КАКО ДА МУ ПОМОГНЕМЕ?! :(

Член од
16 мај 2010
Мислења
56
Поени од реакции
10
Лошооо... Господ нека му е напомош :pop:

Ако не: Килл тхе битцх
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.515
Поени од реакции
1.266
Хахаха овој се мрдна дефинитивно...отиде у србија и го направија бетер
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
Да го пратиме 1 недела во Србија треба :pos2:
 
D

D_NazGUL

Гостин
Нема што да му се помага, освен да збереме пари и да се прати на операција, за менување пол или за лоботомија - ќе одлучиме подоцна.
Шала на страна хомосексуалноста е сеуште табу тема кај нас, а тој/таа најде начин како да ја искористи и да заработи пара на тоа (греота али вистина).
Искрено во моментов помислата дека еден ден ќе бидне и кај нас утрото кога ќе одам по леб и ќе видам џентлменско раменување на флуиди меѓу две машки особи, ме вади од кожа, но од друга страна како машко морам да признаам дека воопшто не би ми сметало да здогледам две дами како си искажуваат љубов....мммммм.
Значи поентата ми е дека сме живееле така и тоа е нешто чудно за нас и барем јас не би можел да се привикнам на таква - геј глетка (брррр).
У преводу, ако се навратам на она погоре - јас гласам за лоботомија!
 
Член од
16 мај 2010
Мислења
56
Поени од реакции
10
Искрено, мислам дека чоеков е греота, стварно не е лесно да не те бива ни за машко ни за женско. Тоа е. Не мора да збираме пари, доволно е да се игнорира
 
P

PewDiePie

Гостин
е у пичку матер да ми простите на израз ама па може кога отварате вакви теми еден збор додадете до насловот-WARNING
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.560
Поени од реакции
6.673


Има лек за човеков , ај кренете два прста на кој му се иде во затвор!
 

Брокер

Broker of the Year
Член од
25 јули 2009
Мислења
1.227
Поени од реакции
257
Кога ќе се сликаш за нешто треба да има цел. Што цел има ова кој го привлекува со сликата ни педерите не ги привлекува. Кога е претерано претерано е НЕМА СПАС
 
Член од
6 април 2009
Мислења
6.146
Поени од реакции
2.985
ААААААААААА! Овој само за во затвор со едно 5-6 црнци!
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
12.496
Поени од реакции
4.058
Нека си ја сече главата и нека си ја фрли у Вардар, а потоа и он по неа.
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Сакаш да кажеш дека сум геj само зашо моjот вкус не се совпаѓа со твоjот „стреjт“ вкус? Колку што знам МАДОНА е таа што се бори за правата на педерите и лезбеjките такада Nigga you Gay!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom