паметна" фора и да испаднат духовити , како овој над мене. Им викнале пајак , во киндер јајце му се паднало и слични. Цел подфорум "Мистерии" е со вакви живописни створенија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom