Каде може да најдам? (Општи прашања)

Член од
11 април 2012
Мислења
4.289
Поени од реакции
4.694
А во кој маркети? Јас само во специјалниве продавници за наочари најдов само што беа многу скапи а и не ми беа убави и на зелен пазар на друго место никаде.
Iam eden market na ebay, maksimum za 10 dena stigaat, ama se mrsni se ceni, zborime za original ne za kopii

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Сплитер за слушалки?
Како што знам,би требало да има во сите продавници за компјутери и сл.опрема...сет,амц,еми медиа,анхоч,риверсофт...
 
Член од
13 јули 2010
Мислења
2.793
Поени од реакции
6.206
ИТНО. Марфи замеша прсти. Кога не ми требаше постојано негде ги гледав, сега кога ми треба не ми текнува кај има. Атлантик немаат (барем на интернет). За Џамбо незнам. Немам многу време, затоа ако некој со сигурност знае каде има би бил благодарен на информацијата. topka1.jpg
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
4.841
Поени од реакции
3.873
И тука ќе замарам.Аман заман некој нека ми прати МП3 од Куку Леле-Ме канат на свадба..
Значи не е итно,премногу итно е.Нека помага некој,ако има душа :)
 

blue ladybug

Фанг ловер
Член од
5 февруари 2013
Мислења
5.210
Поени од реакции
11.803
luge da ne znae nekoj kade mozam da gi najdam cigarine sto se na bilna baza sto pomagaat da gi otkazes cigarite, po aptekive gi nema pa slucajno nekoj da ne znae kade ima za da si kupam :D mislam deka herba se vikaat
Немој, не помагаат. Само ќе те гледаат чудно каде и да запалиш од нив, оти мирисаат на грас. Иначе ги имаше порано во Зегин. Сега не знам.
 
Член од
19 јули 2012
Мислења
103
Поени од реакции
67
Сплитер за слушалки?
Ако си во близина на Аеродром (Скопје), има ваков сплитер на првата тезга на пазарчето позади Бисер.

Јас си купив, 20 или 30 денари беше.[DOUBLEPOST=1398427666][/DOUBLEPOST]
ИТНО. Марфи замеша прсти. Кога не ми требаше постојано негде ги гледав, сега кога ми треба не ми текнува кај има. Атлантик немаат (барем на интернет). За Џамбо незнам. Немам многу време, затоа ако некој со сигурност знае каде има би бил благодарен на информацијата.Прегледај го приврзокот 90537
Атлантик комерц имаат ваква фотеља на дување, ако ти врши работа. Во форма на фудбалска топка не сум видел.
 

Skorp

That guy...
Член од
30 јуни 2010
Мислења
1.173
Поени од реакции
2.112
Kaj ima da se kupi kniga za ucenje na sign language?
 
Член од
20 април 2014
Мислења
247
Поени од реакции
136
Карши мојата кука имам како малце издигната трева (пола метар) и сакам се да се срамни за да можам кола да паркирам.
Исто така и земјата да си ја земат (бидејки мене не ми треба :D)
Пишете каде да се упатам.
 
Член од
30 март 2008
Мислења
146
Поени од реакции
121
Не знам дали ми е прашањево соодветно за оваа тема ама ќе гледам да го формулирам како за тука :icon_mrgr::
Каде може да најдам осигурителна компанија на во близина на: Рамстор, Зебра, Клинички центар..?
Фала. :)
 
Член од
19 март 2013
Мислења
825
Поени од реакции
601
Не знам дали ми е прашањево соодветно за оваа тема ама ќе гледам да го формулирам како за тука :icon_mrgr::
Каде може да најдам осигурителна компанија на во близина на: Рамстор, Зебра, Клинички центар..?
Фала. :)
Имаше порано многу околу АвтоМото Сојуз пред да го префрлат осигурувањето да се прави кај нив на шалтер. Мислам дека некои останаа.
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Каде во СК можам да купам полжави исчистени и спремни за готвење ? И по која цена одат ? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom