Проблем со пенисот

haCk0r

Customization Windows OS
Член од
8 јануари 2009
Мислења
4.250
Поени од реакции
1.562
Не го тегнеш доволно :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Член од
16 октомври 2015
Мислења
8
Поени од реакции
0
Луѓе вака сеа јас на пенисот имам од предната страна бели точки и дали се тие нормални.И второ незнам не сум видел кај некој другар незгодно ми е да ги прашам да не се зафркаваат со мене,дали е во рет да имам неколку темни завршетоци на вените на пенисот.
Поздрав!
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Zasto pri masturbiranjeto so raka osekam daleku pogolemo zadovolstvo i normalna ejakulacija za razlika od seks koga skoro i da ne osekam nisto postojano mi pagja i nikako nemozam da ja zavrsam rabotata odnosno mi treba mnogu dolgo vreme do ejakulacija. Problemot e ili od fizicki aspekt a mozebi i od psihicki aspekt trema, strav od neuspeh, nedovolna vozbudenost i.t.n. Samo ve molam bez zafrkavanje ako znaete kazete, inaku penisot mi e tenok i ne mnogu dolg (15 cm) taka da sigurno pri vlez vo vaginata koja e dosta posiroka ne osekam dovolno trienje ili kojznae sto e rabotata.
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.567
Поени од реакции
2.162
Zasto pri masturbiranjeto so raka osekam daleku pogolemo zadovolstvo i normalna ejakulacija za razlika od seks koga skoro i da ne osekam nisto postojano mi pagja i nikako nemozam da ja zavrsam rabotata odnosno mi treba mnogu dolgo vreme do ejakulacija. Problemot e ili od fizicki aspekt a mozebi i od psihicki aspekt trema, strav od neuspeh, nedovolna vozbudenost i.t.n. Samo ve molam bez zafrkavanje ako znaete kazete, inaku penisot mi e tenok i ne mnogu dolg (15 cm) taka da sigurno pri vlez vo vaginata koja e dosta posiroka ne osekam dovolno trienje ili kojznae sto e rabotata.
Ако користиш кондом, пробај без него.
 
Член од
7 април 2012
Мислења
961
Поени од реакции
703
Како бе 15 не е мн долг..или мерете одоздола или лажете трето нема..15 е над просекот и мн огу ретко некој да има толкав..
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.706
Поени од реакции
19.787
Znachi ova opshto zboram ne samo za sluchajot na Piratic, mi imaat kazhuvano deka ako mashkite deca vo tekot na detstvo imaat primano mnogu antibiotici, posle toa faza na pubertet i polnolestvo nastanuva impotenicja i sterilitet.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.762
Поени од реакции
24.471
Ако користиш кондом, пробај без него.
Ама совет му даде, секоја чест! :icon_lol:

Zasto pri masturbiranjeto so raka osekam daleku pogolemo zadovolstvo i normalna ejakulacija za razlika od seks koga skoro i da ne osekam nisto postojano mi pagja i nikako nemozam da ja zavrsam rabotata odnosno mi treba mnogu dolgo vreme do ejakulacija. Problemot e ili od fizicki aspekt a mozebi i od psihicki aspekt trema, strav od neuspeh, nedovolna vozbudenost i.t.n. Samo ve molam bez zafrkavanje ako znaete kazete, inaku penisot mi e tenok i ne mnogu dolg (15 cm) taka da sigurno pri vlez vo vaginata koja e dosta posiroka ne osekam dovolno trienje ili kojznae sto e rabotata.
Не те тролам. Ако си бил со повеќе од една девојка, со сите исто ти беше?
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
15см е ок ако мерен одозгора, а тенок ко трска тогаш е проблем. :D
Па тоа ти е нема триење при секс и не осеќаш задоволство.
 
Член од
20 јануари 2012
Мислења
77
Поени од реакции
31
Zasto pri masturbiranjeto so raka osekam daleku pogolemo zadovolstvo i normalna ejakulacija za razlika od seks koga skoro i da ne osekam nisto postojano mi pagja i nikako nemozam da ja zavrsam rabotata odnosno mi treba mnogu dolgo vreme do ejakulacija. Problemot e ili od fizicki aspekt a mozebi i od psihicki aspekt trema, strav od neuspeh, nedovolna vozbudenost i.t.n. Samo ve molam bez zafrkavanje ako znaete kazete, inaku penisot mi e tenok i ne mnogu dolg (15 cm) taka da sigurno pri vlez vo vaginata koja e dosta posiroka ne osekam dovolno trienje ili kojznae sto e rabotata.
А само вагинален секс си имал досега?? Пробај анален можда повеќе ќе уживаш, а и потесно е за обемот на твојот пенис. Па ќе видиш во што е проблемот.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.010
Поени од реакции
36.061
Како бе 15 не е мн долг..или мерете одоздола или лажете трето нема..15 е над просекот и мн огу ретко некој да има толкав..
Abe ozbilen si?

Iako matematicki zemeno e nad prosekot , 15 santima e malo kure. Inace za momakot samo analen seks mu e majkata , potesno dupce poveke trienje.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.873
Сите имате по 25см, па 15см ви е мало. :X3:
Просечна должина е од 15-18см и се што е под и над тоа може да се каже дека е мало или големо.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.273
Zasto pri masturbiranjeto so raka osekam daleku pogolemo zadovolstvo i normalna ejakulacija za razlika od seks koga skoro i da ne osekam nisto postojano mi pagja i nikako nemozam da ja zavrsam rabotata odnosno mi treba mnogu dolgo vreme do ejakulacija. Problemot e ili od fizicki aspekt a mozebi i od psihicki aspekt trema, strav od neuspeh, nedovolna vozbudenost i.t.n. Samo ve molam bez zafrkavanje ako znaete kazete, inaku penisot mi e tenok i ne mnogu dolg (15 cm) taka da sigurno pri vlez vo vaginata koja e dosta posiroka ne osekam dovolno trienje ili kojznae sto e rabotata.
Ја би рекол дека ти е од психата, кога си со женска легнат, а ти паѓа значи не е до дебелина висина плоштина
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.070
Поени од реакции
6.685
стегни полкило црвено/црно вино пред предиграта и односот,освежи малку и бичи само (y)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom