Каде може да најдам? (Општи прашања)

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Каде можам да најдам (во маркет, во кафичи знам дека има) Somersby Apple Cider?
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Барам диспензер за вода. На интернет најдов само во Техномаркет, појдов таму, ама ми рекоа дека немаат веќе 2 години и дека тие на интернет изгледа им се оштетени од пред 2 години кога имале и ги продаваат.

Сакам само еден да си земам за дома, ама изгледа тешко се доаѓа до вакво нешто :P Знам дека компаниите склучуваат договори за снабдување со вода со некои од произведувачите (ко Горска, Пелистерка итн.) и тие им даваат диспензери за користење, ама за приватна употреба не знам од кај да најдам. Идеја?
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Барам диспензер за вода. На интернет најдов само во Техномаркет, појдов таму, ама ми рекоа дека немаат веќе 2 години и дека тие на интернет изгледа им се оштетени од пред 2 години кога имале и ги продаваат.

Сакам само еден да си земам за дома, ама изгледа тешко се доаѓа до вакво нешто :P Знам дека компаниите склучуваат договори за снабдување со вода со некои од произведувачите (ко Горска, Пелистерка итн.) и тие им даваат диспензери за користење, ама за приватна употреба не знам од кај да најдам. Идеја?
Види во Крусел и во aquabar:)
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.446
Поени од реакции
68.659
Каде можам да купам врвки, а да не е од пазар пошто не успевам да стигнам кога е отворен? :icon_mrgr:
 
Член од
30 октомври 2010
Мислења
221
Поени од реакции
127
Држач за мобилен за на трипод ,да не знае некој каде може да се најде ? Вакво нешто



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
26 февруари 2015
Мислења
9
Поени од реакции
5
Барам машки алки (белегзии), да не знаете каде се продаваат но да ги има во поголем избор?? можно ли е на битпазар да ги има???
 
Член од
22 мај 2010
Мислења
629
Поени од реакции
109
каде може да се најде добри машки наочари за сонце низ скопјево?!
 

The Ocean

Money. Power. Glory.
Член од
4 февруари 2016
Мислења
140
Поени од реакции
66
каде може да се најде добри машки наочари за сонце низ скопјево?!
На Битка имаш избор колку сакаш. 200 денари се. А имаш и во Веро маркетот доста јаки. Таму се 420.[DOUBLEPOST=1467170745][/DOUBLEPOST]
каде може да се најде добри машки наочари за сонце низ скопјево?!
На Битка имаш избор колку сакаш. 200 денари се. А имаш и во Веро маркетот доста јаки. Таму се 420.
 

Arwen Undómiel

don't quit the chase
Член од
28 јануари 2016
Мислења
209
Поени од реакции
429
Каде да најдам човек што би ми изработил визит картица? Имам неколку (нејасни) идеи, но не знам да баратам со Фотошоп и остали програми, така да, ми треба некој кој би ми го изработил дизајнот.
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Електронски отпад во Скопје каде и по која цена откупуваат ?
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
Електронски отпад во Скопје каде и по која цена откупуваат ?
Прашај во оние големине продавници кај стадион? Обично они организираа такви „собири“ на ел. отпад.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom