Кајганџиска фудбалска пресметка! [пријавување]

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.842
Поени од реакции
24.275
Епа ајде во Мондано позади ЈБТ да изиграме 5+1, одличен е теренот башка утре ќе го местат балонот.
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Јас тешко за неделава, се настинав, ако се опраам до недела, можда, ама не ми се верува...
 

Fiend

смут џезер
Член од
29 март 2012
Мислења
947
Поени од реакции
1.074
Примате нови играчи? Може малку инфо кај се игра, колку пари? Јас би дошол ако одговара ама ќе треба со некој од вас, не го познавам баш Скопје.
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.289
Поени од реакции
4.694
Примате нови играчи? Може малку инфо кај се игра, колку пари? Јас би дошол ако одговара ама ќе треба со некој од вас, не го познавам баш Скопје.
до сега се играше на отворено и беше без платно, зш на игралиштено немаше платно :)
сега зашто е зимска сезона ќе видиме како ќе се организираме.
Нови играчи примаме ама кога ќе се собереме за играње :)
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
Примате нови играчи? Може малку инфо кај се игра, колку пари? Јас би дошол ако одговара ама ќе треба со некој од вас, не го познавам баш Скопје.
Staresinite ke odlucat so tajno glasanje :D
 
Член од
17 ноември 2012
Мислења
4.547
Поени од реакции
5.305
Немој да си педерче стај клиповите кај што ти давам голови :ROFLMAO::ROFLMAO:
Еден клип се аплоудира нешто као 6-7 саати, еднаш ми се прекинаа, сега ме фати некоја мрза, ама ќе бидат деновиве :D

Мислам дека има само еден гол со пета кај што му го даде на Кавагучи, други голови твои нема...немаш докази, незнам за какви голови збориш :icon_lol:
 
Член од
14 декември 2013
Мислења
4.157
Поени од реакции
10.994
Уште колку клипови има и колку голови има на тие клипови :D
 
C

Castiel

Гостин
Еден клип се аплоудира нешто као 6-7 саати, еднаш ми се прекинаа, сега ме фати некоја мрза, ама ќе бидат деновиве :D

Мислам дека има само еден гол со пета кај што му го даде на Кавагучи, други голови твои нема...немаш докази, незнам за какви голови збориш :icon_lol:
уствари кај знае јувенташ правилно да брои ... :icon_lol: секад си брои како што му одговара :icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom