Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
16 септември 2012
Мислења
51
Поени од реакции
1
Сакам да земам телефон iphone 5s neverlock e 16gb 300 евра го дава, иначе на задната страна над камерата е скршено т.е испукано ми рече дека може он да го замени дали да го земам да не има поголеми оштетувања пошто камерата и блицот си функционираат. Иначе од мобелих сакам да го земам телефонот кажете некој совет нешто и имам и 6 месеци гаранција.
 

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
Сакам да земам телефон iphone 5s neverlock e 16gb 300 евра го дава, иначе на задната страна над камерата е скршено т.е испукано ми рече дека може он да го замени дали да го земам да не има поголеми оштетувања пошто камерата и блицот си функционираат. Иначе од мобелих сакам да го земам телефонот кажете некој совет нешто и имам и 6 месеци гаранција.
Neka go smeni i zemi go, dobra e cenata, stom imas i garancija!
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.980
Поени од реакции
14.765
АМЦ има голема понуда на добри телефони во соработка со ОНЕ.Телефоните им се скоро дупло поевтини него Мобимак.Добра шанса е ако некој сака да се поднови.

ПС.Не им правам реклама,пошто јас сум на Мобимак,ама малку завидувам на оваа понуда
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
2.905
Поени од реакции
400
Момци шо мислит за Alcatel OneTouch Idol 2 S
телефонот го видов на јутуб, перфоманси мислам супер, камера добра, се мислам од овој и од Сони М2 .. повеќе ми се допаѓа Алкателот..
 
Член од
29 октомври 2013
Мислења
146
Поени од реакции
63
Здраво дечки, да прашам мислење за Sony Xperia M2 Aqua и Galaxy S4 mini кој да го земам кој е подобар , ваши мислења за 2та телефони. Главно ми треба добра камера и нејчам по месец-два да почни да ми кочи . Фала однапред :)
 
Член од
14 мај 2009
Мислења
159
Поени од реакции
74
Здраво дечки, да прашам мислење за Sony Xperia M2 Aqua и Galaxy S4 mini кој да го земам кој е подобар , ваши мислења за 2та телефони. Главно ми треба добра камера и нејчам по месец-два да почни да ми кочи . Фала однапред :)
Продавам Samsung Galaxy S4 Mini GT-I9195 4G/LTE
 

Airbus

Fighter Pilot
Член од
12 јануари 2008
Мислења
299
Поени од реакции
230
Која е најдобрата верзија на Ноте 4?
Имаш две верзии кои што подржуваат 4G и тие се препорачливи:
SM-910 F - Со Snapdragon 805 процесор,
SM-910 C - Со Еxynos процесор.

Кој и да земеш од овие два нема да згрешиш. Еве го @Psyside има Ноут 4, ќе ти каже подетално. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom