Како да си фатам девојка?

Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Аха, да, така ќе уловиш ти мислиш, така збориш, па 5-6 ајкули побрзо ќе уловам отколку едно македонско девојче.. Абе добро вие зборите така вака, еве нормални ти се условиве твои тука, но кога ќе ви се појави некој таков нормален што сака животни таму како што викаш, лавови, тигриви, пантери и што ти ја знам и пријатен по карактер вие корпи им редите и веднаш као не сте заинтересирани ниту за муабет итн, ете и таков да ви се пушта ја сум сигурен дека ќе го одбиете и на крај сами ќе си останете. :D а добро еве да речеме, ти се пушта некој таков како што велиш, дали на социјалниве мрежи, дали во живо, кој што нема кола, а оди со автобус на работа или на други места за излегување, живее со родителите, не е многу парајлија, си живее стандардно, ќе прифатиш да бидете заедно или пак ќе ти недостасува нешто од овие работи? :D
Автоматски споено мислење:


А што жени те занимаат ли? Ајдееее..:eek:
Не ме занимаат жени, напротив мажи ме интересираат, ама не сум до толку опседната да се замарам со нив. И да мене не ми пречи и да нема кола дечкото и да живее со родители...понатаму ако се може и доколку сакаш ќе си се разделиш и ќе си живееш со него. Ти од каде знаеш јас дали немам дечко и што и како е???
Не ги ставај сите во ист кош ;)
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Ѓаволот кога ќе се јави ќе плачеш :gjavol:
Двапати те испратив од форумов, третиот последен ќе ти биде бејб :backa:
И не сте цвеќиња туку трње. Или коприви
Оффф, кога ме испрати вториот пат, не се сеќавам...
Потсети ме :love::love:
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Не ме занимаат жени, напротив мажи ме интересираат, ама не сум до толку опседната да се замарам со нив. И да мене не ми пречи и да нема кола дечкото и да живее со родители...понатаму ако се може и доколку сакаш ќе си се разделиш и ќе си живееш со него. Ти од каде знаеш јас дали немам дечко и што и како е???
Не ги ставај сите во ист кош ;)
Не сакам да се мешам, фала богу, ама ти самата се фалиш и збориш како ова вака, како она онака.. :D
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Не сакам да се мешам, фала богу, ама ти самата се фалиш и збориш како ова вака, како она онака.. :D
Ако е фалење, тоа што сакам само да има карактер и да имаме разбирање оккк, ти така мисли си. Она претходното е пишано онака за женските демек бирале..
Мене тоа ме занима, ама ретко се замарам со машко, бидејќи така ми одговара за да си бидам сама. А кога сакам не ми пречи ниту дали има кола и други работи...Се се стекнува со време, нормално и двајцата заедно да си се изборат за заедничко нешто..
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
Пред 2 години :smirce:
Во карактеристики заборави да пишеш да е фан на Арсенал бтв
Не ми честита ниту титула, ниту ајде па наредна ПЛ да освоите, ништо...
Себичност е тоа....
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.111
Поени од реакции
9.713
Не ми честита ниту титула, ниту ајде па наредна ПЛ да освоите, ништо...
Себичност е тоа....
Сакав да ти честитам ама намќора си во последно :(
ПЛ не може, за нас е тоа.
Туку кажи колку сум кул? :sneaky:
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
a tema kako da si fatam decko ima? :)
Имаш на друг форум за тоа, али ако нема можеш да си отвориш. Сепак таму има над 26585758449 страни поминато, и свашта се дешава.
Уште што се нема да прочиташ и што се се случува...
Ништо чудно и од мажите некои и таму да се...ми е познато нешто овде :sneaky:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom