Помош (конфјусд смајли)

Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
абе , а стварно какво објаснување имаш за тоа од кај на девојкати слика па во ИМЕНИК потпшишано Solunski atenta :)))))))))
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
Ау темава не е затворена сеуште, како да сите очекуваат дека ке се врати засегнатиот..
Инаку solunski atenta не е на првата слика со прашокот во раце, Шеикот, знам за кој станува збор, точно е дека има Јамаха.....другото е негово..
А сите сеирџии на темата, и оној кој ја отворил темата со цел да го исмејува јавно засегнатиот лик, му направил добра услуга, дали смислено или случајно дојде до тоа, solunski atenta успеа за само четири месеци и 706 напишени мислења, да добие дури 4,290 посети на сопствениот профил....
Доколку некој креиран виртуелен лик, настапи на форумов со пишување на едукативни и поучни постови, на разни научни теми и потфоруми, по неговите постови ке немаше ама апсолутно никакво внимание од страна на останатите членови, има многу такви примери, а за разлика од него solunski atenta за кој повеќемина го исмејуваа на темава неговиот лик, и начинот на кој го креира својот виртуелен лик, се лажат самите себеси, односно се тешат дека се многу ама навистина многу подобри од ликот кој тој го креираше на форумов...
Шо беше поентава? Стварно не сфаќам.
 
?

..........

Гостин
Шо беше поентава? Стварно не сфаќам.
Не ни очекував дека ќе сватиш :)

можеби по неколку години ќе сватиш.

--- надополнето ---

абе , а стварно какво објаснување имаш за тоа од кај на девојкати слика па во ИМЕНИК потпшишано Solunski atenta :)))))))))
Ја виде ти некогаш таа слика?
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
4.021
Поени од реакции
2.513
[/COLOR]
Ја виде ти некогаш таа слика?[/QUOTE]

сликата со гонг на прва страна
 
?

..........

Гостин
[/COLOR]
Ја виде ти некогаш таа слика?
сликата со гонг на прва страна[/QUOTE]
На таа слика никаде не пишува solunski atenta, дали ја виде ти сликата од мобилниот? каде што го пишува тоа, ако не си ја видел неможеш да ја земеш како релевантен доказ и да тврдиш дека постои :)

--- надополнето ---

Интересно ти е да глумиш паметен? Исто гледам многу добро ги сФаќаш работите.
Не глумам паметен, јас сум си паметен, :) и реално гледам на работите, си дадов мое мислење по темава, а ти рече дека неможеш да го сватиш мислењето, знам дека неможеш да го сватиш засега...можеби еден ден ќе сватиш.

--- надополнето ---

Интересно ти е да глумиш паметен? Исто гледам многу добро ги сФаќаш работите.
Не глумам паметен, јас сум си паметен, :) и реално гледам на работите, си дадов мое мислење по темава, а ти рече дека неможеш да го сватиш мислењето, знам дека неможеш да го сватиш засега...можеби еден ден ќе сватиш.
 

GrouchoMarx

Мочко
Член од
26 јануари 2008
Мислења
2.907
Поени од реакции
469
сликата со гонг на прва страна
На таа слика никаде не пишува solunski atenta, дали ја виде ти сликата од мобилниот? каде што го пишува тоа, ако не си ја видел неможеш да ја земеш како релевантен доказ и да тврдиш дека постои :)

Сега сФаќам колку многу си паметен штом не знаеш за иронија. Јееееј.

--- надополнето ---



Не глумам паметен, јас сум си паметен, :) и реално гледам на работите, си дадов мое мислење по темава, а ти рече дека неможеш да го сватиш мислењето, знам дека неможеш да го сватиш засега...можеби еден ден ќе сватиш.

--- надополнето ---



Не глумам паметен, јас сум си паметен, :) и реално гледам на работите, си дадов мое мислење по темава, а ти рече дека неможеш да го сватиш мислењето, знам дека неможеш да го сватиш засега...можеби еден ден ќе сватиш.[/QUOTE]

А ме чуди што си толку паметен, а не знаеш да користиш мулти-цитат. Изглеа ти е под нивоу тоа да ме поштедиш од бришење приватни пораки.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom