Пред компјутер vs. излегување во град

Swifty

Никола
Член од
5 февруари 2007
Мислења
992
Поени од реакции
2
И да врне и да вее Swifty ќе излезе...:) Шала на страна за време на викенд преку ден на пс, вечер обавезно излагам со женската...али да не ја мешам неа и пред тоа многу поубаво ќе си поминев со моите драги пријатели од колку да седам пред пс.Тоа е моето мислење,поздрав!
 

ПрИтИ_гРл

Unforgivable ♥
Член од
6 јуни 2006
Мислења
2.554
Поени од реакции
21
излегување се разбира...ем си се дружиш со други околу тебе...ем не се вариш дома и не кисниш пред компјутер!
 

Goki_san

Dzabolebar of the month
Член од
16 февруари 2007
Мислења
191
Поени од реакции
1
Aa pa videte vaka

Da se sedi na kompjuter pred grad moze ama da ne se ide u grad zaradi kompjuterot mislam deka e malce potesko. Barem za mene. Iam predlog za site decki i devojki zavisni od famoznoto PC. Sedete pred nego a vo isto vreme dogovajte se so prijateli kaj ke idete (nacukate) :zlo:, a pred izleguvanje pustete nekoj P2P program i neka siminja neso so vie sakate. Taka da koa ke se vratite od grad ke mozete da uzivate vo simnatoto. Ova kaj mene funkcionira i sum epten sreken koa ke si dojdam i koa ke vidam 100%. Neli sum :zver:. Hahahah pozdrav
 

Dark Angel

Unfaithfull to life...
Член од
14 јули 2006
Мислења
1.081
Поени од реакции
6
pa mozes da ispadnes i posle da sednes na kompjuterot, od se' po malce :helou:
 
Член од
27 февруари 2006
Мислења
1.356
Поени од реакции
9
Не знам баш, не сум некој голем зависник од излегување, ми помина времето кога излегував секоја вечер, па сега би одбрал излегување само ако се работи за некоја добра журка, иначе би останал дома
 

ZIKS

Ај за убо да е.
Член од
26 јануари 2007
Мислења
3.582
Поени од реакции
39
порано, седев многу на компјутер и не излегував ни во петок-сабота навечер, а сега и не сум толку многу зависник од компјутеров, па ако е нешто интересно, а и да не е подобро да се излезе малце. :)
 
Член од
27 јануари 2007
Мислења
2.504
Поени од реакции
72
па поминувам доста време пред компјутер ама нема шанса да не излезам у петок навечер на пр.;обавезно викенд излегувам...па преку ден пак на комп.:toe:
 

Billa Bong

I love Basketball
Член од
14 август 2006
Мислења
6.590
Поени од реакции
11
Каков компјутер бе надвор фала богуto e to
 
Член од
18 декември 2005
Мислења
1.356
Поени од реакции
165
pa preku den vo slobodno vreme sum pred kompjuter a koga e vreme za izleguvanje izleguvam :) pa pak moze koga ce se vratam da posurfam, no sepak izleguvanje prvo :)
 

GraFusion

Мрчало Примус Максимус
Член од
21 јуни 2005
Мислења
116
Поени од реакции
0
Излегување е подобро.. мислам.. има и некои вечери коа не ми е по ќеф да искачам.. и тогаш седам пред PC.. ама ретки се :poss:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Дефинитивно поубаво ми е кога сум излезена,кога правам муабет во живо,а не преку мсн...кога се зезам се смеам,со другарките...седење пред компјутер ми е само начин да ја утепам досадата кога сум дома
 

Kajk

- нема лабаво -
Член од
10 март 2006
Мислења
512
Поени од реакции
1
koga ima uslovi za dobar klabing obavezno se iskaca. ama koa e tapa vecerta ili ne sum neso raspolozen se staam pred PC i cela vecer, da nadoknadam za toa so ne sum iskocil
 
Член од
18 март 2007
Мислења
33
Поени од реакции
0
Надвор би избрал дефинитивно ногу седење на компјутер е лошо а сепак коа сум слободен дремам пред компјутерот.
 

BoYd

женско сум
Член од
1 февруари 2007
Мислења
707
Поени од реакции
4
Зависи од расположение.Во последно време ми се смачи да излегувам,се ми е едно исто,па повеќе седам пред компјутер.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom