Кладилница (Генерална дискусија)

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.627
so e rabotava so derrick rose so ne igra ?
Оти сите го уплативме овер, ебаму племето местачко америчко. A она Ентони уште еднаш не го играм на тикет упм да оди, 2 пати исклучување кога јас го играм.
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Оти сите го уплативме овер, ебаму племето местачко америчко. A она Ентони уште еднаш не го играм на тикет упм да оди, 2 пати исклучување кога јас го играм.
Па 1 квота се рачуна..
Иначе место Дејвис да си го турам и јас Роуз го ставив.. Дабл играв со Таунс на 500че.. И Дејвис и Таунс лагано ги даде ке си лапав добро париче вака само една утакмица 900 ден добивка...
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Konecno i mene malku sonce da me ogree :D
rouz 1 koef, a drugive dvajca napravo i toa apla.

Dobra ponuda ima denes, samo vnimatelno dase razgleda da ne tresam tipovi od rakav pa da navedam nekoj da izigra bespotrebno
 
Последно уредено:
Член од
15 октомври 2014
Мислења
2.041
Поени од реакции
802
Isaiah +
Lowry +
Hill +
Kemba +
Uplata 1000den

BaernM t12+pp
Bazel 1-14+
Plzen t12+pp
Uplata 800den


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
Батлер нема да игра поради болест, Вејд ќе добиел одмор.
 
Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
ne se zaletuvaj so Mirotich, Batler vchera bil bolen, denes mozhe da ne igra, Wade vchera neshto imashe povreda na rakata ama se vrati vo igra, podobro izbegni go :))
Не играат 100% ни едниот ни другиот, блоуаут ќе има, Миротич е класичен спот ап шутер што не може сам да си искреира поени, ниту пак е агресивен на влез или во рекет. Вејд и Батлер ја собираа одбраната и така овој имаше повеќе чисти шутеви, и надминува вакви граници во вечери кога исклучително му оди. Претерана е границата, 14.5 е премногу дури и за ваква ситуација. Морис ни малку не е наивен во дефанзива, очекувам Вашингтон уште во прво да заврши работа и да нема многу минутажа Миротич.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.072
Поени од реакции
11.057
Rizichno na mal vlog,mozhi i da isforsira

Me privlekva i koeficiento na klivlend 1.72 vo evrotip
epa toa i mene me plasi kaj vakvi igraci, mozat da ja privatiziraat topkata i samo tie da frlaat. Rizicni za - vo sekoj slucaj.E sea so westbruk vcera ja preterale 33.5 pa zatoa bez problem go izigrav minus.

Od utah se hill moze da e 16.5+ a gobert12.5- a kaj clev jamaes 26.5 - ova moze na siten vlog da odi triple.
 
Член од
7 јуни 2011
Мислења
4.186
Поени од реакции
3.159
Дали има некаде за играње ракометов со специјални игри?? Проаѓа група /не проаѓа, кој колку бода ќе освои и слично.. Со еден збор нова Бет сити :)

@Tomasino аман одвој пар минута од денот во кратки црти еден долгорочен тикет состај :)[DOUBLEPOST=1484069817][/DOUBLEPOST]Дали има некаде за играње ракометов со специјални игри?? Проаѓа група /не проаѓа, кој колку бода ќе освои и слично.. Со еден збор нова Бет сити :)

@Tomasino аман одвој пар минута од денот во кратки црти еден долгорочен тикет состај :)
 
Последно уредено:
Член од
21 јули 2014
Мислења
549
Поени од реакции
544
Nekoj tip tenis od kvalifikaciive za AO ?!
Laaksonen - Sarkissian 2 @ 2,8 квота
Ќе одам на ова навивачки...
Да се надеваме дека ќе се квалификува во главниот жреб па да го гледаме како ќе се носи со некој од великаните.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom