Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
29 септември 2011
Мислења
233
Поени од реакции
25
da si prasam i jas nesto
prefrlen sum na tarifa surf medium i kolku sto mi kaza zenata vrabotena vo t-mobile mozam da koristam internet od telefonot bez da mi trose od smetkata
eve nekolku dena koristam facebook od telefonot i navigacija,ama mi trose i od smetkata.mozno li e od navigacijata da mi trose od smetkata ili nekoj drug problem e :)
Епа изгледа те лажела. Сигурно не е до навигацијата. До интенретот е.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
5.678
како се правеше ресет на икспериа х8, значи да ги ресетирам сетинзите на фабрички да ибрише апликации сетинзи и слично:)
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
сакам да го купам овој телефон во т-мобиле па би сакал да споделите искуства дали вреди или не http://www.gsmarena.com/htc_desire_c-4759.php HTC DESIRE C
Пред неколку дена го зеде мое другарче, работи на ICS мислам како што видов, го поработрив малце, добар е, би рекол брз, менито малце ми сецкаше е сега незнам зошто дали е некој проблем до другарчево што му направил и не ми се допадна тоа што ми е многу мал телефонот, како ситно а за квалитет не би правел збор сепак ХТЦ е. колку пари е иначе?
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.173
Поени од реакции
16.599
Јас денес си чапнав едно HTC HD7 телефонче на Windows 7 оперативен се надевам ке ме изненади колку што очекувам ( позитивно)
 
A

Avenger99

Гостин
Па на One што е тоа за пола претплата плус доплата од 13 илјади и 500 мислам,и друго ме интересира за овој телефон дали има Gorilla Glass на gsmarena не пишува дека има ,а на други страни дека има..И помеѓу овај и Sonny Ericsson Xperia Arc S кој би го одбрале?Фала :)
 

--N-SOUND--

Street Dragster
Член од
22 февруари 2009
Мислења
252
Поени од реакции
6
Пред неколку дена го зеде мое другарче, работи на ICS мислам како што видов, го поработрив малце, добар е, би рекол брз, менито малце ми сецкаше е сега незнам зошто дали е некој проблем до другарчево што му направил и не ми се допадна тоа што ми е многу мал телефонот, како ситно а за квалитет не би правел збор сепак ХТЦ е. колку пари е иначе?
6500 ден со претплата 600 ден 24 месеци
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.728
Поени од реакции
1.913
6500 ден со претплата 600 ден 24 месеци
можам да кажам дека е добар, ама кога јас би земал, не би земал вака на претплата, 2 год ќе бидам обврзан по 600ки да плаќам....а за една година ќе ми се одмили...
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.174
Поени од реакции
2.113
Sakam da go kupam noviov IPhone od Amerika... Citav po net demek.. nemal da funkcionira tuka radi mrezata ? Inace planiram da go zemam 'Unlocked'.
Ima nekoj sto znae so sigurnost dali ke fukncionira ili ne?
 
Член од
25 јули 2009
Мислења
229
Поени од реакции
170
Имам Samsung Star 2 и проблемот што го имам е кога ќе пуштам youtube видео закочува на 0% да не знае некој што е проблемот ?
 
Член од
8 мај 2009
Мислења
16
Поени од реакции
13
Sakam da go kupam noviov IPhone od Amerika... Citav po net demek.. nemal da funkcionira tuka radi mrezata ? Inace planiram da go zemam 'Unlocked'.
Ima nekoj sto znae so sigurnost dali ke fukncionira ili ne?
ќе функционира само ќе почекаш до Ноември да почне да се продава во америка neverlock


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
29 септември 2011
Мислења
233
Поени од реакции
25
Па на One што е тоа за пола претплата плус доплата од 13 илјади и 500 мислам,и друго ме интересира за овој телефон дали има Gorilla Glass на gsmarena не пишува дека има ,а на други страни дека има..И помеѓу овај и Sonny Ericsson Xperia Arc S кој би го одбрале?Фала :)
Moe mislenje za arc s.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom