Како да си фатам девојка?

Стев

Rockscourge Stevahn
Член од
19 декември 2019
Мислења
4.429
Поени од реакции
4.260
Како и да е, никој не останал сам во животот. За секое лонче си има и капаче...
Кажи и го тоа на временско просторната аномалија што предизвикува неспарени чорапи во машини за прање алишта...
 
Член од
26 октомври 2011
Мислења
1.605
Поени од реакции
1.166
каде е моето капаче? иначе ја сум лонец голем за чварки варење
Потруди се и најди го..
Кажи и го тоа на временско просторната аномалија што предизвикува неспарени чорапи во машини за прање алишта...
Нема што да кажувам, не сум таква да кажувам на некого...не се замарам со тоа воопшто, а ниту со било која работа..
Така пишав од гледна точка, инаку многу мене мажи не ме занимаат, ниту па сум се замарала..
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Да сум машко охооо 5-6 ќе уловам.
за протоколи какви сакам, не е битно, само карактер да има.
А ако веќе бираме како што викаш ти. Пааа по можност црномањест да биде со брада, така мускулчиња да има, не мора висок, да сака животни посебно волците и тетоважи обавезно..цврст карактер и да знае што сака во животот.
ДОВОЛНО...;):LOL:
Аха, да, така ќе уловиш ти мислиш, така збориш, па 5-6 ајкули побрзо ќе уловам отколку едно македонско девојче.. Абе добро вие зборите така вака, еве нормални ти се условиве твои тука, но кога ќе ви се појави некој таков нормален што сака животни таму како што викаш, лавови, тигриви, пантери и што ти ја знам и пријатен по карактер вие корпи им редите и веднаш као не сте заинтересирани ниту за муабет итн, ете и таков да ви се пушта ја сум сигурен дека ќе го одбиете и на крај сами ќе си останете. :D а добро еве да речеме, ти се пушта некој таков како што велиш, дали на социјалниве мрежи, дали во живо, кој што нема кола, а оди со автобус на работа или на други места за излегување, живее со родителите, не е многу парајлија, си живее стандардно, ќе прифатиш да бидете заедно или пак ќе ти недостасува нешто од овие работи? :D
Автоматски споено мислење:

Така пишав од гледна точка, инаку многу мене мажи не ме занимаат, ниту па сум се замарала..
А што жени те занимаат ли? Ајдееее..:eek:
 
Последно уредено:

Bodhidharma

Avatara
Член од
17 септември 2011
Мислења
10.783
Поени од реакции
15.397
Така пишав од гледна точка, инаку многу мене мажи не ме занимаат, ниту па сум се замарала..
Си викам ретко нормална цура...да и пишам приватно, а она види... :facepalm:
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.774
Поени од реакции
24.518

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.231
Поени од реакции
10.265
Знаев дека ќе се јави ѓаволот :vozbud:
Бејб да, ние сме цвеќиња за мирисање :love:
Ѓаволот кога ќе се јави ќе плачеш :gjavol:
Двапати те испратив од форумов, третиот последен ќе ти биде бејб :backa:
И не сте цвеќиња туку трње. Или коприви
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
289
Поени од реакции
233
Не се умарајте со социјални мрежи за запознавање. Дури ни најобичниот Фејсбук не го бива. Нашите женски не сакаат да разговараат со непознати. Многу се мазени и нежни...
Имав едно време Тиндер, 36 години женската, ја прашувам да се запознаеме, да одиме на едно кафе, ме избриша...

Ги имам пробано и тие мрсните сајтови за запознавање. Има по некоја така од кај нас. Као искусна во сексот, ја прашуваш ајде, што те пали... не добиваш одговор на пораките...
 
Член од
10 август 2013
Мислења
541
Поени од реакции
928
Не се умарајте со социјални мрежи за запознавање. Дури ни најобичниот Фејсбук не го бива. Нашите женски не сакаат да разговараат со непознати. Многу се мазени и нежни...
Имав едно време Тиндер, 36 години женската, ја прашувам да се запознаеме, да одиме на едно кафе, ме избриша...
Социјалниве мрежи им служат само за да се претстават себеси, дека се убави на слика, да се изрекламираат. Таа колку корпи има дадено ехее, не си само ти, таа ни самата не знае, но најверојатно го чекаат “принцот на коњ” од бајките.
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.774
Поени од реакции
24.518
Не се умарајте со социјални мрежи за запознавање. Дури ни најобичниот Фејсбук не го бива. Нашите женски не сакаат да разговараат со непознати. Многу се мазени и нежни...
Имав едно време Тиндер, 36 години женската, ја прашувам да се запознаеме, да одиме на едно кафе, ме избриша...

Ги имам пробано и тие мрсните сајтови за запознавање. Има по некоја така од кај нас. Као искусна во сексот, ја прашуваш ајде, што те пали... не добиваш одговор на пораките...
Може си и' бил грд. :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom