Родителите фатени на дело

Член од
27 август 2012
Мислења
1.024
Поени од реакции
2.539
Не сум ги фатила, само иам чуено нешто као крцање кревет летово, али беа на горен спрат....У секој случај непријатно ми беше. Си стаив слушалки музика на фон слушав :)
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
Леле мајко! Вие како на бачило да сте растеле! Како без тропање влегувате у соба? :facepalm:Не само да тропнете, треба да ви кажат дека е слободно да влезете.
Моите не сум ги фатила, скраја да е, за мене беше многу шокантно кога разбрав дека моите воопшто имале секс, дека на тој начин и мене ме направиле. :oops:
А такви фини, културни луѓе...
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
Леле мајко! Вие како на бачило да сте растеле! Како без тропање влегувате у соба? :facepalm:Не само да тропнете, треба да ви кажат дека е слободно да влезете.
Моите не сум ги фатила, скраја да е, за мене беше многу шокантно кога разбрав дека моите воопшто имале секс, дека на тој начин и мене ме направиле. :oops:
А такви фини, културни луѓе...
...немој со вакви коментари...им ја уби желбата за темава....им стана незгодно кога ги потсети дека не се влегува било каде без да тропнеш и да ти дадат одобрение да влезеш
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.828
Поени од реакции
7.710
...немој со вакви коментари...им ја уби желбата за темава....им стана незгодно кога ги потсети дека не се влегува било каде без да тропнеш и да ти дадат одобрение да влезеш
Ќути, шо ми требаше. :oops:
Треба да ги замолам админите да го избришат моето мислење...
 
Член од
23 мај 2013
Мислења
2.252
Поени од реакции
5.310
Видено-Не
Чуено-Да(Пукав од смеа викам татко ми ко горила работи:pos:)
Ова е случка што ми ја кажа најдобриот пријател
Се вратил околу 24 часот отишол кај него во соба и слушнал чудни работи од соседната соба и помислил да не има некој крадец што удира по фиокиве(тоа било спалната неговите родители се вратиле порано тој мислел дека сеуште се излезени)Кога отвара врата го гледа татко му завршува на гз и овој не знаел што да прави се стаписал па избегал од паника после татко му доаѓа и почнала да разговараат за тие работи
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.194
Поени од реакции
16.093
Ќути, шо ми требаше. :oops:
Треба да ги замолам админите да го избришат моето мислење...
Е де, голема некултура покажале шо не чукнале у соба у куќата у која што живеат.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.646
Поени од реакции
14.496
Хахахах која тема.

Ги имам чуено 2-3 пати, а како многу мал се сеќавам дека им влегов у соба, после ме тешеа дека го правеле тоа пошто ме сакаат :pos:
 
Член од
4 декември 2013
Мислења
198
Поени од реакции
70
На дело не ги имам фатено, али кога бев мал, 5-6 години, сеуште спиев со моите заедно и една вечер ги слушав како се договараја за наредниот ден бидејќи остануваја сами а јас на викенд одев кај баба и дедо :LOL:
 
Член од
30 јануари 2010
Мислења
101
Поени од реакции
17
Тоа се вика Апдејт совтвер ;).Тоа е и ние не сме ништо поарни мора да има апдејтување со момичките инаку маф ни е работата.;):) малку да се насмееме не мислам ништо лошо.
 
Член од
2 јуни 2007
Мислења
5.704
Поени од реакции
3.266
Не сум ги видел, но ги имам чуено, последен пат летото 2008.Остароа завалиите веќе. Иначе знаев на татко ми кај му се кондомите, ама некоја шкљ марка беа, потсвесно веројатно уште сакале да имаат деца, санким два ашлака не се доволни. :D
 
Член од
19 април 2014
Мислења
1
Поени од реакции
2
Случајно се разбудив, морав до WC кога поминав покрај спалната забележав некои звуци и крцање... поитав до wc-то и на враќање од пуста љубопитност застанав пред вратата и наслушував... се наведнав и почнав да наѕирам низ клучалката.(немаше клуч, како мал го имав изгубено, а беше од оние домашни брави со поголемо дупче) Низ клучалката за забележав мајка ми... беше гола, ко од мајка родена, беше качена и јаваше врз татко ми. Градите подрипнуваа, долу не беше средена,(благодарение на ведрата летна ноќ и сјајната месечина, се гледаше се) мајка ми само тивко воздивнуваше и уживаше, се насладуваше.
Не можев да се воздржам, мислам нозете ми се затресоа... наеднаш се возбудив но и се засрамив... поитав в соба, се покрив со чаршавот преку глава и се обидов да заспијам. После тоа неколку дена одбегнував директно да се срекавам со нив... инаку имав околу 15-16г.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom