Помош (конфјусд смајли)

Член од
22 ноември 2009
Мислења
644
Поени од реакции
156
Отиде уште еден во аналите на историјата...

Де4ки навистина ви се 4удам...па го претеравте веке.Што ви сметаше толку?Што е многу многу е...Дајте оставете го на мира.и гледајте си други работи наместо да се замарате со едно оби4но фраер4е.Каков е таков е,за него си е.
Оти се замарате?зошто пишувате воопшто не ми е јасно.
Самите вие му придавате толкава важност.
има една поговорка вели "Тоа што човековиот ум не го знае и тоа што човековите очи не го гледаат тоа и не постои" , ако типот ја игнорираше темава и ако си го тераше тоа досега што си го тераше немаше да му смета реметењето што го прават на негова сметка и темава ќе станеше нешто како пост на кој сте се изнасмеале или тема на која ќе паднат баеги глупости
Само еден се замараше со темава сите останати пишуваа заради релаксација...
 
Р

~~РубинРед~~

Гостин
Отиде уште еден во аналите на историјата...



има една поговорка вели "Тоа што човековиот ум не го знае и тоа што човековите очи не го гледаат тоа и не постои" , ако типот ја игнорираше темава и ако си го тераше тоа досега што си го тераше немаше да му смета реметењето што го прават на негова сметка и темава ќе станеше нешто како пост на кој сте се изнасмеале или тема на која ќе паднат баеги глупости
Само еден се замараше со темава сите останати пишуваа заради релаксација...
Абе јас разбирам заебанција,ремет ама пак до толку?Мислам нема смисла ова.Ставете се на негово место,некој да ве омаложува и да си тера сеир на ваша сметка.Ок е да се насмееме малку...ама за се постојат граници иако темава се наога во ЧДА.Точно дека си тераше некој филм ама тоа си е негово право.
 
Член од
2 јули 2009
Мислења
495
Поени од реакции
83
imam edna mngu radosna vest za vas.
Jas veke nema da pisuvam na forumot na kajgana i ke pobaram da me baniraat administratorite,bidejki mojot avanturisticki,dze-serterski zivot ne mozete da go slusate,ponekogas PRETERAV no ima i mnogu slucai koga bev vo pravo.
Ke mi nedostigaat mnogu celnovi od kajgana forumot vi posakuvam se najubavo vo zivotot i da se vidime na nekoj od kanarskite ostrovi i ostanatite dzet-seterski mesta kako se ladime so koka kola i pred nas minat zeni so ubav zadnik i sovrsena tanga.
do site ubvavi devojki od kajgana forumot i site sto me sakaat golem pozfrav so pesnata na mojot zivot
мозе да славете хахахаа.
ве сака ШЕИКОТ и мозеби ке го сретнете ова име во вашиот зивот (реалниот)не овој виртуелниот каде селаците се цареви.
чао заекогас
ЛЕГЕНДИТЕ НИКОГАС НЕ УМИРААТ
Значи не е свесен колку само се опиша во една реченица :dudlac:
едит: значи може да се каже : - Си мислат дека се цареви. :)
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.132
Поени од реакции
5.869
imam edna mngu radosna vest za vas.
Jas veke nema da pisuvam na forumot na kajgana i ke pobaram da me baniraat administratorite,bidejki mojot avanturisticki,dze-serterski zivot ne mozete da go slusate,ponekogas PRETERAV no ima i mnogu slucai koga bev vo pravo.
Ова кога го прочитав првиот пат ми се виде ко "дезертерски живот". Можеби му е на некој начин скриена порака, демек се вади неписмен ова-она, а сепак пишува вакви hidden messages... :uvo:
Еве на пример, дезертира од форумов.... :toe:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Сеа на собиранка коа ќе ви дое со Јамахата, телефонот и 3-4 женски ќе ви го каже вицот:tv:
Плус ко што е набилдан..:tv:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146
imam edna mngu radosna vest za vas.
Jas veke nema da pisuvam na forumot na kajgana i ke pobaram da me baniraat administratorite,bidejki mojot avanturisticki,dze-serterski zivot ne mozete da go slusate,ponekogas PRETERAV no ima i mnogu slucai koga bev vo pravo.
Ke mi nedostigaat mnogu celnovi od kajgana forumot vi posakuvam se najubavo vo zivotot i da se vidime na nekoj od kanarskite ostrovi i ostanatite dzet-seterski mesta kako se ladime so koka kola i pred nas minat zeni so ubav zadnik i sovrsena tanga.
do site ubvavi devojki od kajgana forumot i site sto me sakaat golem pozfrav so pesnata na mojot zivot
мозе да славете хахахаа.
ве сака ШЕИКОТ и мозеби ке го сретнете ова име во вашиот зивот (реалниот)не овој виртуелниот каде селаците се цареви.
чао заекогас
ЛЕГЕНДИТЕ НИКОГАС НЕ УМИРААТ
Шеик бе :pos: :pos: :pos:
Патем ти ли си на сликава на Канарски острови?



--- надополнето ---

Сеа на собиранка коа ќе ви дое со Јамахата, телефонот и 3-4 женски ќе ви го каже вицот:tv:
Плус ко што е набилдан..:tv:
Не може, на Канарски острови е дилбер-шеикот со плочки и Јамаха :pos:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Си отиде една од најголемите легенди на форумот...за жал.
Сега кога и да го гледам филмот или прочитам негде за Солунските атентатори ќе помислам на овој лик.:pos2:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
Ламбургини аватар, СТАЛОНЕ тајтл и напишал 39 години..

Олади малце, ќе се навикнеш на непотребното внимание.. пушти а1, глеј телетабиси, покемон или слично.
така е, така е :bravo: убаво викаш
 

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.360
Поени од реакции
4.883
SOLUNSKI VRATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII SEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ! ! !
 
?

..........

Гостин
Ау темава не е затворена сеуште, како да сите очекуваат дека ке се врати засегнатиот..
Инаку solunski atenta не е на првата слика со прашокот во раце, Шеикот, знам за кој станува збор, точно е дека има Јамаха.....другото е негово..
А сите сеирџии на темата, и оној кој ја отворил темата со цел да го исмејува јавно засегнатиот лик, му направил добра услуга, дали смислено или случајно дојде до тоа, solunski atenta успеа за само четири месеци и 706 напишени мислења, да добие дури 4,290 посети на сопствениот профил....
Доколку некој креиран виртуелен лик, настапи на форумов со пишување на едукативни и поучни постови, на разни научни теми и потфоруми, по неговите постови ке немаше ама апсолутно никакво внимание од страна на останатите членови, има многу такви примери, а за разлика од него solunski atenta за кој повеќемина го исмејуваа на темава неговиот лик, и начинот на кој го креира својот виртуелен лик, се лажат самите себеси, односно се тешат дека се многу ама навистина многу подобри од ликот кој тој го креираше на форумов...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom