Помош! Дали сум бремена?

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Zdravo sakam da ve prasham za mislenje od edna strana i da se smiram malce Znaci vaka imav intima so partnerot ama nemavme odnosi odnosi proba da vleze bukvalno dva tri pati (sorry za izrazot) ama go stopirav poso nesakav taka da bese bukvalno 3 sekundi ne veruvam deka sum trudna ama pak mi e strav iako nemashe niti predsemena technost niti pak svrshi pred toa a ni posle toa ama pak me interesira mislenje☹Vi blagodaram odnapred
Бремена си.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Zdravo sakam da ve prasham za mislenje od edna strana i da se smiram malce Znaci vaka imav intima so partnerot ama nemavme odnosi odnosi proba da vleze bukvalno dva tri pati (sorry za izrazot) ama go stopirav poso nesakav taka da bese bukvalno 3 sekundi ne veruvam deka sum trudna ama pak mi e strav iako nemashe niti predsemena technost niti pak svrshi pred toa a ni posle toa ama pak me interesira mislenje☹Vi blagodaram odnapred
Не душо, не се секирај, не си бремена..така само дева Марија остана бремена:)
 
Член од
7 јуни 2020
Мислења
2
Поени од реакции
3
I da napomenam ne ni vleze shto se vika bidejki bev tesna (izvinete use ednas na izrazot).
Автоматски споено мислење:

Не душо, не се секирај, не си бремена..така само дева Марија остана бремена:)
Fala na odgovorot sepak imalo i okej lugje na forumov samo prashav koj mozese da mi dade mislenje top koj ne pak fala❤
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
I da napomenam ne ni vleze shto se vika bidejki bev tesna (izvinete use ednas na izrazot).
Автоматски споено мислење:


Fala na odgovorot sepak imalo i okej lugje na forumov samo prashav koj mozese da mi dade mislenje top koj ne pak fala❤
беремена си!
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Секако, TIIIIIGHT. Една не дојде да рече овде дека била широка, сите сте тесни.
Можно е да си бремена, најдобро е да провериш.
У лево уво била тесна!
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.793
Поени од реакции
29.282
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Како бе не влегол? ... шо ако си тесна.. јас секогаш влегувам и во тесно и во најтесно(омилени ми се) .. или му е премала алатката.. или си дебела и грда и не го палиш доволно. Мада можно е да си бремена,шансите се големи... советувај се со матичен.
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Како бе не влегол? ... шо ако си тесна.. јас секогаш влегувам и во тесно и во најтесно(омилени ми се) .. или му е премала алатката.. или си дебела и грда и не го палиш доволно. Мада можно е да си бремена,шансите се големи... советувај се со матичен.
Може невлезен и jizz и направил,затоа она се фура?!
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.863
Поени од реакции
6.370
Може невлезен и jizz и направил,затоа она се фура?!
Ако му било прв пат со женско..јадниот гледајќи ја џизнал уште невлезен... сума сумарум ,ќе се сложиме сите дека треба да сподели уште некој детал плус за да го доловиме моментот од повеќе аспекти и да судиме поштено....
 

chef_cook

._perlous
Член од
25 октомври 2011
Мислења
4.295
Поени од реакции
13.156
Ако му било прв пат со женско..јадниот гледајќи ја џизнал уште невлезен... сума сумарум ,ќе се сложиме сите дека треба да сподели уште некој детал плус за да го доловиме моментот од повеќе аспекти и да судиме поштено....
Се согласувам,колку повеќе детали знаеме,толку поубав совет ќе и дадеме.
@Anonimka99 дали ти беше облечен долниот веш во тој момент?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom