Кили vs. изгубена водителка од АБ Канал

^^GoRiLLaZ^^

Happiness...?
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.738
Поени од реакции
7.992
Што можеме да заклучиме од целата ситуација?
Дека Кили е геј.
Кили го направи пушењето кур = getting high.
Со тоа, призна дека е геј.

Како надоврзување на тоа пак, сите тие што му аплаудираат на Кили и го прогласија за tsar, пошо се согласија со неговата констатација = се пронајдоа, и преферираат да бидат high, исто така се хомиќи.

Моќта на потсвеста, јеби га.

( :vozbud: )
Да не ме сфатиш погрешка, ама неам ништо против педерите... а ти ако замислуваш машко со машко пушење на к *ур, то е друго.
 
K

kalimer0

Гостин
Што можеме да заклучиме од целата ситуација?
Дека Кили е геј.
Кили го направи пушењето кур = getting high.
Со тоа, призна дека е геј.

Како надоврзување на тоа пак, сите тие што му аплаудираат на Кили и го прогласија за tsar, пошо се согласија со неговата констатација = се пронајдоа, и преферираат да бидат high, исто така се хомиќи.

Моќта на потсвеста, јеби га.

( :vozbud: )
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Што можеме да заклучиме од целата ситуација?
Дека Кили е геј.
Кили го направи пушењето кур = getting high.
Со тоа, призна дека е геј.

Како надоврзување на тоа пак, сите тие што му аплаудираат на Кили и го прогласија за tsar, пошо се согласија со неговата констатација = се пронајдоа, и преферираат да бидат high, исто така се хомиќи.

Моќта на потсвеста, јеби га.

( :vozbud: )
Кили беше геј, ама не е повеќе. Се излекува

Алелуја

 
Член од
8 јуни 2007
Мислења
6.102
Поени од реакции
12.199
Да не ме сфатиш погрешка, ама неам ништо против педерите... а ти ако замислуваш машко со машко пушење на к *ур, то е друго.
Претходниот не го цитирам, не сфаќа момакот, јебеш. А тебе...
Ваљда ќе сфатиш, пошо склопи некоја логика.
Кили - дрогирање = пушење кур
Независно дал е машко или женско
Same story.

Уствари... шо прам јас...
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
не е секој да води емисија, а не е ни секој пак да биде викнат за гостин :facepalm:
 
Член од
13 февруари 2008
Мислења
231
Поени од реакции
160
го посрамоти девојчето, али тоа се ризиците коа си водител на непознати тв канали хх. Интересно функционира овој Кили хаха
--- надополнето: 17 декември 2011 во 01:26 ---
али ипак шупачки настапи
 
Член од
21 ноември 2005
Мислења
5.121
Поени од реакции
830
Искоментирав на видеото на YouTube и еве тука повторно ќе кажам:

Целата ситуација резултира со 0:0.
И водителката утна, и Кили утна. Можеше да го скокне прашањето, но кога веќе го прочита, Кили како цивилизиран возрасен човек можеше да го заврти на шега и да каже нешто како “На печурки сум“ или “На розовите пилули сум“, а не да се “испонаша“ како последен лузер на планетава со “да ти го зачу*ам у уста“.

Впрочем што се навреди толку? Пред тоа сам рече дека FB може само да те инспирира, а не да те депримира. Па што се буниш тогаш?
Цело Скопје го знае како наркоман, не разбирам што му текна сега да глуми светец.
 

Kaiser

Hidden Fortress
Член од
6 мај 2011
Мислења
3.202
Поени од реакции
2.443
Искоментирав на видеото на YouTube и еве тука повторно ќе кажам:

Целата ситуација резултира со 0:0.
И водителката утна, и Кили утна. Можеше да го скокне прашањето, но кога веќе го прочита, Кили како цивилизиран возрасен човек можеше да го заврти на шега и да каже нешто како “На печурки сум“ или “На розовите пилули сум“, а не да се “испонаша“ како последен лузер на планетава со “да ти го зачу*ам у уста“.

Впрочем што се навреди толку? Пред тоа сам рече дека FB може само да те инспирира, а не да те депримира. Па што се буниш тогаш?
Цело Скопје го знае како наркоман, не разбирам што му текна сега да глуми светец.
Ништо не утнала, можеше многу понезгодни прашања да му постави ако сакаше. Банално беше прашањето на кое другар му рече на кауч сме и оваа рече се согласувам и мене ми е пријатно во студиото со што работата беше завршена.

Прво ги извреѓа нејзините претходни гости и небаре идиоти ги направи, после ја извреѓа неа (со ступидноста) и кога виде дека оваа не реагира и ја кажа реченицата за зачукувањето. Сѐ направи да ја извади од такт и да ја направи глупача ама само себе се направи да не кажам што.

Водителката требаше да ја прекине емисијата и да пушти реклами зашто со ваков испад на повеќе ТВ станици што сум гледал одма се прекинува емисија додека не се расчисти ситуација.

А сите што зборат цар бил ваков бил онаков бил и му се диват изгледа си имаат некој комплекс со девојки па им искача сељачкото од нив, удри ја со тољага речи и дека е курва и твоја ќе биде.

Ние сме од ретки земји каде за навреда на женско се добива „царски“ епитет и колкав фраер си.

Пс. Не е реплика за тебе, само го искористив цитатот општо да кажам.
 
Член од
10 мај 2010
Мислења
2.727
Поени од реакции
1.970
`ОО тааа водителката каква пичка е нека си ебе мајката .Кој ја видел не верувам дека останал рамнодушен .
--- надополнето: 18 декември 2011 во 20:45 ---
Проширена верзија:

Бонус: Св. Ѓурѓовден на Мелита :pos:
Идол си ми , се надевам и јас сум ти .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom