Кладилница (Генерална дискусија)

Кирца

Монк
Член од
7 април 2008
Мислења
7.051
Поени од реакции
2.289
Неверувам Баерн да ја киксне прва утакмица, на страна тоа што имаат изостаноци пак имаат добар тим.
Од една страна нема кој знае што да изгубат и со нерешено или па со пораз а од друга страна па некако Гвардиола сака се да му е перфектно и дефинитивно ќе цели на победа макар имал во тим и 13 годишњаци.За утакмицава повеќе би типувал Левандовски дава гол@ 1.85.
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Изгледа јас сум тука единствен шо милсам дека ПСЖ потешко ќе победат од Баерн, за денес.

Баерн 1-1
Псж 2
Реал х2
3,5
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Да не ги прецени Астра?
Изгледа ги потценив штом го победија Лион

Јас денес јако на сингл - ако горам нека изгорам ама ако не :)
Den Bosch-Waalwijk 2
koef. 4 BET365
 
Последно уредено:

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.564
Поени од реакции
11.576
Баерн Минхен е без среден ред,шпанското гомнарче сака да експериментира со составот и позициите на играчите,а ГГ во Спорт лајф е 1.8
Чиста работа
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.535
Поени од реакции
62.410
Да не потсеќам кој викаше дека се што е ептен паблик бет не излегува, вчера партизан беше секаде поставена секоја 2 страна ја објавуваше.

П.с Ако сакате може да ви кажам од вчера некоја утакмица точен резултат.
Valjda ova ne mene se odnesuva. Ama izgleda si me pomeshal so nekoj.
Utre ke ti pisham nekoj public bet, gledam, krivo ti e shto ne si ja izigral.

Za vecher mi izgleda zicer Atletico - Real 0-2
@ 1.90
 
Член од
8 септември 2011
Мислења
3.668
Поени од реакции
2.619
Valjda ova ne mene se odnesuva. Ama izgleda si me pomeshal so nekoj.
Utre ke ti pisham nekoj public bet, gledam, krivo ti e shto ne si ja izigral.

Za vecher mi izgleda zicer Atletico - Real 0-2
@ 1.90
Да на тебе се однесуваше, имам прочитено повеќе пати дека некој пишуваше како паблик бет утакмиците што се не ги играл никогаш, еднаш споделив една утакмица ја видов на еден блогер после некое време и секоја страна на фб ја објавуваше, турска лига мислам беше така нешто, и после утакмица бидејќи не испадна почна да го дрви дека секој втор ја имал уплатено немало шанси да испадни... извини ако не си бил ти можда те имам помешено со некој.
 
Член од
23 јуни 2008
Мислења
9.265
Поени од реакции
5.045
St Pauli t1
Mattersburg t1
Roda t1
Helmond t1
Mjallby 1prvo 1 vtoro
Viking 1prvo 1 vtoro
Cska sofia 3+


И нормално, пензионер рахитичен се преправаше на каса и ми почнаа ....4200 од џеб вадење ...кур да јадам.
 
Член од
13 јануари 2014
Мислења
410
Поени од реакции
259
Ваква грешка на Маланга од Волзбург ретко се гледа,утна празен гол иако никој немаше околу него.[DOUBLEPOST=1408739781][/DOUBLEPOST]Фала ти мајсторе (y)[DOUBLEPOST=1408742060][/DOUBLEPOST]Кој глупак е овој Лу цело време во третиот сет е подобар и на крајот на 4:4 го губи гемот на свој сервис,сега изгуби три шанси за рибрејк од кој третата му беше зицер и го изгуби мечот,а овој Росол е најодвратен тенисер на Атп турата.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom