Како ги препознаваме лезбејките?

Mark Renton

I live by the tune, I die by the book
Член од
12 ноември 2009
Мислења
5.359
Поени од реакции
4.882
Водачи на некои феминистички движења, кратки коси, морничави, го мразат машкиот пол ко ние да му сме криви што се лезбејки. Извинување до сите лезбејки чии особини не ги спомнав..
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081
Еј немам ништо лошо спрема лезбејките, да не ме сфатиш погрешно..само кажав како 90% од лезбејките изгледаат или се однесуваат.
Без нервози наши сме си :D
 

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Не туку извинето зш сите ги стави во иста корпа ;) ниту мразам мажи ниту сум морничава
Ами оти бе девојче така, по тој пат...како дозволи рогатиот да завладее со твојата душа и да те наведе на патот од кој нема враќање а кој завршува во огнените езера?
 

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Јас разбирам зошто лезбејките ги привлекуваат жени, еј па луѓе и мене ме привлекуваат жени....
А за познавање најарно е да си прашаш :)

Toecutter страшен тролл знаеш да бидеш, те ставам во другарчиња.
Римјаните 1-26
Затоа Бог ги предаде на срамни страсти: нивните жени го заменија природното општење со неприродно;

Римјаните 1-32
Тие ја знаат Божјата правда: дека оние, кои прават така, заслужуваат смрт, па сепак не само што го прават тоа, туку им одобруваат и на другите, кои прават.

He has spoken.
Not approved.
 
I

Iblis

Гостин
Римјаните 1-26
Затоа Бог ги предаде на срамни страсти: нивните жени го заменија природното општење со неприродно;

Римјаните 1-32
Тие ја знаат Божјата правда: дека оние, кои прават така, заслужуваат смрт, па сепак не само што го прават тоа, туку им одобруваат и на другите, кои прават.

He has spoken.
Not approved.
Не си разбрал.
1)Тоа неприродно е значи употребуваат неоргански материјали т.е. метални, пластични дилда и такви ти ти работи.
2)Разбирање и одобрување не е исто.
3) Ме заболе, агностик сум, кога рационално ќе ми биде докажано постоењето на бог би се насекирал, вака може да се ебат или да не се ебат меѓу себе или со други...
Cheers
 

Toecutter

Biafran Baby
Член од
12 мај 2009
Мислења
5.243
Поени од реакции
2.444
Не си разбрал.
1)Тоа неприродно е значи употребуваат неоргански материјали т.е. метални, пластични дилда и такви ти ти работи.
2)Разбирање и одобрување не е исто.
3) Ме заболе, агностик сум, кога рационално ќе ми биде докажано постоењето на бог би се насекирал, вака може да се ебат или да не се ебат меѓу себе или со други...
Cheers
4.Не си лезбејка, so it doesn`t apply to you. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom