Ливерпул-Манчестер Јунајтед 06.03.2011 (14:30)

Победник на дуелот:

  • Ливерпул

    Гласови: 57 46,7%
  • Манчестер Јунајтед

    Гласови: 45 36,9%
  • Нерешено

    Гласови: 20 16,4%

  • Вкупно гласачи
    122
Член од
1 јули 2008
Мислења
2.027
Поени од реакции
2.026
Фала еј, ми фалеше ти да ми кажеш дека сум слободен. Многу ми значи ова. :icon_lol:

И друг пат не ми изигравај невина ебате, ќе го нарекувам Челзи како сакам, ама нема да навредувам некого со такви безвезни прво-одделенски муабети, како ''некои''.

Ајде и ти си слободен.
 
Член од
12 јули 2018
Мислења
1.492
Поени од реакции
4.732
Кујт легенда хет трик, Евра ѓубре јувенташко црвен требаше да добие
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.914
Поени од реакции
84.322
Кујт легенда хет трик, Евра ѓубре јувенташко црвен требаше да добие
Да, да, добра утакмица за Ливерпул, ама ипак мислам се чуваа Јунајтед за утакмицава со Челзи во ЛШ.

Иако за еден месец од сега ќе се игра утакмицата, сепак 1/4 финале во ЛШ е голем залак, и ќе влезат јако двеве екипи спремно за титула тука.
Иако Челзи се ептен квалитетни, мала предност им давам на Јунајтед на првата, мислам 0-1 ќе тепаат со гол на Руни, затоа и се чуваа денеска со Ливерпул.

Ама добро, сепак двете екипи се добри, не верувам дека 10 години од сега ќе бидат срање, сигурно ќе си фураат вака стандард.

Него батали ова..годинава избори на 5 јуни а? Викаш ќе тепа Грујо или враќњето на Бранко Црвенковски на сцената ќе биде проследено со формирање на влада?
 
Член од
12 јули 2018
Мислења
1.492
Поени од реакции
4.732
Да, да, добра утакмица за Ливерпул, ама ипак мислам се чуваа Јунајтед за утакмицава со Челзи во ЛШ.

Иако за еден месец од сега ќе се игра утакмицата, сепак 1/4 финале во ЛШ е голем залак, и ќе влезат јако двеве екипи спремно за титула тука.
Иако Челзи се ептен квалитетни, мала предност им давам на Јунајтед на првата, мислам 0-1 ќе тепаат со гол на Руни, затоа и се чуваа денеска со Ливерпул.

Ама добро, сепак двете екипи се добри, не верувам дека 10 години од сега ќе бидат срање, сигурно ќе си фураат вака стандард.

Него батали ова..годинава избори на 5 јуни а? Викаш ќе тепа Грујо или враќњето на Бранко Црвенковски на сцената ќе биде проследено со формирање на влада?
Ова беше фудбал тогаш, машки со јајца, не ова педерчињата шо ги гледате денес, балерини, да поврати чоек кога ќе изгледа и 5 минути од денешнио "фудбал".
 
Член од
14 август 2022
Мислења
689
Поени од реакции
708
Ова беше фудбал тогаш, машки со јајца, не ова педерчињата шо ги гледате денес, балерини, да поврати чоек кога ќе изгледа и 5 минути од денешнио "фудбал".
daccd519-ba37-4e9a-8f77-54b821974b87.jpg

Машки ама и педерски:LOL:
 
Член од
26 јануари 2020
Мислења
718
Поени од реакции
939
Шо сте излегле во школскиот двор и вакви муабети, ајде на час таму..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom