Кили vs. изгубена водителка од АБ Канал

Џони.

Не е Џони.
Член од
4 ноември 2009
Мислења
1.554
Поени од реакции
1.037
Откако ја погледнав проширенава верзија мислам дека преостро изреагира. Се исељачи малце пошто почна дрско да се понаша и на наредните прашања. Треба да види пример у ЛД иако е дупло помлад од него.
А водителкава(ако може да се нарече така) е ептен глупа. Сместа да се тргне од пред камера.
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Искоментирав на видеото на YouTube и еве тука повторно ќе кажам:

Целата ситуација резултира со 0:0.
И водителката утна, и Кили утна. Можеше да го скокне прашањето, но кога веќе го прочита, Кили како цивилизиран возрасен човек можеше да го заврти на шега и да каже нешто како “На печурки сум“ или “На розовите пилули сум“, а не да се “испонаша“ како последен лузер на планетава со “да ти го зачу*ам у уста“.

Впрочем што се навреди толку? Пред тоа сам рече дека FB може само да те инспирира, а не да те депримира. Па што се буниш тогаш?
Цело Скопје го знае како наркоман, не разбирам што му текна сега да глуми светец.
Се знае дека користел дрога и истото го самиот има кажувано по емисии.Но овде ова прашање е поставено со цел да биде понижен.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Сега го гледав на МТВ како зборуваше за потребата од наши серии во домашна продукција, за да се исфрлат турско - хрватско - бугарско - индиско - руско - шпанските серии.И беше баш ок.Очигледно е до поставувањето на новинарот, а во случајов беше сосем нормално...
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Сега го гледав на МТВ како зборуваше за потребата од наши серии во домашна продукција, за да се исфрлат турско - хрватско - бугарско - индиско - руско - шпанските серии.И беше баш ок.Очигледно е до поставувањето на новинарот, а во случајов беше сосем нормално...
Чек, ти очеквеше дека и понатаму, во други емисии и шоу-а да продолжи да вика „ќе ви го учукам“?
 
Член од
17 јануари 2009
Мислења
2.814
Поени од реакции
4.665
Кили си е тоа што е. Самиот концепт на емисијата, водителката и целата таа тв се ретардирани, па не ме чуди неговата соодветна реакција на несоодветниот однос.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Чек, ти очеквеше дека и понатаму, во други емисии и шоу-а да продолжи да вика „ќе ви го учукам“?
Друга ми е поентата.А зошто да не ако се поклопат условите, цензура е срање :D
 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Кили си е тоа што е. Самиот концепт на емисијата, водителката и целата таа тв се ретардирани, па не ме чуди неговата соодветна реакција на несоодветниот однос.
Да бе. Кили си е тоа што е, а ако му укажеме дека го перцепираме онаков каков што „си бил“, тогаш Кили се претвара во господин кој носи фрак и не прекорува за нашето варварско понашање према него.
Плус, Кили мислеше дека во емисијата ќе зборуваат за абразивните релјефни форми во Шведска. Не знаеше кутар тој во каква емисија оди и каков е концептот на истата.
 

Solid

Зона на самракот
Член од
26 август 2007
Мислења
7.174
Поени од реакции
4.133
Сега,Бојо може да ја продаде телевизијата за повеќе пари.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom