КАКО ДА МУ ПОМОГНЕМЕ?! :(

А

Антоние

Гостин
Јас ќе му помогнам. Само прво ќе ми требаат неколку работи:
- Гумени цевки
- Бензин
- Пила
- Ракавици
- Полициски лисици
- Бодликава жица
- Секирче
- Кратка деветка (опционално)



Еj Леjди Гага не jа чепкаj! Со другиве праj што сакаш :)
>Машки пол
>17 години
>Ја слуша Lady Gaga


ЗОШТО.JPG
 

џо!

Фаличниот Ром
Член од
31 октомври 2009
Мислења
519
Поени од реакции
52
Од овој само сапун да се прави ...!!!
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.781
Поени од реакции
80.205
Како би му го начукале никој да не знае...а лаете тука.
е да бе, сигурно.
Ова го мислиш затоа што си женско, не знаеш како функционира машкиот хетеросексуален мозок. Верувај дека ни се гади (можда не на сите, али на хетеро - да).

Иначе, можда си малку у право. Таму по Авганистан, Ирак или некоја друга таква земја, богами нема да му простат, ама тоа е можда затоа што таму жени (освен роднини) не гледаат со очи, цел живот (плус се добрано испрани во мозочињата).
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Јас ќе му помогнам. Само прво ќе ми требаат неколку работи:
- Гумени цевки
- Бензин
- Пила
- Ракавици
- Полициски лисици
- Бодликава жица
- Секирче
- Кратка деветка (опционално)





>Машки пол
>17 години
>Ја слуша Lady Gaga


ЗОШТО.JPG
А зошто да не? Секоj си има различен вкус... според мене она е наjдобра пеjачка во светот.
 
С

сашенко

Гостин
А зошто да не? Секоj си има различен вкус... според мене она е наjдобра пеjачка во светот.
Дете тебе твоите дома да не не ти даваа да гледаш телевизија до 17 години а?Па првото нешто што го виде од музика на телевизија беше лејди гага и одеднаш ти стана најдобра во светот?
Ever heard aboat Madona maybe? Ај не мора Мадона ама има многу голем избор а ти покрај сите тие пејачки најде ГАГА да ја слушаш?Па што има добро во гага бе човече?Ти дефинитивно немаш никогаш слушнато нешто добро од музика во животот, не си ти крив.АМа прашај, побарај совет па слушни и спореди.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom