Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
20 мај 2014
Мислења
72
Поени од реакции
28
Od oko nest za utre Zadar-Istra x2 1.4 duzni I'm she of lani posledno kolo mislam deka bodce ke im dadat. Maribor-Zavrc 3+ 1.65 Maribor protiv svojata filijala lani imaa eden I'll dva prelazi , ocekuvam bar tried goal utre Watford-Leeds 1 1.80 Leeds gledan I doma so Midlzbro cela utakmica se branea od eden sut u 87tepaa ,vtorata izgubija od brajton doma 0:2 total no nadigrani baska so brajton ke igra play off ovaaa sezona.Watford so poraz kaj Noric I. Pobeda kaj noviot u championship roteram, rostero im e okej, imaat igra za razlika of Leeds koj mislam deka ke se bore za opstanok
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.543
Поени од реакции
62.443
Да на тебе се однесуваше, имам прочитено повеќе пати дека некој пишуваше како паблик бет утакмиците што се не ги играл никогаш, еднаш споделив една утакмица ја видов на еден блогер после некое време и секоја страна на фб ја објавуваше, турска лига мислам беше така нешто, и после утакмица бидејќи не испадна почна да го дрви дека секој втор ја имал уплатено немало шанси да испадни... извини ако не си бил ти можда те имам помешено со некој.
Врати си се наназад, и исправи си ги фактите, пред да почнеш да напаѓаш погрешни луѓе.
 

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Баерн Минхен е без среден ред,шпанското гомнарче сака да експериментира со составот и позициите на играчите,а ГГ во Спорт лајф е 1.8
Чиста работа


:D
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Денес лабаво нешто оти не ја бива работата.
Челзи 1-1
Селтик 2
Саутемптон 1х
Свонси 1
Оберхаузен 1
Фулам 1х
за 100.
Е ај сеа де.
Можна добивка 792
Хепи Екстра 10% Бонус 158
Можна добива + Бонус 950
Данок 85
Можна добивка 865.
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Задолжително е ?
По се изгледа задолжително е :) Кој сака нека игра тоа што постирам кој не немора. Никој никого не присилува. Јас ако не го играм тоа што го пишувам не ве лажам вас се лажам себеси. Така да нема потреба овде да се докажуваме што,дали и на колку некој одиграл. Јас барем така мислам.
 
Член од
5 октомври 2012
Мислења
1.951
Поени од реакции
1.169
По се изгледа задолжително е :) Кој сака нека игра тоа што постирам кој не немора. Никој никого не присилува. Јас ако не го играм тоа што го пишувам не ве лажам вас се лажам себеси. Така да нема потреба овде да се докажуваме што,дали и на колку некој одиграл. Јас барем така мислам.
ne terame nikogo so sila , ne go fintata e ako veke postiram utakmici koj da gi igrate slikam livce ako e dobitno u dobivka, ako e iscureno za 1 utakmica u poplaki , da ne me svanete pogresno , toa e moe mislenje , :love:
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Се мачат Челзи, добри се и овие имаат шанси.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom