Поплаки

G

Gricko_

Гостин
Па затоа се прати на кого му одговара одредена подлога, форма и слично. Е сеа јебига, имало, има и ќе има вакви киксови ко Ферер. Обично ги имам гледано скоро сите играчи што играат по Слемовиве, ама овој Кузњецов го немав гледано до сега да бидам искрен. Не ни се надевав дека Ферер може да заебе работа, без разлика што тревата му е најслаба подлога, ипак топ 10 тенисер е, во второ коло на Слем не испаднал од не знам кога. Али што е тука е, повеќе среќа утре. :D
Aбе освои јуниорски Вимблдон овој Кузњецов, затоа го прескокнав, инаку минус гемови ќе го играв вчера.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.607
Aбе освои јуниорски Вимблдон овој Кузњецов, затоа го прескокнав, инаку минус гемови ќе го играв вчера.
Брат ти се верува дека нон стоп ги мешам него и оној Алекс Кузњецов, двајца се матер да им ебам, едниот Амер другиот Русин. Ама од сеа ќе знам дека овој е Русин. :D
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
https://www.mozzartbet.com/mk/oblozuvanje/status-na-tiketot?ticket=1687-9738690-1199

абе монфилс ѓубре едно покварено шо те пишуам кад не сум те гледал никад у мој живот а не оти гледам тенис , глеам еден куп утакмици имало и чекај да пишам една со црвец коефициент да попуне пу сељак , 1 евро уплата
 

Кико Д.

ULTRAS - way of life
Член од
26 јануари 2010
Мислења
11.435
Поени од реакции
9.676


Петкович да ми го лапниш пред татко ти...
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.906
Поени од реакции
84.310
Ноле над 33.5 .... А бе ајде не можеше уште у еден сет да издржиш да стигнеш до тајбрејк/7-5... и не можеше у третиов сет да издржиш до крај и да тепаш а ? А бе ајде.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
можеше да биде ептен добар ден испадна најлошото можно сценарио, уште од саботата имав еден лист во игра на кој ги чекав Иванович и Медисон Кис да победат и бидејќи двете губеа со 1-0 во сетови веќе го отпишав, гледам денес Кис го предала мечот и останува Иванович за 1400, го добива вториот сет, трет сет метла, ненормална игра на Лисицки, на другиот лист ја фаќам Бушард, Франција да помине и ми остануваат Германија 1 и Шарапова, и нормално Германците како на пазар а не да играат осмина финале, имав претчуство дека една од Германија и Франција нема да помине во регуларните 90 минути туку во продолженија, ама мислев дека тоа ќе биде Франција, ни на крај памет не ми одеше дека Германците нема да можат да го победат факинг Алжир во 90 минути
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
У спротивно мора да е местена а:facepalm: ?
 
Член од
1 февруари 2009
Мислења
681
Поени од реакции
188
У спротивно мора да е местена а:facepalm: ?
Не тропај глупости. Ако сакаш некој лајк да собереш кажи нешто паметно. Дибекот Мареј до сеа ништо не освои повреди едно друго пад на форма и дома на трава кај што е најјак ќе мести? Сеуште сум убеден дека добар процент од спортот е на некој начин наместен, ама овде нема логика да мести. Дури и да кажеме дека местел, ќе земел барем сет два да не се брука да губи 3-0 и 6-1. Нонсенс.

Како и да е, сакав да кажам освен ако Гришка не стане број 1 или не освои некои јаки турнири у скоро време, Мареј ќе го сметам за испукана пушка и кладење на него никако.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Не тропај глупости. Ако сакаш некој лајк да собереш кажи нешто паметно. Дибекот Мареј до сеа ништо не освои повреди едно друго пад на форма и дома на трава кај што е најјак ќе мести? Сеуште сум убеден дека добар процент од спортот е на некој начин наместен, ама овде нема логика да мести. Дури и да кажеме дека местел, ќе земел барем сет два да не се брука да губи 3-0 и 6-1. Нонсенс.

Како и да е, сакав да кажам освен ако Гришка не стане број 1 или не освои некои јаки турнири у скоро време, Мареј ќе го сметам за испукана пушка и кладење на него никако.
Нема везе ова со лајк,не се трескај од земја,ја те сфатив дека сакаш да кажеш дека е местена,затоа што сум те приметил,дека увек а паднеш местена е,затоа реков.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.538
Поени од реакции
62.417
Brakjata brajan gi imam igrano 3 pati vo zhivot, 2 pati me butaat

Uplakjam korni, mi fali ushte edna za da sum dobiten, i u posledni 25 minuti nema korma, a domashna ekipa brka rezultat i non stop napagja.

Maka mi e vaka koga nema da dobijam pari ...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.160
Поени од реакции
107.607
А ја на Матје се превртев, демек сигурен беше... Играше со еден копиљ кој уште цица млеко, и успеа да изгуби после добиен прв сет со 6-1. Не го играм веќе, огромен психо е Матје, знае доста да се губи.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
рејкјавик па пизда ви материна губете од последните бре ццц немогуче[DOUBLEPOST=1405026789][/DOUBLEPOST]рејкјавик па пизда ви материна губете од последните бре ццц немогуче
 

Kajgana Shop

На врв Bottom