И најгрдото за машките е супер...Дали?

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.693
Поени од реакции
11.821
Прашање до јебачиштава на темава (барем на интернет сите се јебачишта првокласни) колку од вас би ја плеснале доста димовска доколку ви рашири нозе и ви се соблече?
За добра сума...уствари ни за добра суба бе, се зезам, Бљак, златни раце си имам ако е до Доста дојдена работата...алоооо и ние пребираме, уствари не баш како вас битно да не биди во крајност како Доста и слично... :)
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.676
Поени од реакции
21.232
Ако женската не е добра за дркање, тогаш не е ни добра за секс.


Зборам за секс без обавези. За нешто повеќе, е тогаш е веќе друга работа...
 
A

Auditore

Гостин
Секој со свој избор..
За секс без обавеза прифаќам секоја која ќе се најде а да ми ги исполни основните работи што барам кај девојка(физички изглед) т.е да има цицки(а не рамна ко сурф даска), да има добар гз и да не биде премногу дебела или слаба, во лице не ја гледам многу ипак тоа е за една ноќ али не такви од калибар на Доста Димовска, до 35 години максимум.
А за нешто повеќе карактерот игра најголема улога али тоа на друга тема.
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Да, повеќето од вас машките би прифатиле секс и со најгрдата девојка. Имате бујна фантазија, а и не ви треба посебна привлечност или чувства за да го направите тоа. Едноставно, ќе мижите и замислувате друга кога сакате нешто ново да легнете или па едноставно не сте легнале ништо долго време.
Среќа што има и исклучоци, дека ќе останев без дечко ...:podsmev:
Ти изгледа воопшто не ги познаваш машките, твоите расудувања се должат на а) лошо искуство, б) неинформираност, в) стереотип. Прво не се сите ЛУЃЕ исти а второ не се сите МАШКИ исти.
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
жива глупост!!!!!!!! демек ако има пи*ка може е*ење - бљаааааааааааак , а бе нормални ли сте????
дали истово прашање важи и за жените?? би легнале и со најгрдиот- само колку да се исексате или да не сте сама?????

убаво кажа The Magus
За добра сума...уствари ни за добра суба бе, се зезам, Бљак, златни раце си имам ако е до Доста дојдена работата...алоооо и ние пребираме, уствари не баш како вас битно да не биди во крајност како Доста и слично... :)
Мастурбацијата е да имаш секс со човекот, којшто најмногу го сакаш :drk:- а не со габорки :toe:
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.516
Поени од реакции
33.694
Да.

Како што и пластичното за женските е супе.. кур. :bip:
 

Suvopi4est

The One & Only
Член од
4 февруари 2011
Мислења
148
Поени од реакции
18
Ти изгледа воопшто не ги познаваш машките, твоите расудувања се должат на а) лошо искуство, б) неинформираност, в) стереотип. Прво не се сите ЛУЃЕ исти а второ не се сите МАШКИ исти.
Потполно Точно !
некои сакаат машките да ги претстават мажите како гнаси-луѓе без чуство и осет,демек сексуално прегладнети па на се би се качиле....оф леле.....жените се 100 пати поголеми гнаси во таа работа,кога станува секс за пари не одбираат ниту 75 годишен...
ау ау ау зенски без мозок има за извоз а има и бетер некој и на 85 годисен ке му го земе.. :uvo:
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161
Мене суратот не ми е битен,само во телото да ми биди привлечна..понекогаш многу ме палат грди жени.
Ете така!
 

Suvopi4est

The One & Only
Член од
4 февруари 2011
Мислења
148
Поени од реакции
18
Мене суратот не ми е битен,само во телото да ми биди привлечна..понекогаш многу ме палат грди жени.
Ете така!
Тоа ти се вика фаца ЛОМ , Тело ГРОМ ! ... :) ако е така и ја би :)) само не некој габор што и дома нејзините не ја сакаат.(или ја сакаат само пред гости) :vozbud:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.038
Поени од реакции
7.615
Најгрдото - не.
Грдото - пак не.
Нормалното (as in ништо посебно не се истакнува на неа) - да.

и тоа не зборам само за себе, ова е субјективно-објективно мислење
 

Kajgana Shop

На врв Bottom