Родителите фатени на дело

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
815
Поени од реакции
854
Јас мислам дека сите што ја префрлаат топката на некој нивни другар,као другар ми ми кажа..уствари тоа се тие самите во таа приказна али ок.
Иначе он топик
Никад.
 

-x-

punished
Член од
2 март 2013
Мислења
1.191
Поени од реакции
837
Ги немам фатено, али имам другар што има бабица што е млада во душа, ја има фатено како гледа лезбејска акција :facepalm:

До ден денес собирам храброст да ја прашам да ми препорача некоја добра порка :)
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Уф умрев од срам. Само што влегов во соба, они таман почнале сироти, влагам и почнаа да скокаат и двајцата да се покриваат, тато одма и ги крена гаките на мама (ама толку убаво го видов тоа што уше ми е у секавање тој дел) После тоа ми беше срам да ги погледнам во очи.
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.828
Поени од реакции
10.998
Кога бев копиљ, 7-8 годишен негде, им улетав накај соба намерно, јасно ми беше дека голема е веројатноста да ги фатам на сред чин. Ништо посебно, голиот задник на татко ми врз мајка ми, брзо реагираа, одма под чаршаф :)
 

Semiramida

A prayer for the wild at heart kept in cages
Член од
27 јули 2013
Мислења
97
Поени од реакции
120
Апла на сред дело ги немам начекано ,ама затоа како мали со постарата сестра еднаш најдовме кондоми па ги полневме со вода и си игравме со нив ,накрај завршија фрлени во лавабото во кујна.Па кога ги видоа,мајка ми почна да не лаже дека се некои расипани мастики од странство:pos:.А,исто и во старата куќа знам еден период,некогаш навечер кога ке се разбудев слушав звуци што ми беа нејасни-крцкање на нивниот кревет и воздишки.После 9 месеци се роди најмалата сестричка,плус муабети со другарки и лекциите по биологија за размножување и јасно ми стана .Инаку денес се разведени ама се во коректни односи.
 
Член од
14 февруари 2013
Мислења
584
Поени од реакции
704
Стари се моите, немаат сила више :icon_lol:
 

Струмикс

Еден...не го знаеш!
Член од
9 декември 2005
Мислења
13.811
Поени од реакции
3.344
Јас си живеев кај баба ми како мал, па немав шанса да ги начекам на дело. А сигурно имало сексуални турнири, онака сами по дома хехехе... Не сакав дома да си одам бе! Кај баба ми беше поубаво.
Кога почина дедо ми, бев 10 години, тогаш се „преселив“ дома.
А и тогаш не ги начекав...
 

Ceci0

Captain
Член од
20 јануари 2011
Мислења
334
Поени од реакции
208
Темава еј :pos:

Инаку ги имам слушнато еднаш ко помал...одприлика 9-10 години ама се случило татко ми да ме прати "до продавница"
 

Juve-Fan

campione d'italia 36
Член од
23 март 2010
Мислења
841
Поени од реакции
1.469
Еднаш влегувам во дневната и кога татко ми легнат на под а мајка ми одозгора го цапа со нозете, кутриот фатена му била кичмата.:LOL:
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.696
Поени од реакции
11.832
Ваква случка придонесе кон развивање на културната свест наречена тропање на врата пред да се влези некаде, тоа е позитивната страна. А негативната е, мислам дека таа ситуација е виновна за Опсесивниот - Компулсивен дисбаланс
 

sankerce

прогресиФ
Член од
6 март 2009
Мислења
3.072
Поени од реакции
4.942
Моите 3 - 4 пати ги имав видено во живот како се ораат, и тоа се на враќање од надвор 12 1 саат по полноќ и секогаш , буквално секогаш ги наоѓав во doggy, тоа беа моите (16-17 години). Се си мислам да беше жив стариот уште ќе ја работеше мама, а богами, и кога го правеа тоа го правеа со страст, иако и двајцата имаа по 50-тина год.:) Еднаш дури ми текнува, влегов дома, они уште се пердашеа и сабајлето и викам на мајка ми абе шо викаше толку синоќа (демек не сум видел од тераса) и ми вика, абе татко ти ме масираше кичмата пак почна да ме боли нешто од ладново :D
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.015
Поени од реакции
36.096
Ги имам слушнато само , видено не. Али еднаш ми се одеше во веце многу и онака многу брзо ја отворив вратата , и го фатив татко ми како му ја мие главата на џоксан. :pos::pos: Сигурно се пердашеле пред тоа па решил човекот да го заплакне малце. :pos:
 

peter

Петар Пан...
Член од
6 септември 2005
Мислења
636
Поени од реакции
165
Сега кога ја читам темата ми текна, кога имав не повеќе од 13 - 14 години, значи уште основно училиште . Еден многу добар другар од одделние, во тоа време многу дружевме и бевме блиски ми кажа во доверба дека ги начекал неговите како се шибаат у гз . :pos::pos::pos: Можам да замислам која сцена му било тоа, штом дури видел во која дупка е . :vozbud::vozbud::vozbud:

Може имали doggy style.. изгледа ко да се шибаш у г'з, а не е н... Just saying..
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Porano ko mal 4-5 godini me lazea deka ke idat u spalna mama da go izmasira tato. Ama ja pameten bev i sfakjav za sho se raboti...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom