Поплаки

Член од
14 април 2012
Мислења
31.406
Поени од реакции
61.999
Гомна баварски, да се залагаа нешто повеќе, не 4, 14 ке им дадеа на утепаниве. Па и Геце што промаши.



Милан педерите, некое време имаа и играч повеќе.

 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.046
Поени од реакции
17.711
Фиорентина да ви ја е*ам мајката, ебати гомната глупави недоквакани идиоти. 0-0 со ретардираните Сасуоло кој пак после 7те гола од Интер играат 2 натпревари по ред 0-0 :facepalm:
 
Член од
13 јануари 2014
Мислења
410
Поени од реакции
259
Фиорентина да ви ја е*ам мајката, ебати гомната глупави недоквакани идиоти. 0-0 со ретардираните Сасуоло кој пак после 7те гола од Интер играат 2 натпревари по ред 0-0 :facepalm:
Дебилите утнаа најмалце 5 чисти шанси и погодија 2 стативи цело време напаѓаа и неможеа да дадат еден скапан гол.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Фиорентина да ви ја е*ам мајката, ебати гомната глупави недоквакани идиоти. 0-0 со ретардираните Сасуоло кој пак после 7те гола од Интер играат 2 натпревари по ред 0-0 :facepalm:
Лани Сасуоло кога изеде 7ца од Интер изигра нерешено со Наполи 1-1 во Неапол, а памтам и тогаш тоа беше вонредно коло. :D
П.с. Наполи секако, да умрете да ви ебам се мртво, а таа крофната на клупа највише од сите да пати.
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.046
Поени од реакции
17.711
Лани Сасуоло кога изеде 7ца од Интер изигра нерешено со Наполи 1-1 во Неапол, а памтам и тогаш тоа беше вонредно коло. :D
П.с. Наполи секако, да умрете да ви ебам се мртво, а таа крофната на клупа највише од сите да пати.
Многу убаво паметам затоа што од 10 натпревари само таа ја промашив, а беше 1.15.

Ама одиграа некни 0-0 со Самп, не ми се веруваше дека ќе се повтори.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.406
Поени од реакции
61.999
Нормално, денес ми ја дава Рома тим2 у 88-ма, само да испадне дека едино Милан ме ебал од вчера(ливче погоре)
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Фиорентина да ви ја е*ам мајката, ебати гомната глупави недоквакани идиоти. 0-0 со ретардираните Сасуоло кој пак после 7те гола од Интер играат 2 натпревари по ред 0-0 :facepalm:
Друг пат да не играш против нашата филијала :sneaky: :D
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Билбао се да ви ебам,ја имав 1+ прво 1+ второ и копилињата како по обичај 0-0 заврши првото да му ебам се најмило,дали е можно ова бе живите смрдени да му ги изнаебам..зарем можи бе гол да не падни во проклети 45 минути како синкир малце да му се..ебете се сите
 
G

Gricko_

Гостин
Taман си реков само ја не фатив денес, еве го Џони се јави. :D
Јунајтед го фаќам на 3 ливчиња дека ќе даде 2 гола во прво и на сите 3 го имав Арсенал 1 и т1, 4-6 гола и Х-1.
Каков ден, Сити, Јунајтед, Баерн, Челзи, Рома, Јуве, Реал, Барса, Атлетико сите тепаа. Леле ко ќе ми текне на ниедно ливче не го стаив Атлетико.
Ракометиве ЛШ сите ги погодив со хендикеп, Висла и Рајн Некар очекував полесно да победат, за Вардар бев убеден дека нема шанси со повеќе од 3 да победи, а Веспрем сепак хендикеп 1 одиграв. Додадов плус Реал-Барса кошарката, не знам по која основа дале 1,9 за Реал, лесно си тепаа 20 разлика и се фатив за Арсенал, наредно коло играле со Челзи, морало да победат сеа...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom