Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
12 мај 2009
Мислења
5.822
Поени од реакции
2.914


кај да најдам ваква трака???
Јас имам купено таков во бриколаж ама цената малку е соленко затоа пак има во тинекс истото такво како што купив од бриколаж и поефтини се.


Sent from my iPad Air 2 using Tapatalk
 
Член од
18 јануари 2012
Мислења
381
Поени од реакции
653
Кај може да се најде во Скопје, Куманово?

 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.306
Поени од реакции
10.320
Каде може да се најде во Скопје место кај што се продаваат привезоци од Шпанија,Италија итн итн ?
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Каде може да се најде во Скопје место кај што се продаваат привезоци од Шпанија,Италија итн итн ?
Во ГТЦ во подрумот имаш две продавници за спортски реквизити и на прв спрат во близина на Спортвизион уште една.
 
J

joe.b

Гостин
Брат ми е камионџија, за брзо време му е роденден сакам да му купам наочари, добри, квалитетни, ``шоферски`` некој што стварно ќе му користат и ќе му помогнат.. не само колку да се каже ``носам наочари за сонце``...
Каде низ Скопје има? И кои вие би ми ги препорачале како добри наочари за сонце за човек кој искача од камион 2 пати месечно. :)
До 100тина евра.
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
440
Поени од реакции
96
каде можам да го најдам парфемо том форд нероли порфелино небитно дали оргинал или на точење ... и цена


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Indigo

баниран/а
Член од
8 септември 2012
Мислења
763
Поени од реакции
414
каде може да најдам коцки (LEGO)?
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
најголем избор има во КРШ на трети во сити мол, а има и во другите продавнички за деца на истиот спрат, исто вое теа колорс во гтц на влезот од страната на плоштад
каде може да најдам коцки (LEGO)?
[DOUBLEPOST=1466157607][/DOUBLEPOST]најголем избор има во КРШ на трети во сити мол, а има и во другите продавнички за деца на истиот спрат, исто вое теа колорс во гтц на влезот од страната на плоштад
каде може да најдам коцки (LEGO)?
 
Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.086
CUBE точаци во Скопје каде има?
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.847
Поени од реакции
24.284
Знае некој каде може да се купи boardgame играта Монопол, али да биде македонска верзија.
Ко копиљ имав ваква верзија, памтам беше жолта кутијата со зелени букви пишуваше Монопол, ама само еден Господ знае кај ми е, ако не сум ја фрлил.
Така да ако постои уште ова или па ако излегла во меѓувреме некоја нова верзија на македонски Монопол да ми каже од кај да го купам.
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
8.847
Поени од реакции
24.284
Знае некој каде може да се купи boardgame играта Монопол, али да биде македонска верзија.
Ко копиљ имав ваква верзија, памтам беше жолта кутијата со зелени букви пишуваше Монопол, ама само еден Господ знае кај ми е, ако не сум ја фрлил.
Така да ако постои уште ова или па ако излегла во меѓувреме друга верзија од македонски Монопол да ми каже од каде можам да ја купам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom