Најубава Македонка! (со слики)

Јован

дежурен сеирџија
Член од
16 октомври 2005
Мислења
4.892
Поени од реакции
265
сеа засега водат катарина и елена:vozbud:
 
Член од
4 октомври 2007
Мислења
15
Поени од реакции
0
...meni je prelepa devojka iz spota Elvira Mekica za pesmu "Nekade posle dva"....takodje je lepa i Katarina Ivanovska...
 

girlll

§įмθπŞ ďª φΪШ
Член од
28 јануари 2007
Мислења
3.418
Поени од реакции
111
Може да ве замолам кога ставате некој анонимус цури бар име да пишете? Па ја се скапав глеање од почеток темава само Катарина, Елена и Каролина испадна дека ги знам од по сликите.. А и други цури има спомнато без слики што вака поим си неам ни кој се ни што бараат не светов..
Како и да е.. Катарина му е бивша на братучед ми.. Мизерна е девојката стварно.. Колку ми е ко чачкалица на полнење не е нормално..
Кога беше тоа за Мисија реалното шоу бев во ќуката нешто незнам шо имаше и ја видов Сања.. Е тоа е најубава Македонка.. Преубава е девојката.. Катарина неможе ни на мал прст да и се фати на Николич.
 
Член од
26 декември 2007
Мислења
5
Поени од реакции
0


Еве ја Марија од спотот на Елвир Мекиќ, а инаку Катарина Ивановска е најубава според мене од досегашните видени во темава
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
еве ја типката од спотот на Елвир со сестра и близначка али не им стојат плави леќи колку да си кажам :) и едната е девојка на Елвир а другата на Јован Јованов ! :)
некој погоре спомна убави близначки можно е овие да се али лошо се испаднати на ТВ ги гледав стварно убави девојки
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Боооо грди колку сееееее!

Абре некни на Тв ги гледав, ептен ми се сторија симпатични, дури и на Катето И. нешто ми заличија, ама сега..... СЕ повлекувам! :pos:
 

Hooligan

..The President...
Член од
9 февруари 2008
Мислења
2.358
Поени од реакции
701
Мојот глас го давам на оваа МАРИЈА од спотот на тој пеачот !!
 
Член од
9 февруари 2008
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ako barame najubava Makedonka ne mozeme da ja barame megju devojkite od spotovite ili od pejackite,manekenkite zasto ima mnogu poubavi devojki od niv koi ne se isforsirani mediumski ili na koj bilo drug nacin.
 

unknow

master
Член од
8 февруари 2008
Мислења
62
Поени од реакции
5
a be so ima edna u moe maalo ozbilno mislam deka mozat site voda da i nosat devojkava e(koa pominuva mislam deka zgardi se rusat).... se nosi(najubavo)...... mislam (ustvari znam,ali da ne bide preterano)deka e definicija za najubava devojka
by the way bliznackite od strumica (ednata e devojkata od spotot) mene ne mi se koj znae sto (ne deka ne se ubavi). ali ozbilno
sanja nikolic ja imam isto videno(hehe kako kazuvam kako ednas da sum ja videl i koj znae koj hehe ali ipak...) mislam deka e stvarno edna od najubavite
katerina e ....ozbilno ubava ali mislam deka pecatot si go pravi svoeto i D&G reklamite ali nemozeme da kazeme deka ne e ubava ,cim devojkava stignala do tamu....stvarno e super ;)
inaku muabetov mi bese za devojkava od maalo ....sovrsenstvo (mm...takvi gi zamisluvam rusinkite :) ) ne sala na strana neam slika od nea ali devojkava e....
inaku ova muabetov najubavi devojki....mislam malce deka ne drzi zatoa sto se e rabota na vkus
ali ipak devojkava od maalo hahahaha
i da za kraj sakam da kazam deka site devojki se najubavi na svoj nacin i sekoja devojka poseduva nesto po sto se razlikuva od druga i ja pravi poubava
DEVOJKAVA OD MAALO ...:):):)
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
532
Поени од реакции
614
Karolina Goceva definitivno e najubava. Barem spored mene.


I sekako nasata najpoznata manekenka so svetsko renome Katarina
 

noodle ®

Teetleh
Член од
3 декември 2005
Мислења
1.527
Поени од реакции
257
Оваа не е најубава, ама според она што се обидува да го направи заслужува секоја почит и поддршка.

Преку ВЕСТ до ПЛЕЈБОЈ
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Ексмис на Македонија и бинго девојка Сара Леши (20) ако го помине кастингот во Милано ќе биде првата македонска убавица која ќе се фотографира за американскиот магазин "Плејбој". Сара во Мајами ќе замине преку модната агенција " Воман" од Милано. [/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]- Бев многу возбудена кога од "Вуман" ми понудија да се сликам за "Плејбој". За "Плејбој" бараат девојки како мене, едри, русокоси и долгоноги, а не анорексични манекенки. Ако биде се во ред, кон крајот на октомври треба да заминам во Мајами, во фамозната вила на Хју Хефнер, сопственикот на "Плејбој", вели Сара.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Манекенката веќе два месеци интензивно вежба, слабее, вози ролерки и е на строг режим на исхрана. Додека му позираше на нашиот фоторепортер на јахта во Струга , вели дека вишокот килограми веќе ги симнала и дека моментно е задоволна со изгледот.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]" Признавам дека малку се здебелив, но сега сум таман. Не сакам да сум слаба, оти тоа не ми стои. За да бидам "Плејбој" зајачица мора да си ги задржам сегашните мои облини", додава таа.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Сара Леши беше мис на Македонија во 2004 година. Има снимено повеќе реклами, а се појавува и во спот на Јован Јованов. Моментно е бинго девојка. Каде и да се појави, во дискотеки, кафулиња , плажа, со својот сексапил предизвикува големо внимание. Летово се одмора во Охрид, а следната недела со другарките ќе замине на летување во Бува, Црна Гора.[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]З. Василевски[/FONT]
[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Фото: Г.Чочков [/FONT]



Sarah Le Shi???:vozbud:

Покондирана тиква.:tapp:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
ПокондУрена!:pos2:
Истото би го рекла и за Каролина. Гадни се покрај тоа што не се убави.:pusi:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom