Поплаки

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872

Tomasino

За својот народ и за тебе, морав јас да робувам.
Член од
19 март 2009
Мислења
9.241
Поени од реакции
19.440
Јунајтед,факинг Јунајтед,се да ви ебам ѓубриња едни...
5 гола да примиш ејјјј,кој дебил треба да си,секоја чест....
4 гола примаат за 21 минута,секоја чест:cuc:кретени на денот во цела Европа....
Малце ви беа 200 милиони евра,уште 200 потрошете за да земите некој со два грама мозок во одбрана,дегени едни скапани капиталистички....
Од факинг лестер бе примаат,алоооо....

Колку надежно ливче ми поебаа од вчера,ќе ги чекав вечер Порто и Бенфика за 3400...:mad:
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
qa.JPG GLUPERDI SELJACI KOJ KUR BE FUDBAL LI IGRATE BE VI EBAM FUDBALERITE GLUPI 0-0 POLUVREME 0-2 KONECEN , PU !!!
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.318
Валенсиен дебили едни од 0до2 ве имав у 93 ебана минута примате гол, ретардирани едни да даде господ Анчо да ве користи како дињи.. :mad:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Јас не играм често спортска... but when i do...

jebiga.jpg

Mртвите у пичка да им ги ебам на оние Интер Турку, крф да им ебам финска, први ме скинаа.
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.205
Поени од реакции
2.051
Јас не играм често спортска... but when i do...

Прегледај го приврзокот 102982

Mртвите у пичка да им ги ебам на оние Интер Турку, крф да им ебам финска, први ме скинаа.

Штета друже:( целиот профит на спортлајф викендов ќе им го собереше понеделнички со кригла пиво уплата :LOL:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Штета друже:( целиот профит на спортлајф викендов ќе им го собереше понеделнички со кригла пиво уплата :LOL:
За 5 минути го пишав ливчево као по обичај, да не ме поебеа први овие мртвиве финци ќе ми се тресеше снага цела вечер, никад не сум бил волку блиску до толкаво богатство. :D
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
Мајката да ти ја ебам у пичка смрдлива Трапани крф да серете племе ви ебам фашистичко у пичка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom