Помош за проекти (побарај и помогни на оние кои бараат помош)

  • Креатор на темата Anck-Su-Namun
  • Време на започнување
Член од
14 октомври 2009
Мислења
20
Поени од реакции
0
Izrabotuvanje na magisterski trudovi,diplomski,seminarski i strucni trudovi.Vie samo izberete tema se drugo e nasa zadaca.
Pobarajte pomos po site predmeti so koi imate problem.Casovi vo grupa ili individualen pristap.
Ajde zaednicki da go olesnime studiranjeto :)
Tel:071/990-500
mail: vidraschool@gmail.com
 
Член од
29 март 2009
Мислења
110
Поени од реакции
1
Izvinete znam deka ova ke vi zvuci glupavo no ve molam ako mozite da mi pomognete da najdam nesto za toa kako vodata vlijae vrz razvivotkot na gravot. Za proekt po biologija mi e i fala odnapred :smir:
 

Day4walker

Doyle Brunson
Член од
18 ноември 2008
Мислења
132
Поени од реакции
8
ај ако има некој за нешто за

1. Анализирајте ја положбата на жената во стариот век
2. Анализирајте го развојот на сопственоста во правото во стариот век
3. Анализирајте го односот меѓу државата и црквата во Византија.

ми теба за академски труд ако има некој нешто за овие теми нека прати што можам да искористам
 

WildGirl

Lost in the forest ...
Член од
28 јуни 2008
Мислења
636
Поени од реакции
93
Ми треба проект за римските императори и општо латинскиот јазик, ако некој случајно има материјал.Јас веќе почнав да работам на проектот ама сепак немам доволно материјал и инфомации.:smir:
 
S

smart ass

Гостин
Ми треба проект за римските императори и општо латинскиот јазик, ако некој случајно има материјал.Јас веќе почнав да работам на проектот ама сепак немам доволно материјал и инфомации.:smir:
Тоа за латинскиот доволно ќе да е,а императорите им биле гејој затоа и пропаднала империјата.ПП.
 

elektro

Генијалец
Член од
11 мај 2009
Мислења
132
Поени од реакции
40
Дечки дали може некој да ми раскаже за лектирите Странецот,Чекајќи го Годо,Судбината на Човекот за апсурдноста во овие дела ВЕ МОЛАМ ИТНО МИ Е 4-5 пати пишав никој не ми помогна.

Ве молам пратете ми на меил- marija-love1@live.com позз :D
 
Член од
14 декември 2008
Мислења
14
Поени од реакции
0
Ми треба помош за проектна задача по АНГЛИСКИ ЈАЗИК, се двоумам дали да земам некоја биографија (интересна личност) или пак некоја друга тема (за advantages and disadvantages of internet) ако има некој нешто друго или било каков совет да ми понуди ќе му бидам благодарна.. поздравче :smir:
 
Член од
29 октомври 2009
Мислења
4
Поени од реакции
0
pomoss

dali nekoj ima nekoj proekt ili nekoja strana za Displeii po digitalna elektornika itno mi treba ??????????????? :nesum::uvo::uvo::uvo:
 
Член од
14 октомври 2009
Мислења
17
Поени од реакции
0
AKo moze nekoj da mi pomogne okolu eden proekt za Mikrokontroler. Ako ima nesto neka pise
Vaka treba da bide sodrzinata

1.Arhiktektura
2.Blok sema
3.Registri
4.Nacini na adresiranje , instrukcisko mnozestvo
5.primer za povrzuvanje na mikrokontroler
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ке може ли некој да ми помогне да изберам тема од автоматика за проектна,и ако може некој да ми најде нешто за темата...


Благодарам однапред
 

TheGeneral

Арогантно копиле
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.212
Поени од реакции
583
Ако има некој готова проектна задача за матура од економски предмети (да не е од Струмица) ако може да ми даде :wink: фала однапред
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.183
Некој да има Семинарска на тема: Политика на есконтна стапка? Ми треба хитно ! Ве молам
 
Член од
14 декември 2007
Мислења
14
Поени од реакции
0
Da ne moze nekoj da mi najde nekoj pomal raskaz na lektirata "Zemjata na snegot" od Jasunari Kavabata mi treba da i pokazam utre na profesorkata i da naucam neso... FALA odnapred...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom