Пост на кој сте се изнасмеале

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.135
Поени од реакции
18.131
Член од
30 март 2010
Мислења
1.441
Поени од реакции
400
Во темета Последна смс
:pos:
VAZNO za site na forumot:
Da ja zatvorite temata ili ne pishuvajte ja vashata posledna SMS poraka zashto ke stanete zrtva na zloupotreba na licni podatoci i ako porakata vi e tocna tie od mobilnite operatori ke ja ispishat SMS porakata vo nivnata baza na podatoci i ke vi go doznaat brojot, a shtom vi go znaat brojot ke doznaat koi ste so vasheto vistinsko ime i prezime shto e sprotivno od vasheto zagarantirano pravo da bidete anonimni. Ako administratorot na forumot Kajgana ne ja izbrishe temata ke bidam prinudena da go zabranam postoenjeto na forumot i odgovornite ke snosat krivicna odgovornost.
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.812
Во темата "ваши кражби" :
mastiki cokoladki pivo nakit eden kup.......pari obleka......ama nisto strasno ne sum kradec
И ај нека рече некој,дека она била крадец....пффф завидл'к.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.336
Поени од реакции
57.935
ја искрено би напраил еден пробен чат да видиме како би одело бар месец дена ако е ОК ке го остаам ако не бришам
Чет нема да има, никогаш. Аман веќе со тоа :)
Acid другар зошто не ставите Chat на форумов? :)
:pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Имаше стиснато 19 пати пријави, кога видов прво мислев се испозаклале на некоја тема. Ми вика дечко ми работи во американска амбасада немојте да му кажам па да преземе мерки :pos: Ама добро, секакви не има денес.
 
Член од
11 септември 2011
Мислења
358
Поени од реакции
608
Имаше стиснато 19 пати пријави, кога видов прво мислев се испозаклале на некоја тема. Ми вика дечко ми работи во американска амбасада немојте да му кажам па да преземе мерки :pos: Ама добро, секакви не има денес.
каков дечко бре нема она дечко а и да го има што може да работи дечко и во американска амбасада: шофер, чувар, обезбеѓење???:pos:
МА НЕМОЈ ДА МЕ ЈЕБЕШ БРЕ
 
V

Vollstandig

Гостин
каков дечко бре нема она дечко а и да го има што може да работи дечко и во американска амбасада: шофер, чувар, обезбеѓење???:pos:
МА НЕМОЈ ДА МЕ ЈЕБЕШ БРЕ
Вистина е дека работи, во комуналец е и ги мети улиците пред американска амбасада.
 
Член од
30 март 2010
Мислења
1.441
Поени од реакции
400
Имаше стиснато 19 пати пријави, кога видов прво мислев се испозаклале на некоја тема. Ми вика дечко ми работи во американска амбасада немојте да му кажам па да преземе мерки :pos: Ама добро, секакви не има денес.
Банирај ја, најдобро решение.. :D
Патем што и е гајле неа дал некој ги пишува смс пораките. Многу се грижи за нас.... :pos::pos::pos:
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.777
Поени од реакции
8.214
da se ubies znaci deka nema lek nikakov za tebe deka ne ti se zivee veke tao e uzasno be luge pogotovo na mladi godini koga ima tolku zabava i druzene deckovski zenski i da raskines ne e kraj na svetot ides dale ke se pojavi nekoi drug tretvevtrt sto ke te saka.........rabota pari uspeh ako nemas imas dobra pricina da se strelas amaod kaiznaes moze nekogas ke ti izleze dobra prilika ne e ubavo da se samoubivas
 

Kajgana Shop

На врв Bottom