Лапање

FeliXxX

Нинџа
Член од
27 април 2010
Мислења
808
Поени од реакции
282
секој си има негов начин..да кажам...не може да те познае дали ти е првпат или не...освен ако си мн напнат и се срамеш
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
бар прегрни ја дур ја шмучеш...
 
Член од
6 јуни 2010
Мислења
119
Поени од реакции
3
Брат, си лижел сладолед? Нема правило како да го лижеш... слично е и со девојката :)
 
Член од
9 октомври 2010
Мислења
191
Поени од реакции
29
Abre Ekipanti me nasmeavte od srce so komentarive :pos2: druze kolku poveke milsis na cinot tolku poveke ke ja zaglavis moj sovet koga ke i priogas nemoj da brzas, tuka ide mozno cukanje so glava so zabi vo zabi i slicni desavki kako i sto ti objasnija bidi nezen jazikot ne go vadi premnogu i cooliraj e sea za totalno cooliranje napolni se dva pati od svetoto rastenie i ke bides majstor vo zvanjeto nareceno LAPANJE :D
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Мој совет, пред да се лапаш земи една круша, ама по можност зелена да биди и пробај да ја изејш целата.
И после ќе се бакнува како што бакнуваа бабите по образ.
Бидејќи имаш дејт со девојка значи и се допаѓаш, е сега тука ти е моментот, значи ти е се правиш незаинтересиран и правиш разни глупи муабети, од кои пола барем се смее
и после 2.30 до 3 часа (а може после 3 прашања), она не може да издржи и ти се фрла и се бакнувате како да е тоа последното нешто на светот. И значи и ти задоволен и она презадоволна
бакнувањето било најдоброто до сега и то.
 
G

GucciMane

Гостин
И после ќе се бакнува како што бакнуваа бабите по образ.
Бидејќи имаш дејт со девојка значи и се допаѓаш, е сега тука ти е моментот, значи ти е се правиш незаинтересиран и правиш разни глупи муабети, од кои пола барем се смее
и после 2.30 до 3 часа (а може после 3 прашања), она не може да издржи и ти се фрла и се бакнувате како да е тоа последното нешто на светот. И значи и ти задоволен и она презадоволна
бакнувањето било најдоброто до сега и то.
Ова у Холивуд само, ин риал лајф тешко :) Ако чекаш на неа, ке дочекаш..мој совет не чекај многу долго, грабни и ја раката и однеси ја понастрана и...акција:vozbud:
А да..и пушти и една пијачка не биди стиснат :smir:
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.966
Поени од реакции
4.073
Ова у Холивуд само, ин риал лајф тешко :) Ако чекаш на неа, ке дочекаш..мој совет не чекај многу долго, грабни и ја раката и однеси ја понастрана и...акција:vozbud:
А да..и пушти и една пијачка не биди стиснат :smir:
Кој како го бива, некој со кола, некој со пијачка, некој со раскажување приказни
 

Setsuko

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.487
Поени од реакции
5.963
Не се вознемирувај и верувај во себе, ќе ти дојде природно. Сите шаблонски муабети и правила за тоа how to do it се безвезе, сите го имаме инстинктот во нас и ако стварно ти се допаѓа девојчето кога ќе се случи моментот ќе се изненадиш од тоа колку добро знаеш да го правиш.

Поздрав, па пиши како помина. Самодовербата е најбитна. :smir:
 

LeoMessi10

Lionel Andress Messi
Член од
12 април 2008
Мислења
2.316
Поени од реакции
268
Гледам дека праша кај да ја однесеш,па вака,пошо деновиве е ладно изнеси ја ова време и почни си кежуал муабети,и така со тек на време ќе речеш:Ииииј да ти ибам времето,ама е ладно.Тебе ладно ти е?....И она нормално:-Да....и ти тогаш гушни ја и залапај ја.......А за лапање ич кур да не те боли ќе знаеш како треба,секој маж го има тој инстинкт.
 

ljupce_piroman

А ти си или... Брат ти ?
Член од
7 март 2007
Мислења
77
Поени од реакции
2
Другарче, кај сите е така .. немој да мислиш дека само кај тебе е ;-) оди и прај муабет и по одредено време залижи ја и после тоа само иде :)
позз
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Ако си стигнал со јазикот до нејзиното грло тогаш веќе си ја излапал ... така да, пробувај :)
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.433
Поени од реакции
4.040
Најбитно пред лапањето е да си исповратил барем 2 пати и да бидеш најаден со лук или кромид (твој избор). За цурицата ќе биде бакнеж (лапање) кој шо никогаш нема да го заборави

Trust me! I'm saying the right thing :smir:

p.s. Отвори тема за совет како да ја скинеш некоја
 

Kajgana Shop

На врв Bottom