Оптички илузии!!!

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Emma напиша:
:pos: :smeshko: :pos: :smeshko: :pos: :smeshko: :pos: :smeshko: :pos: vaka odamna ne sum se smeela
ќе објасни ли некој каква е оваа илузија бидејќи ги прочитав два пати сите постови и пак ништо не сватив освен што сликата од време на време се мењава и станува гиф формат
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
_|Sp|DeR|_ напиша:
ќе објасни ли некој каква е оваа илузија бидејќи ги прочитав два пати сите постови и пак ништо не сватив освен што сликата од време на време се мењава и станува гиф формат
pa nisto, toa e...samo sto ti ocekuvas koj znae sto da ti se pojavi...
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
pajakto e zakon, kako da go menja agolot po malce i da se doblizuva.
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
SteF напиша:
pajakto e zakon, kako da go menja agolot po malce i da se doblizuva.
Molam?!?!:ija: Da, kako iluzija e stavrnoo dobra, ama pajak...?!??!!?!?:lud: Sto ne stavija peperutka???:kajg:
 

ВМРО

Loved By Few, Hated By Many, Respected By All
Член од
12 септември 2005
Мислења
1.863
Поени од реакции
25
Jas ne znam dali rabotava e samo da se zborelo ili vie navistina ne ja gledate ustvari iluzijata?
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Emma напиша:
Molam?!?!:ija: Da, kako iluzija e stavrnoo dobra, ama pajak...?!??!!?!?:lud: Sto ne stavija peperutka???:kajg:
Па гледаш колку сум познат брее....стават слики од мене на кајгана форумот:je: :je:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
_|Sp|DeR|_ напиша:
Па гледаш колку сум познат брее....стават слики од мене на кајгана форумот:je: :je:
A be begaj tamu ajde...!!!:pipi::kajg: :icon_lol: Od pamet se izvadiv...!!!:ija: NE deka imam nesto protiv tebe ama gi mrazam tie odvratni...!!!Od niv:nesvest:
 

СпаЈдеР

DissentiveMoron202
Член од
1 март 2006
Мислења
3.201
Поени од реакции
52
Emma напиша:
A be begaj tamu ajde...!!!:pipi::kajg: :icon_lol: Od pamet se izvadiv...!!!:ija: NE deka imam nesto protiv tebe ama gi mrazam tie odvratni...!!!Od niv:nesvest:
Те разбирам ама ич не ме интересира што не ги сакаат....важно многу сум познат,ме сакат или не ме сакат ме знаат :je: :je: :je:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
_|Sp|DeR|_ напиша:
ѓ

Те разбирам ама ич не ме интересира што не ги сакаат....важно многу сум познат,ме сакат или не ме сакат ме знаат :je: :je: :je:
Pa, dobro sea...imas pravo..:wub:
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
mr_wicket напиша:
добро бе мајкуму стара зарем не забележувате што се дешава...зарем не гледате дека кога се менува сликата на црно бела изгледа како да е во боја сликата..... запулетесе и не го мрдајте погледот и ке видете каква слика имате и какво сино убаво небо, гиф незнам шо, баш добра илузија постигната со боите однапред.
 

*SnAkE*

~Snake`Bite~
Член од
10 јуни 2006
Мислења
113
Поени од реакции
0
OrTacE напиша:
добро бе мајкуму стара зарем не забележувате што се дешава...зарем не гледате дека кога се менува сликата на црно бела изгледа како да е во боја сликата..... запулетесе и не го мрдајте погледот и ке видете каква слика имате и какво сино убаво небо, гиф незнам шо, баш добра илузија постигната со боите однапред.
dobro e stvarno, ama ti da ne mi kazese nemase da primetam :pos:
 

OrTacE

мангуп
Член од
28 мај 2006
Мислења
628
Поени од реакции
5
*SnAkE* напиша:
dobro e stvarno, ama ti da ne mi kazese nemase da primetam :pos:
абе читасе постовите нагоре? јас зборам за нив а не за тебе или за некој нов кога ке го види ова:star:
 

Emma

Supergirl.
Член од
7 јуни 2006
Мислења
3.045
Поени од реакции
157
OrTacE напиша:
абе читасе постовите нагоре? јас зборам за нив а не за тебе или за некој нов кога ке го види ова:star:
sto sakas da kazes?:kajg:
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Eве ви овде малце различно е ама истата слика е. Прочитајте убаво ќе видите што се случува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom