Најубава Македонка! (со слики)

mkdpro.AceBoy

Кајгана 24/7
Член од
14 јуни 2007
Мислења
520
Поени од реакции
13
опаааа некој се запалил по скул а хехе

најуба е таа манекенката што беше на наше бинго, таа плавата незнам само како се викаше
Кој се запалил бе :) Само кажувум дека е најубава :)
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Или заозбилете се или јас заозбилено ќе ве бришам.

Назад на темата!
НЕ е темата за најубава кајганџика,туку за Најубава Македонка.
Она, јавна фаца, ви текнува?!
 

IvicaPunK

Старо нов член
Член од
17 јануари 2008
Мислења
1.084
Поени од реакции
85
Натали е многу убава, ама според многу луѓе таа е ороспија(простете на израз) бидејќи трча само по луѓе со пуни џебови..

 
C

Cool Hand Luke

Гостин
Имаше две сестри што имаа реклами за Енерџи, можеби близначки беа, едната од нив беше... поубаво нешто на овој свет здравје. Близу лептокарија живеат.
 
Член од
6 август 2007
Мислења
4.063
Поени од реакции
175
Имаше две сестри што имаа реклами за Енерџи, можеби близначки беа, едната од нив беше... поубаво нешто на овој свет здравје. Близу лептокарија живеат.
Па дај слика.. нешо.. :) Да видиме
 

KL0$AR

I SEE DEAD PEOPLE
Член од
8 јануари 2008
Мислења
343
Поени од реакции
9
Елена Велевска турбо-фолк певица :))
Елена беше и убава и секси и се пред да се прае опер.НЕ ВИКАМ ДЕКА СЕА НЕ Е,ама со самата помисла дека 90% од телото и е вградено операциски некако ми е блјак.А елена мене ме разочара,она си бесе бозица и пред тоа али...слава јебига:toe:
 
C

Cool Hand Luke

Гостин
Па дај слика.. нешо.. :) Да видиме
За жал немам, и не најдов по нет. Се надевав дека некој овде има и ќе ги објави. Имаа одамна слики во списанието Теа, реклами за Енерџи и Мис Сиксти... а не ми беше згодно да ги фотографирам лично во живо, на диво... грешка моја. :)

Eдит: Оваа од рекламата за витаскин на Крка личи 80 посто на таа за која што зборувам. :)

 

Pravnice

The Don
Член од
15 ноември 2007
Мислења
2.462
Поени од реакции
1.433
Еве едно од моите омилени девојчиња!!!!!!

Ani.jpg

qwerthhhyuio.jpg
Што ти се свиѓа кај оваа....толку е извештачена...

Иначе за мене најубава Македонка .....Емилија Петановска студент 2ра година на медицина накнадно ќе постирам слики.:vozbud:
 
Член од
24 јули 2007
Мислења
35
Поени од реакции
1
E so ispadna sega?Deka onie na TV se najubavi?Mene ne mi se sviga Natali ama ic,Elena e ubava,no vo moja maala ima 10 devojcinja poubavi od niv...taka da ne znam so da kazam..Onie od TV ne se ni blizu do epitetot Najubava Makedonka :):):)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom