Поплаки

Член од
14 април 2012
Мислења
31.538
Поени од реакции
62.417
Смешно е бе. Смешно.

Челси тим2, а што промашија Коста и Ширле :facepalm:
Сити GG3+, и од 23-та ми остана 1-1.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.607
Понеспособни од Интер? Ренџерс. Понеспособни од Ренџерс? Шалке. Заклучок: Најнеспособни се Шалке гомната смрдливи глупи неписмени што не знаат два паса да сврзат. Што е најтрагично сеа у гости ќе го тепаат Марибор, онака 100000% сум убеден, ама денес мамата ја ебаа на цел свет.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
Понеспособни од Интер? Ренџерс. Понеспособни од Ренџерс? Шалке. Заклучок: Најнеспособни се Шалке гомната смрдливи глупи неписмени што не знаат два паса да сврзат. Што е најтрагично сеа у гости ќе го тепаат Марибор, онака 100000% сум убеден, ама денес мамата ја ебаа на цел свет.
so 1,30 ne ja poglednuvam , ne pa da ja igram koja saka neka e utakmica
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.117
Поени од реакции
8.906
Гоните се у курац и Зенит и АВБ и Газпром и се по ред. Ебаве идиотите не можите просечна француска екипа на домашен терен да победите :mad:
 

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440

Како бе еднаш не ми згрешат при пишување ливче и да сум добитен..
Ја играм Лемго хендикеп 1,и сестрата во Вил Хил ми ја пишала хендикеп 2...:eek:
Не заприметив кога ми го даде ливчето зошто видов коеф 1.90(толку беше и за Лемго)и си реков се во ред е,гледам добивката колку шо израчунав на калкулатор и си го зеам ливчето...
И пуштам второ полувреме да видам шо работат,гледам Фуше води 3 разлика,пу си викам да тибам малерот...
И гледам на ливче хендикеп 2,ајдее си викам еднаш ќе ми згрешат и ќе фатам..:pos:
И на крај си излезе како шо мислев.хендикеп 1...
Ах бе,до кога со вакви сопки....:(
Аааа отсега 10 пати проверка на ливчето:гик:,посебно ако го уплаќа жена...:pos:
Ти пишиш 1 од кај излезе 2ка на ливче,секоја чест чупе,ах чупе,чупе ми зеде илјадарче од џеп...:)
Абе кој видел ќар од жена...:pos:
 
G

Gricko_

Гостин
РЕАЛ ЦРКНЕТЕ ДО ПОСЛЕДЕН ЛЕЛЕ КОЛКУ СУМ ИЗНЕРВИРАН

ДОРТМУНД
АРСЕНАЛ
ПСЖ И БАРСА ХЕНДИКЕП РАКОМЕТИТЕ НА ПОЛУВРЕМЕ
И РЕАЛ ДАВА 3 ГОЛА

АБЕ ДРВОТО ЧИЧАРИТО НА ПРАЗЕН ГОЛ НАМЕСТО ДА ДАДЕ НАСОКА ВНАТРЕ ТОЈ ЈА ВАДИ. ВЛЕЗЕ БЕНЗЕМА ГОЛ ДАДЕ И АКЦИЈА МУ НАПРАИ И НА КРОС И НА БЕЈЛ. ПИЧКАТА КРОС ГОЛОТ ГО ПРОМАШИ ОД 10 МЕТРИ ОВОЈ БЕЈЛ ГО ИЗБЛОКИРАА И ГОЛМАНОТ СЕ ФРЛИ У 94ТА И НОРМАЛНО ЈА ИЗВАДИ ОД ГОЛ.
ВАКА НАЈОЧИГЛЕДННАТА КОГА ЌЕ ТЕ ЗАФРКНЕ, А СИТЕ ОСТАНАТИ ТОЛКУ ЛЕСНО ИСПАДНАЛЕ ЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦЦ
24,5 КОЕФИЦИЕНТ НА 210 ИМАШЕ 5000 + ЗА ГНАСНИТЕ РЕАЛ СО 2 ПОСТО ОД СИЛАТА ДА ДАДАТ ДВА ГОЛА ПЛУС ПЕНАЛ И 3-4 ШАНСИ ШТО НЕ СМЕАТ ДА СЕ ПРОМАШАТ ЛЕЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЕЛЕЛ
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.607
А ја па гол да даде Ливерпул :facepalm:

Топче бе, не играј иста утакмица на различни тикети, аман човек си можел да ги изгориш да си ја немал Ливерпул на двата тикети.
 
Член од
5 август 2008
Мислења
6.007
Поени од реакции
5.324
adadasd.png

А убаво еден пред мене ја лупна сингл 1000ка 2ка Легиа. Ја си реков дека нема шанси така да испадне.. ама
 

Kajgana Shop

На врв Bottom