Лапање

Член од
20 јануари 2011
Мислења
10
Поени од реакции
2
Прво ке ве замолам да не ме зезате..:smir:
Во преток планирам да ја таа што ми се свиѓа негде да искочиме..е сеа ако се укаже прилика за тоа што прашувам би сакал да ја залапам, али незнам како:tapp:
Ај опишете ми како треба?
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
10
Поени од реакции
2
Значи убаво ве замолив да не ме зезате, и онака ми е срам што прашувам..:kesa:
 
V

Vollstandig

Гостин
Па коа ќе се лапаш, гледај, горната и долната усна нејзина да бидат кај тебе в уста. Т.Е Да и ја лапниш цела уста, и гледај што повеќе да ја лапниш, шо можиш повеќе цела уста да и ја лапниш дуридо кај носот да фаќа.
П.С. можиш и јазикда пуштиш

И зошто си направил нов јузер на кајгана, си можел и со стариот да пишиш, немаше да ти се смејме;)
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.200
Поени од реакции
16.144
Значи убаво ве замолив да не ме зезате, и онака ми е срам што прашувам..:kesa:
Не можеш да поминеш без зезање + тоа на погрешно место си ја отворил темава.

Инаку ќе и го пуштиш јазикот и брцај кај неа у уста :icon_lol:
 
?

..........

Гостин
Значи убаво ве замолив да не ме зезате, и онака ми е срам што прашувам..:kesa:
Ајде бе ти па, нема од шо да се срами, и така никој не те познава тука....
Неможе тоа да се опише со зборови, а ако бараше соевет како да реаѓираш со девојчето, прво процени дали таа е спремна на тоа, и како ке реагира....али мој совет е оди и не се замарај утре пак ке изгрее сонце. :)
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
10
Поени од реакции
2
Па коа ќе се лапаш, гледај, горната и долната усна нејзина да бидат кај тебе в уста. Т.Е Да и ја лапниш цела уста, и гледај што повеќе да ја лапниш, шо можиш повеќе цела уста да и ја лапниш дуридо кај носот да фаќа.
П.С. можиш и јазикда пуштиш

И зошто си направил нов јузер на кајгана, си можел и со стариот да пишиш, немаше да ти се смејме;)
Сериозно ова?

--- надополнето ---

Ајде бе ти па, нема од шо да се срами, и така никој не те познава тука....
Неможе тоа да се опише со зборови, а ако бараше соевет како да реаѓираш со девојчето, прво процени дали таа е спремна на тоа, и како ке реагира....али мој совет е оди и не се замарај утре пак ке изгрее сонце. :)
Значи сигурен сум дека и ја и се свиѓам и сеа ако заебам ке ми биде срам да ја погледнам у очи после :)
 

la-loca

Immortal...
Член од
24 јули 2009
Мислења
2.545
Поени од реакции
1.252
Сериозно ова?
Не!
Биди нежен, приближи и се, почни полека нежно да и ги бакнуваш усните, не мора одма со јазик да се почне. Потоа сами ке ви се отвараат устите и полека пушти јазик и почни со твојот да си играш со нејзиниот, у стил да се бркате со јазиците.:toe:
Ништо страшно, баш е симпатично.
 
Член од
20 јануари 2011
Мислења
10
Поени од реакции
2
Епа тогаш, опушти се и следи ги своите инстинкти
Моите инстинкти на оваа тема не постојат :) океј фала иначе :smir:

--- надополнето ---

Не!
Биди нежен, приближи и се, почни полека нежно да и ги бакнуваш усните, не мора одма со јазик да се почне. Потоа сами ке ви се отвараат устите и полека пушти јазик и почни со твојот да си играш со нејзиниот, у стил да се бркате со јазиците.:toe:
Ништо страшно, баш е симпатично.
Е ова ми требаше, туториал :) фала ти премногу
 
Z

ziko bt

Гостин
Прво ке ве замолам да не ме зезате..:smir:
Во преток планирам да ја таа што ми се свиѓа негде да искочиме..е сеа ако се укаже прилика за тоа што прашувам би сакал да ја залапам, али незнам како:tapp:
Ај опишете ми како треба?
брат природно ке ти дојди не му ја думај многу не е виша математика само биди искулиран и во никој случај не му пуштај јазик :)
 
V

Vollstandig

Гостин
Најди 2-3ца домци, дај им по 100че, нека глумат насилни силеџии но ти ги дигаш на клоци бидејќи си џентлмен.
потоа кога ќе ви заврши состанокот, пред нејзиниот дом би требало да те покани да влезеш и тука си ја вршиш својата работа.
Ова ме потсеќа на еден другар, на “прв состанок“ со девојчето и сеа ај да се напраи фраер типов, демек познат јак, му вика на другар му да дојди кај шо ќе бидат на клупа и да му се закача нешто, демек проблеми да му напрај па овој да се напрај фраер пред неа да го истепа.
И седеле, типов дошол почнал нешто оти си праел проблеми, знајш кој сум јас, незнам што и на неќење му ја закачил една на другар му ама фазла од мерата, а овој го превртил од ќотек тука пред девојчево:))
 
Член од
28 декември 2008
Мислења
1.356
Поени од реакции
184
да се надоврзам на од бонџови видеата... еве ти едно со споредба, како не треба, односно како треба да лапаш


со среќа и опушти се
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.802
Поени од реакции
3.056
Прво ке ве замолам да не ме зезате..:smir:
Во преток планирам да ја таа што ми се свиѓа негде да искочиме..е сеа ако се укаже прилика за тоа што прашувам би сакал да ја залапам, али незнам како:tapp:
Ај опишете ми како треба?
Ценам тоа што прашуваш.
Лапањето доаѓа спонтано, но треба како да го направиш т.е да и пријдеш за да ја залапаш. Никако да бидеш нервозен, и напнат, тоа само ќе ти ја уништи ситуацијата. Опуштен сигурен со голема самодоверба како тоа да си го направил миљун пати. Дома прво визуелизирај (замисли си) како тоа би изгледало до најголем детаљ. Нежно стронг поглед во очите, прво ќе почнеш да ја допреш за рака (никако дирекно да ја залапаш) па ќе ја тргнеш пак ќе ја фатиш (топло ладно - ствараш позитивна тензија) зборуваш бавно, полека но сигурено, говорот на телото бавно, опуштено, ја допираш по косата (по избор) и даваш комплимент ја погледнуваш во устата и полека почнуваш да се движиш накај нејзе. на 20% од растојанието запираш и чекаш она да ти пријде. И после бавно и копирај се што таа прави, а потоа може и страсти да разбудите кога ќе се скрши мразот :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom