Проблем со пенисот

Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Abe ozbilen si?

Iako matematicki zemeno e nad prosekot , 15 santima e malo kure. Inace za momakot samo analen seks mu e majkata , potesno dupce poveke trienje.
Земи еден линијар и види колку е 15 цм...мало куре вика хахахах а да ти улезе ќе плачеш како мало дете
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
Ос
Zasto pri masturbiranjeto so raka osekam daleku pogolemo zadovolstvo i normalna ejakulacija za razlika od seks koga skoro i da ne osekam nisto postojano mi pagja i nikako nemozam da ja zavrsam rabotata odnosno mi treba mnogu dolgo vreme do ejakulacija. Problemot e ili od fizicki aspekt a mozebi i od psihicki aspekt trema, strav od neuspeh, nedovolna vozbudenost i.t.n. Samo ve molam bez zafrkavanje ako znaete kazete, inaku penisot mi e tenok i ne mnogu dolg (15 cm) taka da sigurno pri vlez vo vaginata koja e dosta posiroka ne osekam dovolno trienje ili kojznae sto e rabotata.
Од све може да ти е :)

Психа, стрес, вишак на килограми, вишак на кожа итн итн :)
 
G

Goldie

Гостин
Ако те теши тоа , океј , голем е. :)
Не тропај глупости жити се, 15 во никој случај неможе да биде мал кога поголемиот дел од машкото население имаат приближно толкава големина (значи просек).
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Nekoj napisal visok na kilogrami, naprotiv visok sum i slab po gradba na teloto ... kondom obavezno znaci ... i zboram za vaginalen seks ... i da so poveke razlicni zenski osobi istiot filing ... okolu dolzinata ramno 15 cm meren odozgora vo polna erektilna sostojba, ne sum secen i kozickata lesno mi se zavratuva napred-nazad, e sega da mislam deka mi e tenok i zaradi toa ne osekam trienje od dzidovite na vaginata kojznae ... plus i ponekogas mi pagja a i za razlika od nekoi koi se zalat poradi brzata ejakulacija jas sosema obratno mi treba mnogu mnogu vreme za da svrsam ![DOUBLEPOST=1449514923][/DOUBLEPOST]
Znachi ova opshto zboram ne samo za sluchajot na Piratic, mi imaat kazhuvano deka ako mashkite deca vo tekot na detstvo imaat primano mnogu antibiotici, posle toa faza na pubertet i polnolestvo nastanuva impotenicja i sterilitet.
Alkohol ne konzumiram, cigari da uste od tinejdzerstvo, cesto stegam ketonali posto me kinat od bolki zabive, nastinki generalno lecam so cajcinja, dva pati vo zivotot sum bil pod opsta anestezija poradi operacii, eden period kako pomal koristev helex i sl. :)
 
Последно уредено:

llj

Член од
9 декември 2015
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво пријатели, како што гледате нов сум во форумот, всушност се зачленив само ѕа да побарам помош. Кога пенисот ми е во ерекција неможам да мастурбирам како што треба. Кога ќе ја извадам главичката за да почнам, кожичката веќе не иде надоле, а и главичката многу ми е осетлива. Ве молам ѕа помош. Инаку имам 13 години.:(
 
Член од
27 јуни 2015
Мислења
124
Поени од реакции
97
Ништо страшно. Се случува тоа барем јас знам многу случаи само иди на доктор да ти каже дали ќе треба некој мал „захват“ да ти прават.
 
F

Flatter

Гостин
На тие 13 години мораш да се консултираш со родител и право на доктор, а не вака по форуми.
 
I

IBIZA SOUND

Гостин
znae nekoj posle operacija na sunet kako ode zazdravuvanjeto,mislam trebe nesto vezbi da se prave so penisot ili ....
 

b12

Член од
5 октомври 2011
Мислења
43
Поени од реакции
9
здраво, сакам да прашам...околу главата на пенисот ми се појавува нешто како бело, при мастурбација со кожичката се раздвижува на главата...и има некој чуден мирис...што може да биди? Хигиена водам секој дневно и до вечерта пак ми се појавува и исто мириса, а и некогаш ме чеша?!
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
11.255
Поени од реакции
36.008
Здраво пријатели, како што гледате нов сум во форумот, всушност се зачленив само ѕа да побарам помош. Кога пенисот ми е во ерекција неможам да мастурбирам како што треба. Кога ќе ја извадам главичката за да почнам, кожичката веќе не иде надоле, а и главичката многу ми е осетлива. Ве молам ѕа помош. Инаку имам 13 години.:(

Уживај ќе се пушти и кожичката и главата ќе "отапе" со тек на време :D
Вежбај си под туш на топло.
 
Член од
7 јули 2011
Мислења
133
Поени од реакции
31
zdravo iskustvo nekoj da kaze so toa zafatot so lokalna anestezija mi zakazaa pregled kaj dr trencev na plasicna hirurgija nekoj da spodeli iskustvo kako e procedurata fala ?
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
zdravo iskustvo nekoj da kaze so toa zafatot so lokalna anestezija mi zakazaa pregled kaj dr trencev na plasicna hirurgija nekoj da spodeli iskustvo kako e procedurata fala ?

Шо точно те мачи ? И зашто на пластична Хирургија ? Не треба на Урологија да си ?
 
Член од
3 март 2013
Мислења
2.678
Поени од реакции
1.357
Шо точно те мачи ? И зашто на пластична Хирургија ? Не треба на Урологија да си ?
Најверојатно мисли на обрежување на кожинката. Такви проблеми ќе си имаат кога не :drk: од мали :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom