И најгрдото за машките е супер...Дали?

MiloBilderce

Bukake anyone ?
Член од
7 ноември 2009
Мислења
1.238
Поени од реакции
70
Lekcija br 1 : Koj bira , taj masturbira .

Lekcija br 2 : Dupka si e dupka .

Lekcija br 3 : Postojat hartieni kesi , napravis dupce kolku da ne se ugusi .

Lekcija br 4 : Za debeli nema spas .. :S ali ne se sekirajte ima mazi koi se palat i imaat fetishi na takvi devojki/zeni ;)

Lekcija br 5 : U temnina sekoja picka e ko A.Jolie i ostali.

Lekcija br 6 : Postojat apcinja i tehniki za blokiranje na predhodni nastani i sekavanja.

Lekcija br 7 : Never throw away a free pussy !
 

Milovoe

деЧак со оЗЛОгласен СмешаК
Член од
13 декември 2009
Мислења
90
Поени од реакции
24
Lekcija br 1 : Koj bira , taj masturbira .

Lekcija br 2 : Dupka si e dupka .

Lekcija br 3 : Postojat hartieni kesi , napravis dupce kolku da ne se ugusi .

Lekcija br 4 : Za debeli nema spas .. :S ali ne se sekirajte ima mazi koi se palat i imaat fetishi na takvi devojki/zeni ;)

Lekcija br 5 : U temnina sekoja picka e ko A.Jolie i ostali.

Lekcija br 6 : Postojat apcinja i tehniki za blokiranje na predhodni nastani i sekavanja.

Lekcija br 7 : Never throw away a free pussy !
Хахаха ти го имаш букварот брат. Оваа лекција прва , позната ми е , али ја ја знам како: "Из бирача - нема јебача" :vozbud:
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.109
Боже паааааази- која глупост
арни сте су умот бре??? ма какви дупки бе алооооооооооооооо- ма ни пијан , не па трезен
ц ц ц ц ц
 

Sluzbarski

Македонец
Член од
21 јули 2009
Мислења
3.364
Поени од реакции
77
некои сакаат машките да ги претстават мажите како гнаси-луѓе без чуство и осет,демек сексуално прегладнети па на се би се качиле....оф леле.....жените се 100 пати поголеми гнаси во таа работа,кога станува секс за пари не одбираат ниту 75 годишен...
 

Wiche

шегобиец
Член од
22 декември 2009
Мислења
204
Поени од реакции
120
жените се 100 пати поголеми гнаси во таа работа,кога станува секс за пари не одбираат ниту 75 годишен...
ДА да и имаат вошки и спијат на таван и се возат у BMW....:pov::pov:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Леле темава еј....:pos:
Да бе да, само да ни речат пичка нас куровите ни стануваат ракети, а не дај боже да ни се укаже прилика да ебнеме нешто. Море и ќељава црнкиња од некое афричко племе да е ќе ја искинеме...тука нема разлика дали е Хилари Даф дали ќерка му на Дикембе Мутомбо. Вие сте ненормални.
Прво за уопште да ја загледам, мора да има добар гз, значи у минимална верзија-тоест еби фрли, а па ако само тоа е адутот ќе треба грч пијан да сум за да се согласам за некоја грдотија да и го дадам стојко...али кога ќе сум во таа ситуација најверојатно нема да можам ни да го дигнам така да...сори лејдис барајте очајни :)
А за ако дамата сака повеќе, МОРА да има слатко лице, НАЈГОЛЕМО МОРА за апстоштруфно закон гз, а богами и од цицките да не и биде срам. Мора да има факултетско образование, за коа не дај боже ќе седне со другари да прае муабетр да не се брукам од неа, готвење факинг јебано обавезно, а кафе турско ако не прае добро ич пред очи нека не ми се појавува па сакала и три цицки нека има.
Мора да е беспрекорно фина и добра, и мила, и фина, тоест се што не сум ја, да е курва во кревбет, домаќинка во кујна и дама надвор.

Се друго што не ги исполнува овие критериуми....имате таму хард рок, 69 картел шо ти знам еден куп места кај шо искачаат очајни копачи од нива...тие сигурен сум дека нема да им е проблем и јавно веце да ви го набутаат :)
 
Член од
15 декември 2009
Мислења
383
Поени од реакции
46
А за ако дамата сака повеќе, МОРА да има слатко лице, НАЈГОЛЕМО МОРА за апстоштруфно закон гз, а богами и од цицките да не и биде срам. Мора да има факултетско образование, за коа не дај боже ќе седне со другари да прае муабетр да не се брукам од неа, готвење факинг јебано обавезно, а кафе турско ако не прае добро ич пред очи нека не ми се појавува па сакала и три цицки нека има.
Мора да е беспрекорно фина и добра, и мила, и фина, тоест се што не сум ја, да е курва во кревбет, домаќинка во кујна и дама надвор.
Znaci ti cel zivot ke si na ruka, poso takva zenska nema da najdes, ni po oglas ni na e-bay :)

So ima vrska obrazovanie, moze i da ima 2 fakluteti, a da neznae da ti gukne, karakterot e biten, pa posle sve ostalo i neznam dali znaes no lepota je prolazna. Pobaruvanjava ti se kako da kupuvas kola ili kompjuter. Sekoj bi sakal takva zenska, ama nema. Ednino ako za 40-50 godini izmislat nekoja masina i da si ja kupis i napravi sam "zenska za cel zivot po tvoj izbor" :vozbud:
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Znaci ti cel zivot ke si na ruka, poso takva zenska nema da najdes, ni po oglas ni na e-bay :)

So ima vrska obrazovanie, moze i da ima 2 fakluteti, a da neznae da ti gukne, karakterot e biten, pa posle sve ostalo i neznam dali znaes no lepota je prolazna. Pobaruvanjava ti se kako da kupuvas kola ili kompjuter. Sekoj bi sakal takva zenska, ama nema. Ednino ako za 40-50 godini izmislat nekoja masina i da si ja kupis i napravi sam "zenska za cel zivot po tvoj izbor" :vozbud:
Не ја свати иронијата :)
АМа се сведува на лични преференции тоест дали сакаш квалитет или квантитет.Може е ретко ама е квалитетно, искрено подобро ќе го дркам него да се кресам со некоја од која ми се гади ко ќе ја видам :)
 
Член од
18 март 2010
Мислења
375
Поени од реакции
11
Леле темава еј....:pos:
Да бе да, само да ни речат пичка нас куровите ни стануваат ракети, а не дај боже да ни се укаже прилика да ебнеме нешто. Море и ќељава црнкиња од некое афричко племе да е ќе ја искинеме...тука нема разлика дали е Хилари Даф дали ќерка му на Дикембе Мутомбо. Вие сте ненормални.
Прво за уопште да ја загледам, мора да има добар гз, значи у минимална верзија-тоест еби фрли, а па ако само тоа е адутот ќе треба грч пијан да сум за да се согласам за некоја грдотија да и го дадам стојко...али кога ќе сум во таа ситуација најверојатно нема да можам ни да го дигнам така да...сори лејдис барајте очајни :)
А за ако дамата сака повеќе, МОРА да има слатко лице, НАЈГОЛЕМО МОРА за апстоштруфно закон гз, а богами и од цицките да не и биде срам. Мора да има факултетско образование, за коа не дај боже ќе седне со другари да прае муабетр да не се брукам од неа, готвење факинг јебано обавезно, а кафе турско ако не прае добро ич пред очи нека не ми се појавува па сакала и три цицки нека има.
Мора да е беспрекорно фина и добра, и мила, и фина, тоест се што не сум ја, да е курва во кревбет, домаќинка во кујна и дама надвор.

Се друго што не ги исполнува овие критериуми....имате таму хард рок, 69 картел шо ти знам еден куп места кај шо искачаат очајни копачи од нива...тие сигурен сум дека нема да им е проблем и јавно веце да ви го набутаат :)
Kolku sto gledam temata ne e idealna zena/devojka!
Da se vratam na temata sekoe masko se pravi fraer demek ne go stavam sekade a koga ke im dojde prilika nema da propustat inace licno ne sum propustil mnogu priliki.
 

Мармеладова

Tale of the inexpressible
Член од
21 април 2006
Мислења
1.743
Поени од реакции
184
Убавината е индивидуална ствар во однос на "она што се бара на пазарот" во тој момент и субтилно потиснува да дојде до израз латентната ружноча на некоја личност. Нема зошто да се деградира на ваков начин машката моќност (или женската флексибилност) со трпење билокаква абнормалност; "супер" e погрешен поим, подобро звучи прифаќање или помирување.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Kolku sto gledam temata ne e idealna zena/devojka!
Da se vratam na temata sekoe masko se pravi fraer demek ne go stavam sekade a koga ke im dojde prilika nema da propustat inace licno ne sum propustil mnogu priliki.
Тикви кромидои :pos:, ако ти го пикаш секаде тоа е твоја работа....тоест твој проблем :)
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
3.718
Поени од реакции
772
За машкото и најглупата е паметна ја би рекла.
Што се тиче осталом, кога си бев млада и зелена, многу често дозволував да се чувствувам грда или убава, дебела или слаба зависно од тоа дали ме свиѓа или не типот што го свиѓав јас. Им ја давав моќта да ми кажуваат каква сум. Која глупача. Се` додека еден ден сфатив дека јас сум онаква каква што сакам да бидам. Ако сакам да сум поинаква, да си се сменам. И се менувам у моментов.

Што се однесува на сексот, има секакви, има и такви што не пребираат и такви што плескаат од љубов или што ти ја знам од „свиѓање“. Зависи на кого како му се погодило.
 

burn84

Говорете Македонски
Член од
4 февруари 2006
Мислења
6.579
Поени од реакции
1.500
Прашање до јебачиштава на темава (барем на интернет сите се јебачишта првокласни) колку од вас би ја плеснале доста димовска доколку ви рашири нозе и ви се соблече?
 
Д

Дамјан_Amstaff

Гостин
-Доколку јас прифатам таа победува (а посебно доколку е згодна таа и очекува јас да прифатам ,но нема да и ја пружам таа садисфакција) , доколку одбијам јас победувам. Што да правам вака гледам на сите работи , се е за мене натпревар (а не сакам да губам...).

Ми се допаѓа филозофијата на Чарли (во Два ипол мажи).

Кој би се сложил со мене...но не верувам дека има некој таков.
 
Член од
25 јули 2010
Мислења
7.382
Поени од реакции
2.398
haha .. Abe duri ja ebash ke ja pokrijash samo zadnikot ke i go gledash Xdxd ( srry na izrazov ) :$ :) ete ti edna lesna Definicija :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom